Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodošao nazad, Manny! U intermecu do sledeće EL utakmice podsetimo se ovih forumskih klasika

    Originally posted by Brajkula View Post
    Kao što rekoh, "Aj Bože pomozi...".

    Bilo kako bilo ne sumnjam u 7-9 pobeda u EL, msm da je to neki pristojan max ove ekipe, za ostalo ćemo morati propisno da ogulimo guzice.
    Originally posted by Laki21 View Post
    Sa ovakvim timom i pet pobeda u EL je neviđen uspeh.
    Originally posted by SiniM View Post
    EL je pustena niz vodu ali mi ipak moramo da ostvarimo nekih 7-9 pobeda kako ne bi bili bas ubedljivo poslednji jer se bojim da nam Đordi ne ukine i to jedno mesto za aba ligu u EL.
    Originally posted by Ganac View Post
    Bilo bi lepo sa ovim sastavom dostići 7/8/9 pobeda u EL (znam da trenutno deluje kao neki dobar sf, ali...), realno svaka pobeda sa ovim sastavom je uspeh.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Dobrodošao nazad, Manny! U intermecu do sledeće EL utakmice podsetimo se ovih forumskih klasika
      Pa i neće biti mnogo više pobeda od tih mojih krajnje optimističkih 9 pobeda...ako u ove naredne četiri ostarimo 2 i to je to jer posle nam dolaze susreti sa Barsom, Valensijom, PAO, Fener, Real, CSKA...svaka pobeda više je dobro došla u i onako siromašnom budžetu (vrv će da bude prosutog mleka zbog najvernijih i njihovog performansa).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Znači, 9 je krajnje optimistično kada imaš 8 pobeda i 10 kola do kraja? Dobro, tu smo da kvotujemo opet
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Do kraja nas ocekuju jos 5 utakmica kuci protiv Milana, Unikahe, Valensije, Fenera i Reala i 5 na strani protiv Baskonije, Bamberga, Barselone, Panatinaikosa i CSKA. Po meni je realno da dobijemo 3 kuci, eventualno 4 i na strani da probamo da napadnemo Baskoniju, Bamberg i mozda Barselonu. U najboljem slucaju 13/14 pobeda.

          Comment


          • Da ali treba uzeti u obzir one utakmice u EL koje se ukrstaju sa plej ofom ABA lige.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Znači, 9 je krajnje optimistično kada imaš 8 pobeda i 10 kola do kraja? Dobro, tu smo da kvotujemo opet
              Da se razumemo, ja bih voleo da mi uđemo u 8 najboljih, ali realnost diktira drugačiji pogled, a on kaže da realno (po meni) imamo šanse protiv Armanija,
              Unikahe, Bamberga i možda Valensije. Od toga ako dobijemo 3 utakmice extra...jer ne verujem da neko očekuje protiv Barse, PAO, Reala, Fenera i CSKA našu pobedu, pogotovo kada se očekuje da te ekipe polako dižu formu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Stvar je u tome da se ovde suviše ekstremistički razmišlja, ili sjaj ili očaj, kao da nema ničeg između. E mi smo baš u tom prostoru trenutno, neki realan domet nam je između 9-12 mesta, sa 12-14 pobeda, to sam tvrdio i pre mesec dana i pre tri meseca. Dozvoljavam da sam umereni pesimista i da bude i malo bolje od toga, ali to je otprilike to.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Meni se svrabez javlja za naredne 3 od 4, a od ostalih nazalost maksimalno jedna zbog konacnice ABA lige i teskih protivnika. Tako da mu to ukupno dodje na 10-11.

                  Comment


                  • Mene interesuje da li će 15-15 biti dovoljno za osmo mesto ili ćemo morati da tučemo CSKA u gostima poslednje kolo

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Mene interesuje da li će 15-15 biti dovoljno za osmo mesto ili ćemo morati da tučemo CSKA u gostima poslednje kolo
                      16 ili 17 pobeda će biti potrebno, s obzirom da osmi Makabi ima već 11 pobeda. [emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ako se osvoji ABA, ja sam potpuno zadovoljan sezonom ali samo pod uslovom da se zadrzi okosnica tima i promjeni 3-4 igraca. Utakmicama protiv Barse i Makabija, Alimpije je pokazao da moze, povratak protiv Valensije tim je pokazao da ima karakter a Zalgiris i Oly su doktorski rad . Sad kad bi ostao kostur tima, unapredjen odredjenim igracima onda je PO neka realna prica u sl godini. Zali boze praznih arena i para koje bi nam tu zelju dodatno priblizile.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          16 ili 17 pobeda će biti potrebno, s obzirom da osmi Makabi ima već 11 pobeda. [emoji23]
                          Najverovatnije. Još imamo lošiji međusobni s njima

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Meni se svrabez javlja za naredne 3 od 4, a od ostalih nazalost maksimalno jedna zbog konacnice ABA lige i teskih protivnika. Tako da mu to ukupno dodje na 10-11.
                            8+3+ nažalost maksimalno 1=10-11?

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Brat Djamil + Two-Way PG i to je vec nesto.

                              Napolje Bjelica i Rochestie. Feldeina zadrzati. Pokusati isto i sa Omicem...

                              Comment


                              • Pa čekaj, da li je Đamil 3/4 ili čista 4 ili 4/5?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X