Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj cekaj,futuri se vise isplati da igra sa cedevitom nego sa mornarom? Ovo je neka zajebancija? prvo sa prve pozciji mornar nema sile da dobije futuru u moraci,nema teoretskih sansi ni malo...drugo ako tankuju i budu drugi,to automatski znaci da u finalu nece imati prednost domaceg terena,a u pioniru u po aba lige sansi nemaju da dobiju i sta im znaci onda pobeda nad sokicima? Jer cedevita nece biti cetvrta sile nema

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ja sam im prošle ili pretprošle godine uputio mail sa izvinjenjem zbog užasnih šovinističkih ispada navijača, kao pristojan klub, oni su mi odgovorili i zahvalili se na upućenom izvinjenju.
      Svaki put me je blam kada čujem taj glupi prepev lepe pesme.
      Btv pošto više nisam mod... ali mogu kao forumaš, prepucavanja prebacite na "Pomračenje". Hajde da pokušamo da temu održimo čistom.
      Secam se. Odavno citam onaj drugi forum i bas mi se svideo gest.

      Comment


      • Jako me zanimaju tribine veceras ..publika koja ce doci ...hoce li podrska biti onakva kakva ovi momci zasluzuju od pocetka sezone zalaganjem na svakoj utakmici ...
        da se ne lazemo ..u EL je uradjeno vise nego sto je iko ocekivao a u Aba smo u situaciji da uz malo srece krenemo sa pol. pozicije

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Cekaj cekaj,futuri se vise isplati da igra sa cedevitom nego sa mornarom? Ovo je neka zajebancija? prvo sa prve pozciji mornar nema sile da dobije futuru u moraci,nema teoretskih sansi ni malo...drugo ako tankuju i budu drugi,to automatski znaci da u finalu nece imati prednost domaceg terena,a u pioniru u po aba lige sansi nemaju da dobiju i sta im znaci onda pobeda nad sokicima? Jer cedevita nece biti cetvrta sile nema
          Buducnost po svaku cenu juri prvo mesto i tu nema dileme ...mislim da cak u nekoj neverovatnoj situaciji u kojoj bi Mornar i Cedevita igrali polufinale ...pre bi dao vece sanse Mornaru

          Comment


          • Ceda ima problem odabira trenera, vlasnik ima strpljenja ali su ih do sada vodilitreneri nedorasli apetitima kluba. Kada bi se desilo (hipotetički) da Ceda uzme titulu ABA lige dve sezone uzastopno i dvorana bi im verujem bila popunjena na utakmicama EL kao i nama, jednostavno EL je magnet a dokle god klub raste postoji i hajp i interesovanje navvijača, ljubitelja košarke. Kada klub počne da stagnira stagnira i navijački korpus a ako se jooš potpomogne igrama sa strane onda i poseta opadne.
            Ne želim da prognoziram (jako sam loš prognozer) ali naše šanse rapidno rastu pobedom Mornara.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Da li bi ti navijao, u bilo kojim okolnostima, za nešto što se zove Cedevita?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Kada bi se desilo (hipotetički) da Ceda uzme titulu ABA lige dve sezone uzastopno i dvorana bi im verujem bila popunjena na utakmicama EL kao i nama, jednostavno EL je magnet a dokle god klub raste postoji i hajp i interesovanje navvijača, ljubitelja košarke. Kada klub počne da stagnira stagnira i navijački korpus a ako se jooš potpomogne igrama sa strane onda i poseta opadne.
                Sumnjam. Igrala je Cedevita EL, pa nisu imali naročito popunjenu salu.
                Da ne spominjem da je i Cibona imala dosta problema sa posjetom dok su igrali EL.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Da li bi ti navijao, u bilo kojim okolnostima, za nešto što se zove Cedevita?
                  Jes`vala - Fabrika Metalnih Proizvoda zvuci prirodnije.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Jes`vala - Fabrika Metalnih Proizvoda zvuci prirodnije.
                    Hahahaah daj brku sto ljubi

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Jes`vala - Fabrika Metalnih Proizvoda zvuci prirodnije.
                      Upravo si dohvatio moju poentu. Ko navija za FMP sem bliske rodbine?
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Vi očito mislite da ZG nema kapacitet da napuni dvoranu, a za to je potrebno samo malo uspeha njihove reprezentacije i malo loženja po novinama, portalima...što bi se reklo samo dobra reklama.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Vi očito mislite da ZG nema kapacitet da napuni dvoranu, a za to je potrebno samo malo uspeha njihove reprezentacije i malo loženja po novinama, portalima...što bi se reklo samo dobra reklama.
                          "Malo uspjeha reprezentacije" pa vec si zadao neostvariv uslov

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Vi očito mislite da ZG nema kapacitet da napuni dvoranu, a za to je potrebno samo malo uspeha njihove reprezentacije i malo loženja po novinama, portalima...što bi se reklo samo dobra reklama.
                            Ima, ali ne sa Cedevitom.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ima, ali ne sa Cedevitom.
                              Laki, zašto nema šanse sa Cedevitom? Vi mislite da (hipotetički) kada bi se ugasili Zvezda i Partizan (ovo drugo i nije loša varijanta) da bi nestalo i košarkaške publike?
                              Ja mislim da bi par godina bilo problematičnih a zatim bi neka Mega, ili sličan klub preuzeo većinu košarkaških navijača, ultraše ne bi više ni videli na basketu.
                              Projekat Cedevita ako opstane narednih 7-8 godina dobija i publiku, skoro da sam u to siguran jer kod njih stasaju klinci koje ne opterećuje Cibona-Zagreb-Cedevita već će ih zanimati samo klub sa dobrim basketom u kvalitetnom takmičenju.
                              Možda ja i grešim, ali iako sam mator mogu sačekati tih 10-ak godina da vidim da li sam u pravu ili grešim.
                              Last edited by nebitan; 29-01-18, 10:17.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Šta fali Zenitu, na primer, klub postoji svega 15 godina i već je stabilan Eurocup tim, sa ambicijama da dosegne i do EL? Tradicija ne igra toliku ulogu kao ranije, novac dosta toga rešava uz, naravno, pristojne rezultate i stvori se brzo respektabilna baza navijača.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X