Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pa i sad imaš zlog Džiloa, najveću ofanzivnu zvijer ABA lige, Zdovca defanzivnog čarobnjaka koji brani perimetar na dosad neviđen način, a kad ti dođu novih 11 igrača sve imaš osim gotovog proizvoda. I tada i sada je ABA prioritet, jer, gle čuda, nemamo A licencu, nego svake godine moramo da osvajamo titulu da bi igrali EL.
    Nekad mi deluje da si podvojena licnost

    Igras jedini EL, imas veci duplo budzet i duplo bolje igrace...Trener je tanak ali boze moj..dobijao je i Vlada Jovanovic..NC kaze cas EL i da ne igramo necemo propasti,cas ako ne igramo mi smo gotovi.....

    Jasno da sledece godine od karata, prodaje igraca i pobeda u EL cemo dobiti onu stvar a verovatno ce i sezonske ici losije..i sta dobijas PITAM JA TEBE da kazes da EL nije prioritet...Zna se kakvi su ljudi ovde i sta zele da cuju...da ne pricam o mutnim poslovima i muke od istih IZLIZANIH PRICA...

    Da se razumemo ja sam srecan sto mogu da gledam CZ u EL ali nisam srecan sto radimo istu gresku kao KKP...cekamo neku trojku sa centra da nas zacementira...kockamo se..napredak u KLUBU reci mi kakav je... a ti ne radis nista po tom pitanju...vec jedino sto znas jeste da prodajes igrace i prosis od drzave....ne moze ovo vecno ovako da traje, kao sto nije trajalo ni Dulou,a mislim da sa mestom u EL nije sa kockom....

    Mislim da cemo uzeti ABA liga ali to nije sustina problema koji imamo...svi to vide ali ih boli patka i onda dodje Smit i unisti im zivot...vidi gde su sad...nema ih na mapi..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nekad mi deluje da si podvojena licnost .
      Nije to podvojena licnost. Nije ni Djuka Bizon podvojena licnost kada je dvaput komentarisao jelku - pre i posle Vucica. Jednostavno, njega ovde ne zanimaju druga misljenja, on je ovde da hiperprodukuje sopstvene stavove, a ako mu nesto ne ide na korist samo ce da lupi nesto kontra onome sto je tvrdio ranije.
      Na pocetku je to radio minimalno, u poslednjih mesec - dva se to multiplikovalo (sto bi rekao jedan ex trener Partizana). Mislim, Alimpije je Bog sta god da uradi, nece da moze. Alimpije ubio Makabi i Barselonu, juhu, sta je Himki za nas. Ne vodi nas radonjic da gubi od nekih tamo Himkija. Alimpije pukao u evroligi, pa sta, ionako nije bilo za ocekivati nista bolje.

      Nemoguce je, osim u glavi bota, pomiriti ta dva. Ne mozemo mi i da budemo favoriti protiv 7. ekipe na tabeli i da nam je odlicno ako osvojimo ABA. Takodje, kakav ciklus, ko to ostaje ako citava prva petorka ide? O cemu mi pricamo?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nekad mi deluje da si podvojena licnost

        Igras jedini EL, imas veci duplo budzet i duplo bolje igrace...Trener je tanak ali boze moj..dobijao je i Vlada Jovanovic..NC kaze cas EL i da ne igramo necemo propasti,cas ako ne igramo mi smo gotovi.....

        Jasno da sledece godine od karata, prodaje igraca i pobeda u EL cemo dobiti onu stvar a verovatno ce i sezonske ici losije..i sta dobijas PITAM JA TEBE da kazes da EL nije prioritet...Zna se kakvi su ljudi ovde i sta zele da cuju...da ne pricam o mutnim poslovima i muke od istih IZLIZANIH PRICA...

        Da se razumemo ja sam srecan sto mogu da gledam CZ u EL ali nisam srecan sto radimo istu gresku kao KKP...cekamo neku trojku sa centra da nas zacementira...kockamo se..napredak u KLUBU reci mi kakav je... a ti ne radis nista po tom pitanju...vec jedino sto znas jeste da prodajes igrace i prosis od drzave....ne moze ovo vecno ovako da traje, kao sto nije trajalo ni Dulou,a mislim da sa mestom u EL nije sa kockom....

