Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lesor je šutirao 5/6 slobodna bacanja i onda je imao 3 promašena, ali u trenucima kad je utakmica bila odlučena pa se može to pripisati i opuštanju. Što se Omića tiče stegnut je, i ne prepoznaje kad ima mismatch, i uopšte potrebna mu je brža reakcija na dešavanja na terenu. Imao je problem sa Gavrilovićem da ga izgura, a s obzirom na gabarite obojice trebalo bi da ga raznese na postu. Imponuje energija sa kojom nastupa na terenu i uz te neke korekcije i još opuštanja na terenu može da bude koristan.
    Što se tiče kvaliteta Partizana, ova utakmica ne može do kraja da im bude merodavna, jer je Alimpijević svesno držao Omića duže na terenu nego što je ovaj to igrom zasluživao, što je ispravno, u želji da što pre proigra, i u situaciji kad je Partizan igrao smallball, recimo. Novi stranci su više nego bledi, nije mi jasno zašto su dovedeni, ali to je njihov problem. Ovde gde se trenutno nalaze na tabeli je prava mera njihovog kvaliteta.
    Last edited by dekkard; 30-01-18, 09:06.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Nije bas toliko los bio Rocesti i bez kosgeterskog ucinka....asistirao je kao nikad i imao bi ih jos da su bili pogodjeni neki ziceri. Milko je u totalnom kanalu...
      Ročesti je na petom mestu po asistencijama u EL samo zahvaljujući Bjelici...
      sada kada je i njemu to jasno, slabo mu ih dava...

      Comment


      • Mislim da je Canak ispao amater. Prvo je izraubovao sve najbolje igrace, onda Von nije dobio sansu kao i Sy kako treba. Goss se raspao na terenu i istrosio maksimalno, videlo se to a on celu trecu ga drzi na parketu i ako je ovaj crko...Taj Von nije ni malo los igrac dane moze izneti 15-20m na derbiju...Velickovic igra bolje zato sto ima jednom nedeljno mec...Mali Vanja nikad igrac nece biti nema muda i zato je Dobric vasiona za njega...

        Opet ne treba zaboraviti da je i nas isao sut nenormalno dobro od igraca od kojih se bas neocekuje, svesno su isli na Dobrica i ja bi posto je malo ko verovao da moze sutirati tako uzastopno...

        Raduje igra Jankovica ali imamo kazem jako dugu rotaciju i neko ce uvek da se pokaze, nije to neka filozofija..oni npr nemaju izmene adekvatne za nosioce..

        Ne treba a da se ne kaze da su nas sudije pogurale kad se lomilo sa par neverovatnih odluka...mene je licno sramota toga i mislim da nam to ne treba ali bolje njih da hebu nego nas...

        Sta znaci rotacija, sadimas Omica, na klupi jos Jovanovica, pa Lesorta, Bjelicu, Jankovica a na tribinama Antica... isto tako na 1-2 Rocesti, Davidovac,Enis, Dangubic,Lazic, Dobric a na tribinama Feldin...

        Poboljsava se Alimpijevic ali iskreno sa ovakvim timom i nije tesko dominirati, NC ne prepusta nista slucaju i to je jednostavno to...Da smo ovako poceli od pocetka, bila bi skroz drugacija prica u EL...itd..

        Nadam se da je Roch konacno pokazao da je PG mozda covek cita madafaku pa odlucio da mu pokaze sta je u stvari )))

        Imali smo dosta rezerve, oni su odigrali neki skoro maksimalni mec, mozda mogu malo bolje ali to je to...iskreno meni se svidelo kako oni igraju, samo razlika u kvalitetu igraca i rotacija je presudila u laganom ritmu. Na ovaj sastav Jovic i igrali bi f8 a mozda i nesto vise...ali mozda i preterujem..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pa kad ti je Alimpije amater sto ne bi bio i Canak .

          Dobar je Vanja, bice on sasvim solidan igrac. Za rotaciju na centru sam jos onomad se pitao...zasto.

          Comment


          • mmajstore, eno ti KKP tema pa tamo piši o njihovim igračima
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pisem o utiscima sa utakmice.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Pa kad ti je Alimpije amater sto ne bi bio i Canak .

