Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta prica oko nase spreme je prenaglasena. Napominjem da smo i tada bili gazeni u nekim utakmicama, i tada se pominjao umor ili ono odmaramo nemamo sanse i slicno.

    Uz sve to imaj u vidu da smo se mi kumulativno verovatno NAJVISE trosili fizicki u utakmicama zbog nacina na koji smo igrali. Ogromna potrosnja u odbrani, konstantno raubovanje igraca na key pozicijama. Imaj u vidu da nije isto ako odigras 25 minuta kao Jovic koji maltretira stalno u odbrani, pa imas svaki napad 15 sek loptu kod sebe i vrtis stalno pick, ili ako si neki Bobby Dixon sa istom minutazom i sl. Dakle izuzetno je velika potrosnja bila, tako da kumulativno kako odmiche sezona ti padas fizicki sve vise. Zato su odmori igraca bili neophodni.

    I ne kazem ja da je trebao Jovic da igra samo EL i 10 minuta ABA, ali je mogao da preskoci bar 7-8 tekmi, pogotovu onaj potez od 3 tekme u KRK.

    Pali smo pre svega fizicki te sezone jer nismo mogli da izdrzimo fight kad su i ostali poceli da igraju na krv i noz. U toku duge sezone su nam se cesto i sklanjali kad ih nagazimo. Posle kad je bila svaka tekma odlucujuca, mi smo tada bili na aparatima vec...

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ne bih se slozio.
      Ekipa je pala jer je sasvim bilo ocekivano da mi nismo u stanju da cele sezone igramo na istom nivou. Taj pad se desava svim ekipama ne samo Zvezdi.
      U eri DR Zvezda je bila najspremniji tim u Evropi bar na fizickom planu.
      Koliko znam DR je mnogo polagao na trening. Ko nije davao 100 posto od sebe nije mogao ocekivati mesto u timu. A nije bas da mladi igraci nisu dobijali sansu.
      Kukali su svi za Tejicem, Rebicem i ekipom pa eto odose od DR de su sad?
      U ABA ligi su igrali najbolji i nije bas tacno da su imali enormnu minutazu. Nama su utakmice sluzile kao dobri treninzi.
      Jedino se moze postaviti pitanje Jovica. Rabovan je on sa reprezentacijom, tesko je bilo ocekivati da Jovic igra jednom sesmicno samo EL da trenira par puta a da tim igra kako je igrao.
      I uopste DR i njegove ekipe su upravo zbog re spremnosti tesko ispastale zbog povreda.
      Ovo oko toga da je DR drvio qrac na.kome je smeo odnosno mladim igracima je smesno. DR je bio autoritet apsolutno svima.
      On je prvi posle ko zna koliko godina uveo kodeks ponasanja igraca na treninzima, utakmicama, konferencijama itd,itd.
      Poredis babe i zabe ovo sad je experiment koliko navijaci mogu da prime
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ne bih se slozio.
        Ekipa je pala jer je sasvim bilo ocekivano da mi nismo u stanju da cele sezone igramo na istom nivou. Taj pad se desava svim ekipama ne samo Zvezdi.

        A nije bas da mladi igraci nisu dobijali sansu.

        Jedino se moze postaviti pitanje Jovica. Rabovan je on sa reprezentacijom,
        Pa Lazo ako neku bar zakonitost mozemo da izvucemo to je da mladji igraci nisu igrali u doba DR. Dobricu je pruzena sansa tek u KLS, Simanic nista, Rakicevic nista, Tejic i Rebic pre toga tanko.
        Jovic je izraubovan maksimalno ali maksimalno prosle i pretprosle sezone...kakva crna reprezentacija. Nakon povrede Jovica nasa se igra raspala, jer nije bilo razigranog nosioca igre koji bi ga adekvatno zamenio. Sve nam se vrtelo u napadu oko Jovica, a i u odbrani je bio vazan sraf. Svaka cast Radonjicu na mnogo toga, ali moramo da priznamo neke stvari.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Poredis babe i zabe ovo sad je experiment koliko navijaci mogu da prime
          Slažem se, ova sezona može samo da se uporedi sa onom 2013/14 [emoji6]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Back on top!

            Comment


            • Veliko bravo za Cedevitu.

              Comment


              • aaaaa prvo mesto 💪💪💪

                Comment


                • Kakav je krš od ekipe ova Cedevita, ali hvala im.

                  Comment


                  • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Idemo da tražimo postove da kvotujemo
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Do kada Ilić ima ugovor sa Budućnošću? Kakva zver u najavi... Kada bi njega uspeli da dovedemo, rešili bi poziciju 4 na duže vreme.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Šta je sad, nećeš Nikolsa?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • S takvom lakaćom ćemo uzeti ABA ligu, mnogima će to dosadno izgledati!
                            Mi pravog rivala na Jadranu nemamo i to je činjenica. Jedini naš pravi rival u zadnje 4 sezone je bila ona Cedevita sa Pulenom, Vajtom i Bilanom. Uzećemo ABA ligu sa takvom lakoćom, a čak 3 poraza smo doživjeli od najvećih rivala. Cedevita i Budućnost su smiješne ekipe u suštini. Jedini pravi rival nama samo komšije mogu biti, ali zna se u kakvom su stanju. Dao Bog da Zvezda ostvari decenijsku dominaciju na Jadranu. S obzirom kakvo je stanje u regionalnoj košarci, to uopšte nije nemoguće.
                            Mi nismo dostigli više od 80% svojih mogućnosti, potpisujem to. Cedevita i Budućnost bolje ne mogu, a vidimo za šta je taj njihov maksimum dovoljan.
                            Razlika po kvalitetu između njih i nas je ista kao i razlika između Fenerbahčea i nas, bez pretjerivanja (nekih 12-13 poena).
                            Nadam se da ćemo naredne sezone jurišati svim silama na plej-of Evrolige, jer ako ćemo mi iz sezone u sezonu jedino iščekivati plej-of ovako jadne ABA lige, biće baš dosadno, iz navijačkog ugla.
                            Last edited by mikara92; 03-02-18, 20:13.

                            Comment


                            • Nikols je veteran, nama treba mlada krv, neko željan igre i dokazivanja. A mislim da bi i srpski pasoš prošao bez problema.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Covicu siso sujetna.
                                Batrolomeu se cestita rodjendan ali Radonjici ne.
                                Mrs

                                Comment

                                Working...
                                X