Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Jankovic je u ovom trenutku daleko produktivniji za tim od Milka koji je u fazonu ,,necu da se guram ispod kosa. Mrzim sto su svi znojavi,,
    Koji si ti bog.

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Gresis.
      Napicu se kao bulja kad mrtvaku Bjelici istekne ugovor.
      Baš komentarišem sa drugarom posle utakmice, proglasiću mesec radosti kad ovaj napokon jednog dana ode.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • ... nego ako je neko u dilemi da li Ročesti vrti pnr neka pita Lakija, i ako je odgovor potvrdan sa kim ga igra?[emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Comment


          • Dobismo i ovaj derbi - očekivano, ne baš tako lako - opet očekivano. Jedino što nisam očekivao od semenkara jeste repertoar pesmica "Slomiti ruke i oba ramena" "Indija Pakistan"...i slične kao i neumesno skandiranje Novici.
            Podrška Omiću znači i njemu ali i svima nama, potvrda da smo normalni.
            Ročesti je u realizatorskoj krizi ili ne voli kada mu neko diše za vratom, bez obzira na broj asistencija ovo je jedna od njegovih lošijih utakmica u našem dresu. Janković zarađuje svaki minut na terenu i pokazuje kako treba, Bjelica je baš u teškom autu ali opet on može (zavisi sve kako uđe u utakmicu)nekoga da zatrpa. Lesor kada uđe u igru kao da isključi mozak, dva puta je slao povratnu loptu iz reketa za tri poena a pri tom je bio ili u mismeču ili sam. Omić će biti sve bolji iz utakmice u utakmicu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Ova partija Milka Bjelice me podseti da priupitam za junacko zdravlje jednog ovdasnjeg kosarkaskog "strucnjaka", koji je proganjao svakoga ko je bilo sta kriticki napisao o tom Bjelici.
              Losa utakmica Bjelice ..ni blizu proslog derbija kad je bio ubedljivo najbolji igrac na terenu ....imas pozdrav od Filipa Covica .

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Dobismo i ovaj derbi - očekivano, ne baš tako lako - opet očekivano. Jedino što nisam očekivao od semenkara jeste repertoar pesmica "Slomiti ruke i oba ramena" "Indija Pakistan"...i slične kao i neumesno skandiranje Novici.
                Podrška Omiću znači i njemu ali i svima nama, potvrda da smo normalni.
                Ročesti je u realizatorskoj krizi ili ne voli kada mu neko diše za vratom, bez obzira na broj asistencija ovo je jedna od njegovih lošijih utakmica u našem dresu. Janković zarađuje svaki minut na terenu i pokazuje kako treba, Bjelica je baš u teškom autu ali opet on može (zavisi sve kako uđe u utakmicu)nekoga da zatrpa. Lesor kada uđe u igru kao da isključi mozak, dva puta je slao povratnu loptu iz reketa za tri poena a pri tom je bio ili u mismeču ili sam. Omić će biti sve bolji iz utakmice u utakmicu.
                Brate, ne preteruj.Sve je to skandirano godinama bez delija u hali.Jasno je meni sa ti razmisljas civilizovano i da zelis normalizaciju odnosa medju publikom, ali inicijativu ka tome mora da prikaze i druga strana, a znamo kakve morbidne uvrede upucuju nasim ljudima i klubu.Sve mora da podje od rukovodstava klubova u svim sportovima, a to se nece desiti nikad.

                Comment


                • Originally posted by Beli View Post
                  Brate, ne preteruj.Sve je to skandirano godinama bez delija u hali.Jasno je meni sa ti razmisljas civilizovano i da zelis normalizaciju odnosa medju publikom, ali inicijativu ka tome mora da prikaze i druga strana, a znamo kakve morbidne uvrede upucuju nasim ljudima i klubu.Sve mora da podje od rukovodstava klubova u svim sportovima, a to se nece desiti nikad.
                  NAvijanje je biloi odlicno ,to su prozivke suprotnog tabora i to je sve ok ,podrska nasim igracima i to je ok ,bice i bolje idemo na Armani da grmi Pionir kao nikada ..bez dilera naravno
                  Imamo lagan raspored poslednja 4 kola dok buducnost ima tezak raspored ...imamo sanse da zavrsimo kao prvi

                  Comment


                  • Pocisticemo Buducnost iako ne zavrsimo kao prvi.

