Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omic uspeo jednom tekmom ono sto normalni ljudi pokusavaju vec godinama...da odstrani kancer sa tribina...

    Ovo sto je Laki postavio da se kvotuje na svakoj stranici..kao sveto pismo...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-01-18, 20:52.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Kud ga ne dovedosmo ranije Sledeće godine još dvojicu Hrvata u tim, minimum
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Po fudbalu. 50% ljud ovde navija samo kad je sve ok. Pa ćete nekoga ko putuje i lomi se zvati debilima. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

        Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.

        Navijači Crvene Zvezde su poznati kao ultrasrpski kao i klub, ne morate da se slažete ali uvek postoji Partizan ako želite nešto drugo.

        Rat je bio do skoro, mržnja je glupa ali principi su principi.

        Pri tom nikada nisam bio član Delija ali ne pravim se toša ili moderan. Taj isti Omić da je druga situacija izvadio bi k i pišao po Zvezdi i po delijama, a te slatkorečive fraze jeftine, nikoga ne zanimaju.

        Meni ne smeta neka igra jebe mi se, samo praviti se sad da je sve ok. Ne zvižde jer je musliman pola igrača stranaca u fudbalu su bili muslimani nema religija veze sa ovim. Čisto da se čuje i druga steana.
        Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 20:56.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Registrovacu se na rsb ili gde treba već samo da im se najebem nacionalisticke i fasisticke majke.
          Nemoj nacionalisticke, ovo nije nacionalizam, nacionalizam je lepa stvar samo sto se kod nas pogresno tumaci, ovo veceras je bio sovinizam. Bravo momci na igri veceras, Omic je upravo ono sta nam je trebalo, zastita reketa i da se iskoristi na postu prilikom preuzimanja u piku gde smo imali veliki problem. Svaka cast svim normalnim ljudima na podrsci Omicu a ostali neka se zapitaju ako im nekada dodje do mozga sta rade i da li je to ljubav prema Zvezdi...Sreca pa su u velikoj manjini.
          Last edited by Svarog; 26-01-18, 20:55.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

            Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.
            Odrasti.
            Da je srece da "navijaci(dileje, narkomani, kriminalci, klosari u er ljaksu, itd)" ne postoje u ovoj zemlji uopste, mnogo bi bolje bilo. Makar umesto njih dosli sve muslimani u odnosu 1:1.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kud ga ne dovedosmo ranije Sledeće godine još dvojicu Hrvata u tim, minimum
              Evo ja da pomognem. Buducnost na poziciji 4, PF koji ce da plodi. Ajmo pare za Luku Samanica 2000to, 208cm. Zna da igra vec ledjima u tim godinama, uz to ima federe i kao bek igra s loptom. Idemooooo Covke. Ciscenje traje!!!

              Comment


              • Mandrili kadar nevera.

                Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                Nebrušeni mozak

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Samo odstraniti Bjelicu na kraju sezone i dovesti atletsku cetvorku s kojom moze pick da se igra i koja ce da pegla i korektuje u odbrani. Ovamo zakljucan Lessort, isto uraditi i sa Omicem i to je to. Kostur je tu. Lazic nek bude 10-12 rotacija kako napreduje Dobric.

                  Pokusati da se zadrzi Dangubic. To je osnova, i onda nadogradnja za sledecu sezonu. Plej koji ce da pegla both ways je must ocigledno. Ovo sto gruva Rochestie je kolko korisno toliko i stetno. Za ABA je okej jer nema ko da te napuni preko njega. U EL treba se distancirati od njega, nema tu buducnosti za nas...
                  To je ideja za sl godinu ali za Lesora cemo tesko odbiti ponude. Elem za Roca razum kaze u pravu si, srce kaze NE!

                  Comment


                  • Pa nisu oni narkomani....ko to kaze...oni su samo dileri...ne prdi Urose leba ti...govna sovinisticka treba nazvati pravim imenom uvek bez obzira koje "boje" nose...njima klub odavno nije bitan...samo interes i to je svakom sa gramom mozga jasno...dakle, ne pricam ja o celoj severnoj tribini...mnogo je tamo ljudi koji svim srcem vole Zvezdu, pricam o manjini koja "vodi" tribinu i koje ta nazalost neobrazovana i zatucana omladina slepo slusa...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Evo ja da pomognem. Buducnost na poziciji 4, PF koji ce da plodi. Ajmo pare za Luku Samanica 2000to, 208cm. Zna da igra vec ledjima u tim godinama, uz to ima federe i kao bek igra s loptom. Idemooooo Covke. Ciscenje traje!!!

                      Može i neki Amer, ali da bude klauzula da pre potpisivanja ugovora pređe u islam
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Po fudbalu. 50% ljud ovde navija samo kad je sve ok. Pa ćete nekoga ko putuje i lomi se zvati debilima. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

                        Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.

                        Navijači Crvene Zvezde su poznati kao ultrasrpski kao i klub, ne morate da se slažete ali uvek postoji Partizan ako želite nešto drugo.

                        Rat je bio do skoro, mržnja je glupa ali principi su principi.