                Dobar je Vanja, bice on sasvim solidan igrac. Za rotaciju na centru sam jos onomad se pitao...zasto.
                Pa Canak nema harizmu po meni, iznudjeno resenje. Nece biti trener a vidi npr Pera Bozic ce biti trener. Samo su mu znatno otezali posao...Vanja je bezmudas i toje jasno, nije clutch i nece nikad biti, mozda jednom u 20 utakmica a ovo je kkp idealan da se uzdigne...Dobric bi im bio glavni igrac da ga imaju, sve is vja..On je jedan obican spot up suter u ovom raspalom partizanu...Dao je on 12 poena ali neprimetnih, kad je trebalo nije ga bilo nigde...

                Previse je hejta na Bjelici jasno da je covek izraubovan, ne moze se reci da Antic ima bolju sezonu od Bjelice..Covek ima 9 utakmica 10+ i 9+ u ABA i EL...Antic sve ukupno 10 ali i 10 meceva manje..Bjelica nije imao odmor..Stvarno je zalosno kako se zaborave njegove dobre partije jako brzo...ne znam prosto sta se ocekuje od njega da svaki mec igra kao da je Kevin Garnet itd...On je igrao dok je trebalo da se mladji uigraju itd...stvarno se preteruje u vezi njega...a garantujem da kad ne bi igrao da bi nam to bio veliki udarac, ma koliko to nekom smesno izgledalo sad..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Prvo da naglasimo negativnost oko selektovanja tima i njegovu "nakaradnost" koju si spominjao na pocetku sezone, pa onda kako je Alimpije amater, tatin sin i kako je dobio skupu igracku u ruke a ona je de facto najjeftiniji tim EL i ako bi se poredila cijena proslogodisnjeg tima odnosno njihova sadasnja trzisna vrijednost dosao bi do podatka da je prosli setup 2.5x skuplji.
                  Pa kad sam te ja molio za strpljenje i da se da podrska kako bi se 11 novih igraca uklopilo sa strucnim stabom ti si izricit bio da je sve sreca ako ista dobijemo u EL. Sto se Bjelice tice, niko ne spori njegovo znanje i iskustvo, problem je realizacija i odbrana jer je jasno pokazao na pocetku sezone da moze na oba kraja, zasto sad izgleda ovako vjerovatno je odgovor u zamoru jer je morao da guli dok Jankovic ne skapira gdje je lijevo. Sad ocekujem manju minutazu i vise produktivnosti.

                  Comment


                  • Originally posted by Beli View Post
                    Brate, ne preteruj.Sve je to skandirano godinama bez delija u hali.Jasno je meni sa ti razmisljas civilizovano i da zelis normalizaciju odnosa medju publikom, ali inicijativu ka tome mora da prikaze i druga strana, a znamo kakve morbidne uvrede upucuju nasim ljudima i klubu.Sve mora da podje od rukovodstava klubova u svim sportovima, a to se nece desiti nikad.
                    Originally posted by Victor BG View Post
                    E jebo ga ti, od navijaca Zvezde pravis potpisnike SANUa pa najbolje da dodjem na derbi i pjevam kumba ya kumba ye... Za Novicu takodje, ima li sta sladje od protivnika koji se busa i trudi pa popusi, nista sladje
                    Volim i ja vas.
                    Nisam rekao da nije takvo navijanje i ranije bilo, nisam rekao i ne želim pozorišnu publiku ali ne mora baš da se lome ruke i ramena...ni njihovih 100 nije bilo sjajno što se tiče navijanja (ali to me ne dotiče). Navjanje bi trebalo da bude pozitivno, da svom timu "duva u jedra" a ne da vređa protivnika, znam da je to kolorit derbija, ali kako ne treba navijati "difens, difens" ne trreba ni "pizdo ćelava".
                    Htedoh reći, ne treba da gledamo njih i da kažemo "evo i oni to rade".
                    Mi treba da te granice kulture navijanja pomerimo sami a oni će se valjda priključiti jer ako zbog nečega, onda jer sebe smatraju avangardom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Za takvo nešto je potreban proces koji bi trajao decenijama.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Za takvo nešto je potreban proces koji bi trajao decenijama.
                        Laki, posalji bratu Gancu onog brkatog turcina sto ljubi, ja ne znam

