Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras je pobedila ZVEZDA, sa svim onim sto je taj klub, brend ime kako god hocete nekad bio, ni srpski, ni hrvatski ni beogradski ni muslimanski ni Covicev ni Vucicev klub vec klub zvezdasa i onih koji vole ove boje ovu igru ovaj sport.

    Comment


    • enis.jpg
      Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 26-01-18, 21:57.

      Comment


      • Kad je Mirza Delibašić trpao Zvezdi 30-40 poena njemu se aplaudiralo, jer su na tribinama bili pravi sportski fanatici, obožavaoci košarke! Čoviću, produži Omiću ugovor i otjeraj bagru iz hale za sva vremena! Ubuduće u Pionir će dolaziti pravi zvezdaši, čestiti ljudi, a ne narkomani, ubice i klošari! Patriotizam je jedno, nacionalizam je nešto drugo! Bitna je Zvezda, ne mora biti 12 srpskih igrača! Prosinečki je Hrvat pa ga većina zvezdaša voli kao Dejana Stankovića i Sinišu Mihajlovića, ako ne i više.
        Last edited by mikara92; 26-01-18, 22:05.

        Comment



        • Ovakva bolest ne treba nikome i to treba proterati - bez obzira na klubske boje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Po fudbalu. 50% ljud ovde navija samo kad je sve ok. Pa ćete nekoga ko putuje i lomi se zvati debilima. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

              Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.

              Navijači Crvene Zvezde su poznati kao ultrasrpski kao i klub, ne morate da se slažete ali uvek postoji Partizan ako želite nešto drugo.

              Rat je bio do skoro, mržnja je glupa ali principi su principi.

              Pri tom nikada nisam bio član Delija ali ne pravim se toša ili moderan. Taj isti Omić da je druga situacija izvadio bi k i pišao po Zvezdi i po delijama, a te slatkorečive fraze jeftine, nikoga ne zanimaju.

              Meni ne smeta neka igra jebe mi se, samo praviti se sad da je sve ok. Ne zvižde jer je musliman pola igrača stranaca u fudbalu su bili muslimani nema religija veze sa ovim. Čisto da se čuje i druga steana.
              Što ti lepo ne odjebeš, bilo kako, može i u troskocima, pravo kod ovog ološa koji podržavaš? Onda možete jedni drugima lepo da popušite, i da se takmičite ko je veći Srbin.

              I to sada, u 2018toj, a ne tamo neke 2009-10-11.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Iskreno se nadam da ce postojati mogucnost da ovog momka gledamo i naredne sezone u nasem dresu...
                Hoce.
                Postoji interni dogovor sa klubom i Alenom da se produzi na jos sezonu...

                Comment


                • PIONIR MORA BITI PUN DO KRAJA SEZONE.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post

                    Ovakva bolest ne treba nikome i to treba proterati - bez obzira na klubske boje.
                    Zaista veliki bolesnici.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Vrhunski potez..Ujedinili su sve...sad nema nazad...Zgazicemo ih sad sve Ovo nam je trebalo...srecom smo dobili na kraju uz toliko emocija, koseve Alena...sve kako treba....
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Što ti lepo ne odjebeš, bilo kako, može i u troskocima, pravo kod ovog ološa koji podržavaš? Onda možete jedni drugima lepo da popušite, i da se takmičite ko je veći Srbin.

                        I to sada, u 2018toj, a ne tamo neke 2009-10-11.
                        Neće da me prime u ekipu, čekam ispred Nane svakih par dana da ih sretnem i apliciram. Videćemo za pušenje, druge smo orijentacije. Najviše bih voleo da KK navijači nikada ne kroče na Marakanu. Ne mogu ja vas da smislim, zato i ne idem na košarku. Razmaženi tipovi koji su tu samo kad se igra EL i kad je sve potaman. Kad opet pukne Čović pišaćete po klubu kao što ste radili sa FK CZ, sve dok nismo prezimeli. Pa navijajte za Real i za Cska u košarci, ovo je Zvezda.

