Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije me briga da li je vec postavljana slika, ali u moru ovog svega, ne znam kako da se nazove vise, nesto normalno i za temu, od juce.

    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Dobar deo "navijacke" rasprave je prebacen na novu temu http://www.sportklub.info/forum/show...rotiv-huligana , a deo je prebacen i na Kritike i zalbe.
      Zbog toga Vas molim da o stvarima koje se ticu te dve teme, pisete na istim - ova postade necitljiva.
      Hvala.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Alimpije i Top su uradili nesto sto Radonja ne bi da je jos 10 sezona bio trener.Dobili su Olimpijakos bez 2 od 4 najbolja igraca, sa Enisom i Davidovcem koji nisu igrali ni Eurocup, uz onakvo sudjenje.
        Posle Fenera najdraza pobeda.

        Comment


        • @Beli Bolje da nista nisi napisao nego to sto si napisao..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Beli View Post
            Alimpije i Top su uradili nesto sto Radonja ne bi da je jos 10 sezona bio trener.Dobili su Olimpijakos bez 2 od 4 najbolja igraca, sa Enisom i Davidovcem koji nisu igrali ni Eurocup, uz onakvo sudjenje.
            Posle Fenera najdraza pobeda.
            Lepo primećeno, sigurno bi ostalo u senci svih ovih dešavanja... Sutra da komšijama pokažemo kako Musa dere jarca [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Trolujem za Radonju.
              Za velicinu pobede pod svim okolnostima sam ozbiljan.

              Comment


              • Odgledao sam po treći put zadnju četvrtinu i primetio sam da je Enis u ,,on fire" modu nakon proklizavanja u reketu i kasnije nakon izgubljene lopte oba puta po navici pogledao ka klupi a tamo ga je umesto poziva da izađe iz igre dočekalo:
                DSPNJVgWsAA7E7o.jpg
                Enis od dolaska nema problem sa samopouzdanjem. Svi pamtimo kada je pre par nedelja nakon svoje greške već u sledećem napadu opalio trojku preko ruke sa 8,5 metara u 15-oj sekundi znajući da će kao i uvek biti povučen iz igre. To jeste bio nerezonski šut ali je ušlo kao kap. Iz njegovog malo sebičnog ugla to je bio jedini način da pokaže da ume. U EL je sada na proseku od 45% za dva i tri poena a penali skoro 94%. Sličan tip igrača kao i Dženkins od kojih ako želiš efektivu ne očekuj da to isporuče u sekvencama od 3-4 minuta na parketu ili do prve greške.
                Enis je protiv Olimpijakosa imao i dovoljno minuta da se razigra ali najzad i par ozbiljnih blokova od centra visokog 216cm, da na prodorima demonstrira prednost svojih fizikalija u odnosu na Ročestija kada igramo protiv batinaških timova.
                Roberts je zajahao Tejlora već u prvoj četvrtini a Enis ga je toliko izmorio i izludeo brzinom, skokovima i šutevima preko bloka da je mislim svih pet promašaja iz igre imao u zadnjoj četvrtini i to u nizu.
                Naravno da je verovatno da će na nekom sledećem susretu postići ne više od 6 poena, ali kada se na terenu pojavi prostor za ovaj njegov drift, valjalo bi da zameni i Ročestija koji u tom trenutku isporučuje...jer dečkonja podiže sve na viši nivo kada mu se upale lampice.


                da Dangu i Jankelu ujede ta buba koja peca Enisa...skakali bi svima po glavama
                Last edited by Wingwalker; 28-01-18, 10:26.

                Comment


                • Originally posted by Beli View Post
                  Alimpije i Top su uradili nesto sto Radonja ne bi da je jos 10 sezona bio trener.Dobili su Olimpijakos bez 2 od 4 najbolja igraca, sa Enisom i Davidovcem koji nisu igrali ni Eurocup, uz onakvo sudjenje.
                  Posle Fenera najdraza pobeda.
                  [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Poziv da izađe iz igre nije usledio jer ovakva igra je ono što se tražilo od njega otkako je došao - uz poenterski učinak, organizacija igre, što se videlo po učinku od 5 asistencija i još jedno tri upropašćene zbog mašenja zicera ili ispuštanja lopte ispod samog koša. Uostalom, i sam Top je to istakao na konferenciji za štampu posle utakmice.
                    Jako raduje i pokazana hemija na terenu, gde su se igrači povratili nakon što je protivnik preokrenuo rezultat, nije bilo panike, nastavili smo da ih bušimo tamo gde su bili šuplji.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Odigrao je on dobar mec ali te suteve sto je uzimao od koliko 12-13 10 je bilo vise nego nerezonski...Lik je lud ko noga, ima taj napadacki kapacitet ali glavom kroz zid ide...Meni se licno ne svidja ali ako moze da nastavi da trpa ok, ali videcemo...Mi smo njih ubacili u brzi ritam, oni su trcali u ledja sto je malo atipicno na njih da igraju na kos vise i Sveropulos je izgubiio mec onog momenta kad je Spanulisa vratiou igru..

                      Sad da u kontinuitetu odigramo neki dobar mec, kad se vrate Feldin i Antic imacemo bas dvanaest ako ne i vise opcija za napad...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Enis je imao sasvim dovoljan broj asistencija za vreme provedeno u igri i zaista je ubrzao igru u sasvim solidan pregled, te njegov uge trojke i nisu toliko bitne koliko asistencije i ulazi.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Enis takodje prisutan i na skoku veoma...
                          Pokazao je da ume da asistira i podeli pas, da nije toliki ''divljak'' i da ima PG sposobnosti, mada je opet atipican dosta.
                          Slazem se sa Losmijem da uzima dosta teskih suteva, a trojke sutira sa 8.5m prosecno.
                          Ima odlicne fizicke predispozicije i treba da ih stalno koristi i tako pravi razliku u odnosu na protivnika.
                          Pa zamislite da je igrao protiv onog mucenog Lekaviciusa, probio bi ga svaki put.
                          Opet, mislim da je on najbolja opcija i za sledecu sezonu kao snaga sa klupe, ne vidim ga kao startera, iako to sto bi ulazio sa klupe ne znaci da na nekim mecevima ne bi igrao vise od nekog startera.

                          Comment


                          • Radonja je daleko ispred Alimpija ali Alimpije za sada gura odlicno ..nema mu se puno stvari zameriti

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Radonja je daleko ispred Alimpija ali Alimpije za sada gura odlicno ..nema mu se puno stvari zameriti
                              Ne bi ni Topica trebalo odbacivati - ima i znanja i potencijala.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Ne bi ni Topica trebalo odbacivati - ima i znanja i potencijala.
                                Mi nismo nikad manjkali sa kvalitetnim trenerima
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X