Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Olimpijakos uđe na F4, imaćemo paradoksalnu situaciju: grupa će organizovano doći u Arenu da ih podrži i navija zajedno sa Gate 7, ali neće do kraja sezone organizovano podržavati klub za koji navijaju.

    Hipotetički bi bio još veći prelom svesti nego što jeste ako bi i Crvena zvezda nekako ušla u F4. Za koga bi članovi grupe tada navijali u eventuelnoj utakmici sa Olimpijakosom pošto jedan klub bojkotuju zbog Omića, a drugi bi podržali?
    Last edited by Grmoje; 27-01-18, 00:05.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      a koji je bio razlog bojkota?
      Oni su se zalagali za dolazak Čovića, a ne te uprave. Taj dogovor je otpao i oni su krenuli bojkot. Samo je interesantno da koliko se sećam pre tog bojkota kluba nisu bojkotovali ABA ligu. Posle dolaska Čovića ostaje bojkot ABA ligi samo. Sada opet Zvezdi. Sa njima uvek komedija

      Comment


      • Navijam onda za Olimpijakos svom snagom, da se dileje zgade svakoj osobi sa dovoljno sive mase u ovoj zemlji.

        Comment


        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Laki da pogledaj prvih deset sekundi šestog minute druge utakmice u toku sezone 96/97 izmedju Beobanke i Crvene Zvezde i sve ce mu se samo kazati!
            Uh, nemoj Beobanku. Sad si mi evocirao uspomene na 90-e.

            Comment


            • Sve dok crvenokosa sa zapisnickog stola ne bojkotuje utakmice ja sam zadovoljan

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Sve dok crvenokosa sa zapisnickog stola ne bojkotuje utakmice ja sam zadovoljan
                Iskusno. Odlična.

                Comment


                • Ako slika govori više od 1000 reči, koliko tek govori video?

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    a koji je bio razlog bojkota?
                    Zato.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Uh, nemoj Beobanku. Sad si mi evocirao uspomene na 90-e.
                      Bfc Beocin i Beobanka. Srećno detinjstvo s tog aspekta

                      Comment


                      • Niko da pohvali Lesora, sasvim dobra partija kako u napadu tako i u odbrani, krljao se dobro pod kosem, imao je par "svojih" poteza ali generalno dobra utakmica za njega.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Ja ne pamtim kada je neki igrač u Evroligi za samo 17 minuta ostvario index 31! 21 poen, 8 skokova, 5 asistencija i ukradena lopta. Čudesni Dilan Enis!

                          Comment


                          • a i Alimpijeviceve tehnicke... Kuzma rece da nije pravi trenutak a ja mislim da je bilo pravo vreme za tako nesto.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              a i Alimpijeviceve tehnicke... Kuzma rece da nije pravi trenutak a ja mislim da je bilo pravo vreme za tako nesto.
                              Slično kao Vujošević, samo što je potonji to radio da ne bi išao na konferenciju za štampu jer imaš deo gde moraš da pričaš na engleskom [emoji23]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Posle Radonje i Alimpija, delovalo je kao da je Rajko (novinar) po prvi put odusevljen trenerom koji seda preko puta njega... cak nije mogao ni smesak da sakrije.

                                Comment

                                Working...
                                X