Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako dolazi na naplatu genijalna ideja da nam ključni igrači budu penzioneri, uz to mrtvi belci
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Zao mi je Bjelice, vidi se da mu je tesko... Nadam se da ga nece navijaci mnogo psovati u Pioniru.

      Steta sto Dangubi istice ugovor.. Mogli smo da uzmemo milionce za njega na leto.

      Sa Denisom smo uboli, vec sada se vidi.. Nisam verovao da ima ovako dobru pracku.. Vecina njegovih suteva je iz teskih pozicija, i poganja u dobrom procentu.

      Nemam vremena za forum u zadnje vreme, ali cim obaveze dozvole eto mene.. Odlicni ste, sve vas pozdravljam

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        netačno.
        Pa kako opravdavas dva mjeseca nicega?

        Comment


        • Ako ima ičeg dobrog dugoročno, to su ove dve namerne a potom i isključujuća za Jankovića. Time je jasno stavio do znanja kakav je tip igrača, kroz sličan dril kod sudija je prošao i Lazić, pa evo ne sećam se da su mu ove sezone svirali namernu a odbrana mu košarkaški potpis.
          Potrebno je vreme da sudije upoznaju igrače i da i na osnovu toga donose neke odluke.
          Utakmica bi svakako bila izgubljena sa ili bez njega a ovo je na duže staze korisno.
          Last edited by dekkard; 02-02-18, 23:00.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Samo Vudi Harelson moze da bude white man can(t) jump. Kaki Bjelica, kaki bakraci.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Pa kako opravdavas dva mjeseca nicega?
              Nisam razumeo da je pričao o Bjelici, mislio sam da se slaže da igramo kao Partizan pod Mutom, što je moram još jednom da istaknem, jedna od većih glupost koje sam u poslednje vreme pročitao.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Odbrani se ne poklanja paznja. Sve se svodi na napad.
                Odbrambeno nismo napredovali kroz sezonu.
                Primamo preko 80 poena???????
                ,,Trci i pucaj,,
                Olimpijakos je u zadnjih 6 meceva 5 puta primio preko 80 poena , znaci i oni su poceli da igraju "trci i pucaj"?

                Comment


                • Originally posted by Sir Oliver View Post
                  Odbrani se ne poklanja paznja. Sve se svodi na napad.
                  Odbrambeno nismo napredovali kroz sezonu.
                  Primamo preko 80 poena???????
                  ,,Trci i pucaj,,
                  Olimpijakos je u zadnjih 6 meceva 5 puta primio preko 80 poena , znaci i oni su poceli da igraju "trci i pucaj"?
                  Ne, oni se u poslednje vreme raspadaju i igraju kao raspuštena banda. Zvezda od pocetka sezone prima previse poena, ali mislim da je to pre svega zbog ozbiljnog nedostatka defanzivnih igrača sa pozicija 4, 5 i 1. Stefan Jankovic ce tu biti najbolji defanzivac u trenutnoj garnituri visokih, a prvih par meseci je izgledao kriminalno u tom segmentu.

                  Comment


                  • Jel' Janković tri bandže Šengeliji odvalio?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Jel' Janković tri bandže Šengeliji odvalio?
                      Dve, tri, ko ce ga znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Jel' Janković tri bandže Šengeliji odvalio?
                        U dzep ga stavio, cetvrta je random liku Granger meshchini. Pa rekoh ja decko ima tijelo, us dobar skauting i pripremu da moze da odgovori i frajer 2 namjerne... MAMA MOLIM TE!

                        Comment


                        • Mislim da je sada svima jasno da ćemo najbolju košarku našeg tima gledati u plej-ofu ABA lige. Vidi se da se svjesno puštaju u Evroligi ove utakmice u gostima, a u Pioniru se ima obaveza dati sve od sebe zbog navijača. Poslije poraza od Himkija, zna se da su šanse za prolaz dalje izgubljene. Pero se čuva za plej-of ABA lige, s Feldinom se ne žuri, bitno je igrače sačuvati od povreda u ovom trenutku, jer neka ne daj Bože eventualna povreda u ovom periodu znači i vrlo moguće propuštanje plej-ofa ABA lige, a to bi za nas bio veliki udarac. Znam da smo svi nervozni kada gledamo naš tim koji izgleda nezainteresovano u pojedinim mečevima, ali moramo gledati širu sliku. Sve nas najviše zanima Evroliga, ali ljudi, džaba dobiti Real, Fener, CSKA i ostale, ako u aprilu ne podignemo pehar namijenjen najboljem timu na Jadranu.
                          Za mjesec dana očekujte brutalnu Zvezdu. Antić će biti spreman, Feldin isto, Omić će tad dostići potrebnu formu. Uz još Ročestija, ovakvog Enisa i odličnog Dangubića, to bi trebalo da izgleda fenomenalno. Ako budemo kompletni, siguran sam da u plej-ofu nećemo izgubiti nijedan meč.
                          Last edited by mikara92; 03-02-18, 00:25.

                          Comment


                          • Ovo sinoć je bila naša najgora partija od kada smo počeli da igramo EL. Bilo je i većih razlika, ali nikada do sada nisam video toliku nedisciplinu u igri i boljenje kite™ na terenu. Ovo je bila totalna katastrofa i raspad. Imam utisak da igrači ne jebu Alimpijevića za suvu šljivu.

                            Partije Bjelice, Ročestija...ono je nedopustivo za profesionalnu košarku. Ne potenciram toliko napad, već odbranu. Da li je neko video nekad da bek bude postovan deset puta na meču? I da u svim tim slučajevima ne bude strane pomoći ni jednom? Da ne možemo da odbranimo bukvalno ni jednog jedinog igrača u igri 1/1 (sem Jankovića)? Da kolektivna odbrana ne postoji čak ni na papiru?

                            Nemoj da neko upoređuje sa Paoom od sinoć, dupe i glava.

                            Ono što smo mi radili na parketu je bukvalno strašno. Za teranje u svlačionicu, trening u 6 ujutru.

                            A kao što dobro svi znamo, karma je kučka.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Darko Pancev forumski na aparatima.

                              Comment


                              • Ne znam da li su nasi svesno i namerno usli u ovaj mec sa nizim nivoom energije, mada su nas i u beogradu slicno ovako razbili. Niko nas u EL nije ovako na oba meca odvalio. Ili su oni mnogo dobri, ili samo nama ne leze. Treca opcija je svesno tankovanje, ali mi ne lici bas da je tako.

                                Comment

                                Working...
                                X