Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đamilov menadžer za Evropu=Manny [emoji23]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Đamilov menadžer za Evropu=Manny [emoji23]
      Znači Zalizani je ugrožen?
      Last edited by nebitan; 31-01-18, 14:35. Reason: z
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Pa čekaj, da li je Đamil 3/4 ili čista 4 ili 4/5?
        On je dvojka zarobljen u telu trojke a zarobljen je jer ga je ta trojka progutala [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Djamil je 4ka realno ali moze da igra small-ball 5cu. Uz to covek je paklen defanzivac, ima sut i midrange i spolja + igra u postu. Kompletan igrac.

          On i Jankela da budu tu na 4ci i to je super osnova. Plus mozes neke small ball varijante da guras s njim i Jankelom u isto vreme.

          Mnogo ce teze biti naci pleja da odigra both ways. A to je must.

          Covek je Barkley Light Podseca i mnogo u nekim situacijama. 203cm ciste mase iz New Jerseya. Born Tough

          Last edited by MannyCalavera; 31-01-18, 14:46.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Djamil je 4ka realno ali moze da igra small-ball 5cu. Uz to covek je paklen defanzivac, ima sut i midrange i spolja + igra u postu. Kompletan igrac.

            On i Jankela da budu tu na 4ci i to je super osnova. Plus mozes neke small ball varijante da guras s njim i Jankelom u isto vreme.

            Mnogo ce teze biti naci pleja da odigra both ways. A to je must.
            Ja bih pre pokušao da zadržim Ročestija na sve načine. Odbrana ispašta, ali ne mnogo. S obzirom koliko dobijamo s njim u napadu, vredi svakako. Teško je naći takvog pleja kakvog ti hoćeš za Zvezdu, da ne kažem nemoguće.

            Comment


            • 203cm 117kg, zahebao je i Mela [emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Ja bih pre pokušao da zadržim Ročestija na sve načine. Odbrana ispašta, ali ne mnogo. S obzirom koliko dobijamo s njim u napadu, vredi svakako. Teško je naći takvog pleja kakvog ti hoćeš za Zvezdu, da ne kažem nemoguće.
                Ne bih se slozio. Odbrana ispasta bas, bas mnogo. Da ne pricam o tome da ulazi u probleme s penalima + kad se igra na tvrdo on ne postoji na terenu veoma cesto. Nemam ja nista protiv da imas takvog nularicu da mi mozemo da branimo PnR (a ne mozemo) i da nam je rim protection elite (a nije). Lep za gledanje je Taylor, uticaj na igru ekipe bas i ne tako veliki i na konacni rezultat.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  203cm 117kg, zahebao je i Mela [emoji23]
                  Da nisi hteo reći Majls?
                  Iako je ovaj zaista pokretan bez obzira na povećan udeo masti umesto mišićne mase.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Sa Borcem u cetvrtfinalu kupa, drugi mec dana , u eventualnom polufinalu sa pobednikom Fmp-Metalac.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      203cm 117kg, zahebao je i Mela [emoji23]
                      Brate steta sto je Escalade pokojni, tek bi videli kako se balluje

                      Comment


                      • Gledaj kako mu stoje boje rodjace. Covke Never Forget ako brat Djamil ne obuce nas dres.

                        campus_together-we-transform-1.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ne bih se slozio. Odbrana ispasta bas, bas mnogo. Da ne pricam o tome da ulazi u probleme s penalima + kad se igra na tvrdo on ne postoji na terenu veoma cesto. Nemam ja nista protiv da imas takvog nularicu da mi mozemo da branimo PnR (a ne mozemo) i da nam je rim protection elite (a nije). Lep za gledanje je Taylor, uticaj na igru ekipe bas i ne tako veliki i na konacni rezultat.
                          Ispaštala je i s Markusom. Samo problem s Ročestijem je što je nešto niži i loše brani igru leđima.

                          Ono što hoću da kažem pre svega da je Ročesti za naše uslove fenomenalan igrač i da je nerealno da nađemo boljeg igrača ili kompletnijeg, kako god. I mislim pritom da s njim možemo u 8 da uđemo.
                          Last edited by Победа; 31-01-18, 15:05.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Ispaštala je i s Markusom. Samo problem s Ročestijem je što je nešto niži i loše brani igru leđima.

                            Ono što hoću da kažem pre svega da je Ročesti za naše uslove fenomenalan igrač i da je nerealno da nađemo boljeg igrača ili kompletnijeg, kako god. I mislim pritom da s njim možemo u 8 da uđemo.
                            Jel ti mislis da je tim sa Marcusom odigrao vrh vrhova sezonu na ivici svojih mogucnosti? Imas MVP-a na centru, imas repka pleja na backup, imas repka startera na SF itd itd. I onda te oliste na Top 16. Ta sezona, mislim da su ljudi emotivno vezani za nju zbog veceg uspeha rezultatskog posle duzeg vremena, ali realno taj roster je u tom trenutnku mogao vise. Nije iz X razloga. I da Marcusova igra je bila problematicna. Jer on je realno tu na 2-3 tekme bio neki difference maker na terenu u top 16, cesto i jako los a preko njega smo primali. To je i razlog tog pada, koji je mogao da se izbegne.