                    Ne bih zurio sa Perom i Feldinom za Armani, mada bi valjalo iskoristiti priliku za jos jednu pobedu.

                    Videcemo koliki ce odziv navijaca biti.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Davidovac je kosarka.
                      taj rad.

                      a ovaj naš mučeni bek skorer zarobljen u telu ,,dodavača lopti"...
                      ni kriv ni dužan dod'o deset komada...

                      Comment


                      • Originally posted by Beli View Post
                        Pocisticemo Buducnost iako ne zavrsimo kao prvi.

                        Ne bih zurio sa Perom i Feldinom za Armani, mada bi valjalo iskoristiti priliku za jos jednu pobedu.

                        Videcemo koliki ce odziv navijaca biti.
                        Pun Pionir ...dilerska bagra iovako nije placala karte ...taman ce i klub da profitira

                        Comment


                        • Originally posted by Beli View Post
                          Pocisticemo Buducnost iako ne zavrsimo kao prvi.

                          Ne bih zurio sa Perom i Feldinom za Armani, mada bi valjalo iskoristiti priliku za jos jednu pobedu.

                          Videcemo koliki ce odziv navijaca biti.
                          Mislio si verovatno na Baskoniju. Rekao je Al da će verovatno Feldin biti spreman za tu utakmicu, a Pero još minimum 10 dana neće biti u sastavu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Mislio si verovatno na Baskoniju. Rekao je Al da će verovatno Feldin biti spreman za tu utakmicu, a Pero još minimum 10 dana neće biti u sastavu.
                            Mislim da ce Baskonija da nas ugazi ...ali nema veze ..dobiti Armani pred punom halom ...

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Dobismo i ovaj derbi - očekivano, ne baš tako lako - opet očekivano. Jedino što nisam očekivao od semenkara jeste repertoar pesmica "Slomiti ruke i oba ramena" "Indija Pakistan"...i slične kao i neumesno skandiranje Novici.
                              Podrška Omiću znači i njemu ali i svima nama, potvrda da smo normalni.
                              Ročesti je u realizatorskoj krizi ili ne voli kada mu neko diše za vratom, bez obzira na broj asistencija ovo je jedna od njegovih lošijih utakmica u našem dresu. Janković zarađuje svaki minut na terenu i pokazuje kako treba, Bjelica je baš u teškom autu ali opet on može (zavisi sve kako uđe u utakmicu)nekoga da zatrpa. Lesor kada uđe u igru kao da isključi mozak, dva puta je slao povratnu loptu iz reketa za tri poena a pri tom je bio ili u mismeču ili sam. Omić će biti sve bolji iz utakmice u utakmicu.
                              E jebo ga ti, od navijaca Zvezde pravis potpisnike SANUa pa najbolje da dodjem na derbi i pjevam kumba ya kumba ye... Za Novicu takodje, ima li sta sladje od protivnika koji se busa i trudi pa popusi, nista sladje

                              Comment


                              • Nije bas toliko los bio Rocesti i bez kosgeterskog ucinka....asistirao je kao nikad i imao bi ih jos da su bili pogodjeni neki ziceri. Milko je u totalnom kanalu, ali ja sam siguran da ce on biti X faktor na nekim utakmicama koje slede. Ako ste culi Canka, najveci fokus u odbrani je bio na Rocestiju i Milku - "odakle im preti najveca opasnost". Mislim da ovaj nas izlazak iz "krize" najvise duguje ulaskom Enisa u ritam i naravno Dobrica - levoruke haubice. Takodje Jankovic pokazuje sve vise i vise znake zivota. Omic je pokazao odredjeni kvalitet, ali sa sutem sa slobodnih bacanja moze totalno da nas ukanali u plej ofu. Ne znam kad ce se imati vremena za trening, ali ja bih dao njemu i Lesoru da igraju amerikanaca do 5001.
                                Partizan je do sredine 3e cetvrtine bio odlican, mislim da se i njima slazu neke kockice...ovaj njihov tim je trenutno sasvim pristojan i po kvalitetu su po meni u prva 4.

                                Comment

                                Working...
                                X