Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Ilić je odličan igrač, ali u ovom trenutku Budućnost može više (i redovnije) da plati.
    Aj znam da je trolovanje/zahebancija ali ipak da napišem: jebeš igrača od 208 koji nema šut za tri.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      30+ nisu igrali nosiocu u ABA ligi već 20+ i s time se ne slažem. U trenucima kada ekipa ima veoma malo prostora za trening, utakmice u ABA ligi služe za održavanje forme. Dosta ljudi je potvrdilo da je Radonjić sve radio u dogovoru s Gačevićem, znači nije on forsirao njih samovoljno.

      Naravno da su svi istrošeni bili, Barsa gosti, Efes kući itd. su bili veoma veoma istrošeni, ali to je priordan sled događaja posle one ludačke serije. Ne može drugačije i barem moje mišljenje je da je urađeno kolko je bilo moguće.
      Послије Ефеса кући Симоновић даје изјаву како није могао да стоји на ногама, а 2-3 дана прије тога игра 30 минута против Морнара или МЗТ, нисам сигуран, на плус двадесет за нас...о Јовићу да не говоримо...велики је зихераш Радоњић био по питању минутаже играча...

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Aj znam da je trolovanje/zahebancija ali ipak da napišem: jebeš igrača od 208 koji nema šut za tri.
        Meni je pre ovo trolovanje...iskreno da ti kazem. Danas su sjebali kosarku sa tim sutevima za tri poena..totalno meni nebitna stvar i te kako mozes biti kosarkas..mali ima strasan skok i stranu pomoci...mada treba i puno da se radi sa njim..nije bas ni extremno mlad..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Vrlo je jednostavno: ko postigne više koševa pobeđuje. Trojka u odnosu na dvojku donosi 33,3% više u ukupnom skoru. Asistencija za tri vredi više od asistencije za dva; faul pri šutu za tri donosi više; bolje je postići 3+1 nego 2+1 itd itd. Očigledne stvari ali treba se podsetiti s vremena na vreme.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne pratim NBA puno ali mislim da se i dalje vise ceni dvojka nego trojka..posto je tri puta lakse dati dva poena, nego tri ima sve svoje...U NBA nijedna ekipa ne umire od suta za tri poena...pa ni u evropi...bez suta za tri mozes dobiti, ali bez suta za dva je prava retkost...sem ako nedas 15+ trojki a i tada ne mora znaciti da ces dobiti...

            Sve vise me podsecas na svoj avatar ;) stopio si se
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne moraš da pratiš NBA, dovoljno je da pogledaš rezultate gde obe obe ekipe postižu 120,130,140 poena i da vidiš da je tamo trojka ubedljivo najjače oružje i da se čak i za peticu mršte ako ne šutira za tri. Oni diktiraju trendove u košarci i svi se ostali prilagođavaju tome.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ako pogledas malo bolje statistiku..videces da imaju dublo manje suteva za tri nego za dva pa cak i dosta vise od toga...Mogu sutirati koliko hoce ali mislim da te tvoje tvrdnje bas i nisu tacne...koliko vidim iz statistike ovako ovlaz... :P

                To samo neuki treneri sprovode.. Najlakse ajde svi 5-0 i rokaj prijatelju, pa sta nam Bog da..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ako pogledas malo bolje statistiku..videces da imaju dublo manje suteva za tri nego za dva pa cak i dosta vise od toga...Mogu sutirati koliko hoce ali mislim da te tvoje tvrdnje bas i nisu tacne...koliko vidim iz statistike ovako ovlaz... :P

                  To samo neuki treneri sprovode.. Najlakse ajde svi 5-0 i rokaj prijatelju, pa sta nam Bog da..
                  Nisi me shvatio: nisam ja rekao da se ISKLJUČIVO šutira za tri, ali svaki igrač od 1 do 4 MORA da ima šut za 3 u svom arsenalu, i najplaćeniji i najcenjeniji igrači su oni koji imaju najviše postignutih trojki. Pogledaj ko je NBA šampion i sve će ti biti jasno, niko ne može da im doaka baš zbog te superiorne spoljne igre, između ostalog.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nba je postao cirkus i masina za pravljenje para,El je za Nba pet u čelo!

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sta napisa covek
                      Meni se obraćaš? Imaš uvek nešto protiv drugih mišljenja? Tvoje mišljenje je najstručnije? Koji kurac onda mi uopšte pišemo ovde?

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Nba je postao cirkus i masina za pravljenje para,El je za Nba pet u čelo!
                        Taj cirkus donese jednog Djenku u nas klub ,postane legenda Crvene Zvezde u ocima navijaca ,a u taj isti NBA je bio na samom dnu sto se tice kvaliteta.
                        U pravu si jesu cirkus ..

                        Onda daj da im posaljemo Milka Bjelicu tamo ,ako je El za NBA pet u celo.
                        Da izdominira tamo Grifina i kompaniju na poziciji krilnog centra

                        Comment


                        • Ne znam jel istina evo se krstim vec pola sata da ce Prof.Dr. Radonja biti trener Olimpija a Dulo savetnik je stvarno mogu oni to da plate.
                          Sto se Buducnosti tice oni stvarno mogu u ovom trenutku i vise i redovnije da placaju igrace to nije nikakva tajna a sad dali mogu da zajebu Covu i uzmu nam titulu tesko sine jos ce morati palente da se najedu.
                          Nba bar regularni deo jeste cirkus za klince koji dolaze vise da se zabavljaju nago da gledaju kosarku niko nije zainteresovan da igra odbaranu nesto posebno plej of je vec mnogo ozbiljniji.
                          Last edited by ajkisloba; 04-02-18, 10:56.

                          Comment


                          • Gledam sinoc malo Klipersi - Cikago.
                            Koja doza kurcobolje, cirkusa. Svaki basket ispred zgrade je ozbiljnija kosarka od onog sinoc.

                            Comment


                            • Nidje veze Slobo. Teska budalastina za DR.

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Meni se obraćaš? Imaš uvek nešto protiv drugih mišljenja? Tvoje mišljenje je najstručnije? Koji kurac onda mi uopšte pišemo ovde?
                                Pa zato sto kazes da ima bolje uslove u Buducnosti nego sto bi imao u CZ..on uslove jednog Apica, Lazarevica da ne pricam Simanica moze samo da sanja..Izvini ako sam te isprovocirao, nemam taj osecaj..ali u toj Buducnosti niko nema vece pare od recimo.. Jankovica...ili Simanica,..mozda za nesto sitnije..malecne su plate tamo, pa ta konstatacija mi je malo cudna..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X