Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih Lesora ovu i još dve sezone kod nas, njega, Jankovića, Davidovca, Dobrića i Jovanovića od ovih mlađih.
    Last edited by dekkard; 30-01-18, 18:27.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Voleo bih Lesora ovu i još dve sezone kod nas, njega, Jankovića, Davidovca, Dobrića i Jovanovića od ovih mlađih.
      Mislim da nema razloga da igraci koej si naveo i ne ostanu.
      Poslije jos jedne sezone, mislim da ce najveca pomana biti za Dobrice .... milionce pa kod Zeljka

      Comment


      • Ooooo sta vam je ljudi pa jedva pola sezone proslo vi nove trazite qq meni. Strpite se malo, najsladje u septembru.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ooooo sta vam je ljudi pa jedva pola sezone proslo vi nove trazite qq meni. Strpite se malo, najsladje u septembru.
          ma jok... samo zadrzavamo trenutne

          Comment


          • Originally posted by abizolirni View Post
            Mislim da nema razloga da igraci koej si naveo i ne ostanu.
            Poslije jos jedne sezone, mislim da ce najveca pomana biti za Dobrice .... milionce pa kod Zeljka
            Koliko ja znam, za Lessora je par EL timova pokazalo ozbiljno interesovanje.

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Koliko ja znam, za Lessora je par EL timova pokazalo ozbiljno interesovanje.
              i to je dobro... volio bih ja da pokazu i top EL timovi, sto samo znaci da je dobar odnosno da ce trgati igrom i zaintrigirati mnoge klubove.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Hipoteticki jedno pitanje, kada pogledas sada nasa ekipu (ocisceno od Radicevica, Lazarevica, Apica i Keselja) i sa svim zdravim igracima, plus ovih 8 meseci neophodnog uigravanja i upoznavanja kako igraca medjusobno, tako i igraca i trenera, da sada pocne El da li bi smeo da predvidis nase domete u njoj. Da li bi da sada pocinje El imali skor 12/8 mozda umesto sadasnjih 8/12, tj da li mislis da li bi imali ijedan poraz u ABA ligi.

                I da li ce na kraju sezone kada osvojimo nadam se sve trofeje biti kuknjave za nekim igracima sto ih prodaje Covic ( a bice) krenuti opet prica zasto rasprodaja kada cemo da zadrzimo svih 12 igraca radi kontinuiteta.
                unapred hvala na odgovoru
                Vidi na ovakvo stanje sve sto moze navijac da uradi jeste da im napumpa pritisak ( upravi ) maksimalno...To je ono sto nas drzi, kao sto je Radicevic dobio prve zvizduke u Pioniru i posle nije ulazio u igru. Ako mozes da radis pod pritiskom onda si za Zvezdu, ako ne mozes onda pakuj kofere i dovidjenja ( Vukoicic,Lazic, Radicevic,Tompson itd..)

                Ne znam, za 12-8 ili 8-12 to nije sustina. Sustina jeste da se mora napasti F8, izjavama i radom u predsezoni i kad se dovode igraci i sklapa roster...Mnogo gresaka je tu bilo i onda se pitas sto nema publike...Da kazes ocemo f8 a ne dodjes do njega, mislim da se to ne bi smatralo neuspehom tj ne bi glave letele zbog toga...Meni licno to smeta...

                Meni jedini dobar prelazni letnji rok bio je sa Mwilom, dobar skauting i sve sto ide uz to..ta sezona generalno najbolja za mene zauvek...Neke brane su se srusile itd..

                Znam da u ovim uslovima mi ( uprava ) mora da proda igrace, meni smeta sto mi nista ne radimo da se taj trend ne zaustavi. Mora se iskoristiti ova sansa...Imamo istorijsku sansu..sta vredi partizanima EL 13 godina kad ih nema nigde... A licenca, privatizacija je kljuc svega trenutno..znam da to sad nije moguce ali se mora tome teziti...to jedino zameram na veliko..klub finansijski deo mora pratiti sportski deo...Mora se gledati long term...to je sustina posla..da opstanes na duze staze..Jezim se kad neko napise pa eto igrali smo EL, da ne igramo mozes misliti...PA ZNAM da nece niko umreti zbog toga,ali ovakvu istorijsku sansu propusiti je uzasno..itd itd..

                Ovo sad sa ''navijacima'' je jos jedan korak u nazad..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Koliko ja znam, za Lessora je par EL timova pokazalo ozbiljno interesovanje.
                  Za Lesora je postojala zvanicna ponuda i ozbiljan novac je bio u pitanju.
                  EL klub, naravno.

                  Ja bih licno cepanicu dao odmah da je postojala zamena.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Za Lesora je postojala zvanicna ponuda i ozbiljan novac je bio u pitanju.
                    EL klub, naravno.

                    Ja bih licno cepanicu dao odmah da je postojala zamena.
                    Originally posted by LosmiSK
                    Zato sto si neznalica )) ispod 1m nedamo
                    Originally posted by Jimi22
                    Bitno je da ti sve znas majmune.
                    Originally posted by LosmiSK
                    Opet pricas sam sa sobom
                    Originally posted by Jimi22
                    Ma pusi bre kurac.
                    Originally posted by LosmiSK
                    Meni nije nista, Jimi je zagoreo izgleda.
                    Originally posted by Jimi22
                    Nisam ja, tvoja mama je.
                    Po 10 dana odmora obojici, da se naucite pristojnoj konverzaciji.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Zakašnjela reakcija, umjesto da odma pošalješ na lađenje do sutra - puštaš raspravu i rigorozno kažnjavaš.

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Zakašnjela reakcija, umjesto da odma pošalješ na lađenje do sutra - puštaš raspravu i rigorozno kažnjavaš.
                        zasto mislis da je zakasnjela... niko ne spava uz racunar da moze iste sekunde djelovati

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Zakašnjela reakcija, umjesto da odma pošalješ na lađenje do sutra - puštaš raspravu i rigorozno kažnjavaš.
                          Tek sada video, a ovakav recnik nije za "do sutra".
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Nije samo to, već se izjednačavaju stvari koje se ne mogu izjednačiti ni u snu. Neznalica sa pušenjem kurca, majmunom i mamom. U mom svetu to baš nema istu težinu.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Vidi se ko je prvi poceo i isprovocirao drugog ucesnika svadje da upotrebi nedopustive epitete.Da nije bilo omalovazavanja sagovornika kroz nazivanje neznalicom, ne bi bilo ni onoga sto je usledilo.Ako ti se ne svidja sta neko pise, preskocis ga, a ne ovako.

                              Comment


                              • I vređanje igrača bi trebalo da bude nedopustivo, ako se i može istolerisati na lajv temi, ovde nema opravdanja kada svi pišemo hladne glave.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X