                        Pri tom nikada nisam bio član Delija ali ne pravim se toša ili moderan. Taj isti Omić da je druga situacija izvadio bi k i pišao po Zvezdi i po delijama, a te slatkorečive fraze jeftine, nikoga ne zanimaju.

                        Meni ne smeta neka igra jebe mi se, samo praviti se sad da je sve ok. Ne zvižde jer je musliman pola igrača stranaca u fudbalu su bili muslimani nema religija veze sa ovim. Čisto da se čuje i druga steana.
                        Nema problema, postujem njihovo pravo da se ponasaju kao stoka (imam pravo na svoje misljenje o njihovom ponasanju) i samo zelim da ostanu dosledni svojim principima i udalje se od KK. Sto dalje, to bolje. Makar bili pozoriste i 20% popunjeni, bice bar zdravija prica za neki promil nego sa njima.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

                          Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.
                          Ne radi se o Omicu. Pitanje je da li oni treba sebe da stavljaju ispred interesa kluba i da dozvoljavaju sebi da se mesaju u politiku kluba.. U tom smislu im treba jasno staviti do znanja da mogu da podrzavaju svoj kluba ako zele, a ako paniraju da ucenjuju klub slobodni su da odjebu sto dalje od kluba.. E u tom kontekstu volim Omica kao brata rodjenog.
                          I Covicu jedan veliki naklon za ovaj potpis.. Mislim da on nije prizeljkivao ovakav rasplet ali ipakje pokazao razliku izmedju sebe i Terzica

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Pa nisu oni narkomani....ko to kaze...oni su samo dileri...ne prdi Urose leba ti...govna sovinisticka treba nazvati pravim imenom uvek bez obzira koje "boje" nose...njima klub odavno nije bitan...samo interes i to je svakom sa gramom mozga jasno...dakle, ne pricam ja o celoj severnoj tribini...mnogo je tamo ljudi koji svim srcem vole Zvezdu, pricam o manjini koja "vodi" tribinu i koje ta nazalost neobrazovana i zatucana omladina slepo slusa...
                            Ja znam istoriju svog naroda i ne zaboravljam ništa, pa me zovi kako hoćeš. Klinac, retard, šovinista svejendo. Isti pristup praktikujem i u privatnom životu. Ne širim mržnju nikada ali nemam nikakav kontakt. Zna se kako je bilo sa mojim strikom. Prijatelj prijatelj, sutra rat pa striku sekira u glavu i sečenje ušiju. Sa sve svitom mudžahedina iz pizde materine.

                            To nije mržnja to je princp. Šta mi je kriv Alen Omić dečko sportista na mestu. Ali postoje i životni principi inače.

                            Comment


                            • Originally posted by Svarog View Post
                              Nemoj nacionalisticke, ovo nije nacionalizam, nacionalizam je lepa stvar samo sto se kod nas pogresno tumaci, ovo veceras je bio sovinizam. Bravo momci na igri veceras, Omic je upravo ono sta nam je trebalo, zastita reketa i da se iskoristi na postu prilikom preuzimanja u piku gde smo imali veliki problem. Svaka cast svim normalnim ljudima na podrsci Omicu a ostali neka se zapitaju ako im nekada dodje do mozga sta rade i da li je to ljubav prema Zvezdi...Sreca pa su u velikoj manjini.
                              Nacionalizam je jako odvratna i negativna stvar. Patriotizam nije. Biti patriota znaci i ustati protiv govnara i majmuna, pa ako su i tvoji. Patroita cini svoju zemlju i sredinu boljom, makar to znacilo da treba da je kritikuje i da preuzima neke radikalne poteze. Oni nisu, niti su ikada bili patriote. Nacionalisti su svakako, ali to jesu ionako govna svuda...

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa ne mogu voleti jednog Omića više od Zvezdinih delija. Iskreno. Znam da to nije što rade ok, ali pola vas ovde boleo vas je kurac za Zvezdu dok su te delije se lomile 2009-10-11. Po fudbalu. 50% ljud ovde navija samo kad je sve ok. Pa ćete nekoga ko putuje i lomi se zvati debilima. Loš pokušaj da se predatave narkomanima.

                                Narkomani su i lekari i profesori i deca policajaca, kakve to veze ima danas se svi pecaju.

                                Navijači Crvene Zvezde su poznati kao ultrasrpski kao i klub, ne morate da se slažete ali uvek postoji Partizan ako želite nešto drugo.

                                Rat je bio do skoro, mržnja je glupa ali principi su principi.

                                Pri tom nikada nisam bio član Delija ali ne pravim se toša ili moderan. Taj isti Omić da je druga situacija izvadio bi k i pišao po Zvezdi i po delijama, a te slatkorečive fraze jeftine, nikoga ne zanimaju.

                                Meni ne smeta neka igra jebe mi se, samo praviti se sad da je sve ok. Ne zvižde jer je musliman pola igrača stranaca u fudbalu su bili muslimani nema religija veze sa ovim. Čisto da se čuje i druga steana.
                                Urose, sinko, taj rat se zavrsio pre tvog rodjenja, a najgora goveda, secikese i zlocinci su se postavili da odlucuju o necijem kvalitetu na osnovu brojanja krvnih zrnaca. Nije to za tebe, veruj mi.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X