                        Odoh da gledam trening fudbalerala.
                        Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 22:13.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Neće da me prime u ekipu, čekam ispred Nane svakih par dana da ih sretnem i apliciram. Videćemo za pušenje, druge smo orijentacije. Najviše bih voleo da KK navijači nikada ne kroče na Marakanu. Ne mogu ja vas da smislim, zato i ne idem na košarku. Razmaženi tipovi koji su tu samo kad se igra EL i kad je sve potaman. Kad opet pukne Čović pišaćete po klubu kao što ste radili sa FK CZ, sve dok nismo prezimeli. Pa navijajte za Real i za Cska u košarci, ovo je Zvezda.

                          Odoh da gledam trening fudbalerala.
                          Kakav si ti bolid. Ja sam na Zvezdine utakmice krenuo '77me, i išao sve do pre desetaik godina kada igrači Partizana na poluvremenu nisu zbog govana i straha za sopstveni život mogli da odu u svlačionicu. Tada sam rekao - ovo je dosta, pređena je crvena linija - neću da imam ništa sa takvima. To sam i ispoštovao, od tada mi se živo jebe za FK, niti ga gledam niti idem na utkamice.

                          A uz KK sam bio i kada je bio u najvećem kurcu, ali tada ovih tvojih govana nigde nije bilo.

                          Tako da samo napred, s kim si takav si.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Neće da me prime u ekipu, čekam ispred Nane svakih par dana da ih sretnem i apliciram. Videćemo za pušenje, druge smo orijentacije. Najviše bih voleo da KK navijači nikada ne kroče na Marakanu. Ne mogu ja vas da smislim, zato i ne idem na košarku. Razmaženi tipovi koji su tu samo kad se igra EL i kad je sve potaman. Kad opet pukne Čović pišaćete po klubu kao što ste radili sa FK CZ, sve dok nismo prezimeli. Pa navijajte za Real i za Cska u košarci, ovo je Zvezda.

                            Odoh da gledam trening fudbalerala.
                            Druže mi smo tu bili i s Uvalinom kada smo se borili za opstanak. Tu smo bili protiv Cibone kada smo s 0-6 počeli sezonu u ABA ligi i protiv Zadra i Budućnosti kada nas je po 7000 dolazilo. Ne boj se ti za nas, bićemo mi tu i posle EL.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Neće da me prime u ekipu, čekam ispred Nane svakih par dana da ih sretnem i apliciram. Videćemo za pušenje, druge smo orijentacije. Najviše bih voleo da KK navijači nikada ne kroče na Marakanu. Ne mogu ja vas da smislim, zato i ne idem na košarku. Razmaženi tipovi koji su tu samo kad se igra EL i kad je sve potaman. Kad opet pukne Čović pišaćete po klubu kao što ste radili sa FK CZ, sve dok nismo prezimeli. Pa navijajte za Real i za Cska u košarci, ovo je Zvezda.

                              Odoh da gledam trening fudbalerala.
                              Urose, niko se nije vise popisao po svojim klubovima nego ove tzv. navijacke grupe: zabole njih za klubove (zato tako lako i prelaze sa jedne na drugu stranu), vec im je stalo do njihovih poslova. Toj gamadi koja se busa u grudi i peva "Kosovo je Srbija" nije ni najmanje neprijatno kad ode u Veliki Trnovac ili Lazaret po robu. Boze, cuvaj Srbiju od takvih Srbendi - moji nisu i nikada nece biti, stoka placenicka ogrezla u kriminalu. Bezi sto dalje od njih - ziveces i duze i bolje i dostojanstvenije.
                              PS. Da ne bude nedoumica - isto mislim i za Alcatraz, Zabranjene, Torcidu.... nataknem ih sve!
                              Last edited by kronostime; 26-01-18, 22:22.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Neka se nikad više ne vrate, i neka sebe više ne nazivaju najvernijima.

                                Comment

                                Working...
                                X