Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka projekcija tima za sledeću sezonu je moguća tek nakon finala ABA lige a realnije sagledavanje stvari bi moglo par dana nakon finala KLS...ovo su sve "Želje, čestitke, pozdravi" ...ili kao ona tema "Mašta može svašta".
    Nego, povod da nešto napišem pored ovih vaših projekcija jeste što mi se čini da se Manny naljutio zbog bana i neće više da piše...
    Da li grešim?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      dajte ljudi ne preterujte ..kakve 4 pobede ...prvu ce nas pocepati Laboral ko cigance napolitanku
      Da favoriti su, ali ja imam neki svrabez koji se obicno javlja kada dolazi pobeda.

      Comment


      • Baskonija ima sličnu sezonu kao i mi u EL, umeju da beleže uzastopne poraze, izgubili su od raspalog Armanija kod kuće, ne vidim nijedan razlog zašto ne bi mogli da ih dobijemo.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Nego, povod da nešto napišem pored ovih vaših projekcija jeste što mi se čini da se Manny naljutio zbog bana i neće više da piše...
          Da li grešim?
          Bez veze, bilo bi dobro i lepo da nastavi da pise.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Bez veze, bilo bi dobro i lepo da nastavi da pise.
            Slažem se.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Po meni ,Armani i Unikahu dobijamo a ove dve gubimo laganeze ...videcemo jesam li u pravu ...naravno bez diletanata dilera na tribinama

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Slažem se.
                Treba svi da pisu naravno ,pa i on koji mi se u nekim momentima popne na ono sto se ne penje

                Comment


                • U emisiji "U obruču" kod Edina i Koleta pred utakmicu sa Partizanom Rajko Toroman je izjavio da u narednom periodu slede 4 EL utakmice, protiv Baskonje, Armanija, Bamberga i Unikahe gde je vrlo moguće da bude sve 4 pobede (nije doslovce tim rečima ali je to suština)...Ja bih bio zadovoljan i sa 2:2...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Mogu ljudi da pricaju da Evroliga nije prioritet, ali svaki igrac zna da ce mu cena najvise zavisiti od statistike u Evroligi...pa nisam siguran da ce ih bas boleti djon.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      U emisiji "U obruču" kod Edina i Koleta pred utakmicu sa Partizanom Rajko Toroman je izjavio da u narednom periodu slede 4 EL utakmice, protiv Baskonje, Armanija, Bamberga i Unikahe gde je vrlo moguće da bude sve 4 pobede (nije doslovce tim rečima ali je to suština)...Ja bih bio zadovoljan i sa 2:2...
                      Moguće je da budu četiri pobjede jednako koliko je moguće da budu i četiri poraza. Naravno da bi 2:2 bilo OK, a 3:1 fantastično.

                      Comment


                      • Mnogo više igrača nam je u plus nego u minus fazi, i Feldin bi trebalo da zaigra, verujem da mu je ova mala pauza dobro došla, sa njim u timu fokus odbrane se deli na njega i Ročestija, pa će i Tejloru biti lakše. Jedini veći problem vidim u igri Bjelice, čak mislim da se Perino odsustvo neće toliko primetiti.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Preostale utakmice u EL gledam samo kroz broj pobeda x 37.000€
                          Mnogo ce nam znaciti te pare na kraju ove sezone.
                          Slazem se da bi 2:2 bilo odlicno u naredne 4 utakmice. Neke 4 pobede do kraja EL bi bile super

                          Comment


                          • Bjelica se odavno (što je neko primetio) raspada, pogotovo u drugom poluvreemenu. U jednom periodu sam pomišljao da onako glupe faulove na početku utakmice (u prvih par minuta) napravi dva faula i zna da će biti klupiran do drugog poluvremena...međutim mislim da nije takav lik već da je zapao u krizu (igračku). Neka se on vrati za PO ABA lige i svi promašeni ziceri će mu biti oprošteni.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ja sam mu vec oprostio s obzirom na kredit sa pocetka sezone. Al u plej ofu ne oprastam

                              Comment


                              • Brate Djamile! Covke za ovo Never Forget!

                                Comment

                                Working...
                                X