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Previse je hejta na Bjelici jasno da je covek izraubovan, ne moze se reci da Antic ima bolju sezonu od Bjelice..Covek ima 9 utakmica 10+ i 9+ u ABA i EL...Antic sve ukupno 10 ali i 10 meceva manje..Bjelica nije imao odmor..Stvarno je zalosno kako se zaborave njegove dobre partije jako brzo...ne znam prosto sta se ocekuje od njega da svaki mec igra kao da je Kevin Garnet itd...On je igrao dok je trebalo da se mladji uigraju itd...stvarno se preteruje u vezi njega...a garantujem da kad ne bi igrao da bi nam to bio veliki udarac, ma koliko to nekom smesno izgledalo sad..
                          Ne mogu reci da me ne nervira, ali si u pravu. Zaboravlja se da je isti / slican ucinak imao i prosle godine. Dok je trebalo drzati ekipu, dok su se ostali uigravali, Milko je bio bas dobar...

                          Comment


                          • Problem je što su i njihovi navijači hteli da svom timu "duvaju u jedra" ali su promašili
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              ako bi se poredila cijena proslogodisnjeg tima odnosno njihova sadasnja trzisna vrijednost dosao bi do podatka da je prosli setup 2.5x skuplji.
                              Mislim da u uslovima KKCZ trzisna vrednost igraca ne moze biti osnov za poredjenje. Mozemo samo da poredimo budzet za tim i strucni stab. To kolike su ugovore zaboli posle, je nebitno. Msm, bitno je njima, ali i KKCZ jer pokazuje da moze da podigne igraca u okviru odredjenog sistema, ali ne mozes uporedjivati plate igraca koji su igrali prosle godine za xy, sa platamo sadasnjih igraca. Meni barem nije logicno. Logicno je da se uporede plate sadasnjih kada odu, sa platama ovih od prosle godine...
                              To me podseti na nesto... prica se da je Kuz mogao da igra samo za nas. Citao sam intervju sa selektorom Ruja (mozda je i ovde kacen, ne secam se), koji je napomenuo da bi iz nase ekipe uzeo Bogija i Kuza. Bas je pomenuo njegovu izgubljenost u Grckoj i NBA i 'eskploziju' u KKCZ.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Prvo da naglasimo negativnost oko selektovanja tima i njegovu "nakaradnost" koju si spominjao na pocetku sezone, pa onda kako je Alimpije amater, tatin sin i kako je dobio skupu igracku u ruke a ona je de facto najjeftiniji tim EL i ako bi se poredila cijena proslogodisnjeg tima odnosno njihova sadasnja trzisna vrijednost dosao bi do podatka da je prosli setup 2.5x skuplji.
                                Pa kad sam te ja molio za strpljenje i da se da podrska kako bi se 11 novih igraca uklopilo sa strucnim stabom ti si izricit bio da je sve sreca ako ista dobijemo u EL. Sto se Bjelice tice, niko ne spori njegovo znanje i iskustvo, problem je realizacija i odbrana jer je jasno pokazao na pocetku sezone da moze na oba kraja, zasto sad izgleda ovako vjerovatno je odgovor u zamoru jer je morao da guli dok Jankovic ne skapira gdje je lijevo. Sad ocekujem manju minutazu i vise produktivnosti.
                                2.5 puta skuplji trzisna vrednost brate mili sta si ti sad napisao. Vidi ja se drzim onoga sto sam napisao i to je prosto tako kako jeste. Kolika je Anticeva trzisna vrednost a za koliko igra, samo cu ti to reci...o trzisnoj vrednosti tek nemoj da pricas... a ni ovakvoj.. pa ti imas igraca koji ne igraju uopste u CZ a vrede ogromnu cifru a nisu ni u 12 ..stvarno neverovatno sta covek napisa...Trzsinsa vrednost...pa vidi smao za koliko su igrali Antic,Rocesti i Feldin prosle godine..

                                Razumem ja da vi hocete da se frljate izrazima ali polako...Napises, procitas...pa onda opet procitas..pa razmislis...pa izbrises sve sto si napisao..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X