Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se naježiš slušajući istinsku sreću u glasu ovog velikog i dobrog čovjeka.

    Comment


    • Ma Top je da ga mažeš na lebac
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nestvaran lik stvarno... xD Dao bih mu sve ovako kad prica ))
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • F8 pa procenite sami, mi bi zeleli ako se ukaze sansa...To je taj govor...Ovako se prica itd...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Kritikal eror


            Jos i latinica na sajtu - e, bas ih poteralo.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nestvaran lik stvarno... xD Dao bih mu sve ovako kad prica ))
              Baš sve?

              Comment


              • Ovom večerašnjom pobedom su me učinili veoma srećnim zbog svih već prežvakanih razloga.
                Jbt ne razumem ljude kojima treba alkohol, droga ili bilo kakve psihoaktivne supstance da bi osetili sreću, meni je dovoljno da Zvezda pobedi, a kada na to dodamo da su pobedili Oli i gate7&delije, mojoj sreći nema kraja.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Comment


                  • Ennis >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>Radicevic
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nestvaran lik stvarno... xD Dao bih mu sve ovako kad prica ))
                      :///

                      Comment


                      • Da prenesem, pošto je verovatno već nestalo, nakon što je izazvalo kritičnu grešku...

                        Do sada kada sam pisao ovde, a pisao sam malo, a posle ovoga sto cu da napisem necu pisati vise nikako, za to vreme sam vas postovao, vase stavove, i to da se ovde pise iskljucivo cirlicom, ali sada necu, toliko.

                        Ono sto zelim je da vas zamolim da nastavite da bojkotujte KK i u EL, a siguran sam da bi se sa mnom slozio i ogroman broj Zvezdasa sirom sveta. Prosto, vi takvi ne zaluzujete ovakav klub i zato odjebite od njega. Nadam se da su vam vecerasnji zvizduci vise od pola hale stavili to do znanja. Bojkotujte vi KK, ja cu FK i svi srecni. Noge mi otpale obe ako ikad vise krocim na onaj Sever, leglo narkomana, kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.

                        Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje. Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman? Al nemate vi kapaciteta da to skontate sami dok vam se ne kaze.

                        Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali ####cinu?? Alooo? to vam ne smeta?

                        EOno iz uvoda bih ponovio, molim vas da bojkotujete KK, jer ocigledno je vama obraz kao djon, ne smeta vam EL iako se u istu dolazi preko ABA lige? Jadnici jedni bolesni.

                        Vi ste ti koji prave podele medju Zvezdasima, kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Bravo momci!,velika pobeda i zbog novca i zbog samopouzdanja pred zavrsnicu Aba lige koja je najvaznija. Enis da nastavi ovako, moglo bi se pokusati sa njim i Rocem kao veceras na terenu cesto zajedno, umesto Laze kad mu ne ide. Delije da krenu u bojkot, apsolutna podrska, da ostave tribinu ljudima koji vole klub i kosarku iz ciste emocije i ljubavi bez ekonomskih i slicnih interesa. Sad derbi, vrlo vazan mec ocekujem poraz Buducnosti u Baru.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Gresis silno, Urose - toj stoci je mesto u kamenolomu, a ne na ulici i tribinama.
                            Nije to zbog Omića nego zbog Andreja i Čovića sad će da bojkotuju samo su čekali a pola ljudi i ne ide medju njima i neki glavni.

                            Nemojte samo da mi pričate kako znaš i zašto to. Napisao sam cilj je da se otera Čović tj da se natera da sam ode. Čović je pokazao da sam jedva krpi kraj sa krajem ali i ovako je uspeo da izvuče to da budemo solidni. Strane ne biram znam pobednika.

                            Trebao je biti na čelu KSS i pustiti Zvezdu a nije hteo. To je to i to je jedina istina.

                            A Delijama je legli kao kec na deser jer su zabranili skoro u fudvalu, na leto transfer iz Turake Miralema Samardžića i oterali jednog trenera istog porekla.

                            Sad pričajte šta hoćete, čestitam na pobedi nama.

                            Comment


                            • Omicu brate moj gde si ti cele sezone
                              Mucimo se a tebe bas briga ;)

                              Drugi tim kada imas centra

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Da prenesem, pošto je verovatno već nestalo, nakon što je izazvalo kritičnu grešku...
                                Sjajno Laki, ovo je najbolji post koji sam pročitao.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X