                            Rochestie je neko ko iz godine u godinu moze samo da nazaduje i ofanzivno i defanzivno. Produziti takvog igraca a znamo da ce nas vec sledece sezone nakon ove kostati vise, je problem. Mislim da svako ko izanalizira ovaj roster, videce da je on one-year rental koji ce zabosti neku Rusiju ili Tursku posle nas...

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Jel ti mislis da je tim sa Marcusom odigrao vrh vrhova sezonu na ivici svojih mogucnosti? Imas MVP-a na centru, imas repka pleja na backup, imas repka startera na SF itd itd. I onda te oliste na Top 16. Ta sezona, mislim da su ljudi emotivno vezani za nju zbog veceg uspeha rezultatskog posle duzeg vremena, ali realno taj roster je u tom trenutnku mogao vise. Nije iz X razloga. I da Marcusova igra je bila problematicna. Jer on je realno tu na 2-3 tekme bio neki difference maker na terenu u top 16, cesto i jako los a preko njega smo primali. To je i razlog tog pada, koji je mogao da se izbegne.

                              Rochestie je neko ko iz godine u godinu moze samo da nazaduje i ofanzivno i defanzivno. Produziti takvog igraca a znamo da ce nas vec sledece sezone nakon ove kostati vise, je problem. Mislim da svako ko izanalizira ovaj roster, videce da je on one-year rental koji ce zabosti neku Rusiju ili Tursku posle nas...
                              Naravno da nije maksimum, pa Alba se te sezone borila za top8 po starom sistemu takmičenja, a imali su slabiji tim od nas.

                              Samo što je te sezone Radonjićev fokus bio na osvajanju ABA lige. Tempiranje fizičke forme je bilo takvo da mi budemo najsvežiji i najbolji protiv Partizana.

                              Markus i Ročesti ne mogu da se porede, Markus je bio bolji organizator, ali Ročesti igra dosta konstantnije u napadu. Bolje igra od Markusa i mislim da bi mogao da održi ovaj nivo i sledeće sezone, a što da ne bude i bolji ako budemo imali jači tim? Samim tim će biti više opcija u napadu, a ovako se često dešavalo da cela odbrana se skoncentriše na Tejlora, kao recimo Partizana sada što je igrao.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Naravno da nije maksimum, pa Alba se te sezone borila za top8 po starom sistemu takmičenja, a imali su slabiji tim od nas.

                                Samo što je te sezone Radonjićev fokus bio na osvajanju ABA lige. Tempiranje fizičke forme je bilo takvo da mi budemo najsvežiji i najbolji protiv Partizana.

                                Markus i Ročesti ne mogu da se porede, Markus je bio bolji organizator, ali Ročesti igra dosta konstantnije u napadu. Bolje igra od Markusa i mislim da bi mogao da održi ovaj nivo i sledeće sezone, a što da ne bude i bolji ako budemo imali jači tim? Samim tim će biti više opcija u napadu, a ovako se često dešavalo da cela odbrana se skoncentriše na Tejlora, kao recimo Partizana sada što je igrao.
                                Problem je konceptualno kosarkaski, a ne on sam kao igrac. Nemas izuzetnog defanzivca koji bi mogao da preuzima na PnR kad popije blok Rochestie, plus mi iskacemo. To je ogroman kanal. Treba ti krupniji i snazniji plej koji moze da probija blokove na PnR i da se provlaci ispod i preko njih. Takodje, ne moze da brani kad ga postuju. Plus ne moze da brani jer sutiraju preko njega. Dakle, kako god da okrenes imas veliki problem.

                                Mi mozemo da mu skidamo primary ball handlere, i da Laza ili Danguba uzmu pleja tudjeg i da tako probamo da opeglamo PnR ali onda si napravio jos veci mismatch vs Rochestie jer ce nisko krilo da ga pojede. Zamisli Hangu, Clyburna, Riversa itd itd. On nije lik kog mozes da sakrijes u odbrani jer u svim aspektima iste je prilican kanal. I opet nije stvar u ABA i sl. On ce tu uvek da bude nezaustavljiv za nase uslove i da nemaju protivnici bas toliko oruzja da te razore. U Evroligi je potpuno druga situacija i to smo vec videli ove godine, nema sta da se prica.

                                Naravno sta ce uprava da uradi ja ne znam. Ja ne bih ga potpisivao, kako god odigrao do kraja sezone. Ne verujem u te fore ABA a EL sta bude, jer ili ides napred ili ne ides nigde. On je ogromna kocnica da ides unapred, i samim tim ne vidim razloga investirati se u njega dugorocno. Kad smo bili u frci da nemamo pleja, on je isplativ one-year rental...
                                Last edited by MannyCalavera; 31-01-18, 15:33.

                                Comment

                                Working...
                                X