        Mislim da cemo uzeti ABA liga ali to nije sustina problema koji imamo...svi to vide ali ih boli patka i onda dodje Smit i unisti im zivot...vidi gde su sad...nema ih na mapi..
        Dobro veče, idemo jedno po jedno:
        Igraš jedini EL zato što jedini osvajaš ABA ligu, nadam se da ne moram da ti objašnjavam uzročno-posledičnu vezu? Duplo veći budžet od Budućnosti, Cedevite, pa ni od Partizana - nemaš, to te je neko slagao. Što se tiče rezultata i kako oni utiču na zaradu - utiču, ali ne presudno, sve i da imaš 17,18 pobeda to ti obezbeđuje godišnje plate za 2,3 malo bolja igrača. Ograničio sam se samo na ovu sezonu kad je reč o očekivanjima u EL, a naredne već očekujem iskorak, i o tome smo pisali.
        Što se tiče finansiranja, na pravom si tragu, o tome takođe često pišem, i jasno je da ovako neće moći dugo da se izdrži, jednostavno koji interes jebeni Telekom ima da se reklamira u jebenom Kaunasu, na primer? Na to nemam odgovor, samo mogu da se složim sa izraženim nezadovoljstvom.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne zna se ovde ko ostaje ko ne...Svi su za prodaju..ciklus je nesto drugo skroz...ma nebitno ksorz..cekamo sad i gledmao Buducnost do 1/2 aba..prvo mestop bi nam bas znacilo puno...onda smo extremni favoriti...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Dobro veče, idemo jedno po jedno:
            Igraš jedini EL zato što jedini osvajaš ABA ligu, nadam se da ne moram da ti objašnjavam uzročno-posledičnu vezu? Duplo veći budžet od Budućnosti, Cedevite, pa ni od Partizana - nemaš, to te je neko slagao. Što se tiče rezultata i kako oni utiču na zaradu - utiču, ali ne presudno, sve i da imaš 17,18 pobeda to ti obezbeđuje godišnje plate za 2,3 malo bolja igrača. Ograničio sam se samo na ovu sezonu kad je reč o očekivanjima u EL, a naredne već očekujem iskorak, i o tome smo pisali.
            Što se tiče finansiranja, na pravom si tragu, o tome takođe često pišem, i jasno je da ovako neće moći dugo da se izdrži, jednostavno koji interes jebeni Telekom ima da se reklamira u jebenom Kaunasu, na primer? Na to nemam odgovor, samo mogu da se složim sa izraženim nezadovoljstvom.
            Znaci tako cemo kakav samar u lice )) jednostavno dekkard..Eto ti meni reci koliki su budzeti...za Bud i Ced znam tacno za kkp ne znam..ali ovo ako su platili vise od 1m onda nisu normalni..mada ne znam..ali ajde ti reci

            Dobro ne kazem da ABA nije prioritet...sad citaj pazljivo...KAZEM DA NE MOZES RECI DA EL NIJE PRIORITET, IZAZIVAS NEZAINTERESOVANOST. Razumes...ne moras uci u 8..ali mora da ti to bude zelja..motiv...da primis navijace i to je marketing...imas fin roster...pokazes ambiciju...

            Marketing je sve sto radis za klub,svaki potez...svaka rec izgovorena...mi to ne kontamo..i onda optuzuju fb stranice...kako rade kontra kluba.....Nista se tu nije promenilo za 5 godina..bas nista...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ama ne zna se budzet nijednog kluba i takva je situacija oduvek bila....sve sto se zna jesu spekulacije. Dobrodosli u Srbiju.

              edit: u stvari na Balkan.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                I sutira za 3[emoji32]
                Znaci tu se krije takticko iznenadjenje. Svi misle Omic pod kos kad ono on cepa za tri[emoji23]
                Omic x faktor.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Dobro veče, idemo jedno po jedno:
                  Igraš jedini EL zato što jedini osvajaš ABA ligu, nadam se da ne moram da ti objašnjavam uzročno-posledičnu vezu? Duplo veći budžet od Budućnosti, Cedevite, pa ni od Partizana - nemaš, to te je neko slagao. Što se tiče rezultata i kako oni utiču na zaradu - utiču, ali ne presudno, sve i da imaš 17,18 pobeda to ti obezbeđuje godišnje plate za 2,3 malo bolja igrača. Ograničio sam se samo na ovu sezonu kad je reč o očekivanjima u EL, a naredne već očekujem iskorak, i o tome smo pisali.
                  Što se tiče finansiranja, na pravom si tragu, o tome takođe često pišem, i jasno je da ovako neće moći dugo da se izdrži, jednostavno koji interes jebeni Telekom ima da se reklamira u jebenom Kaunasu, na primer? Na to nemam odgovor, samo mogu da se složim sa izraženim nezadovoljstvom.
                  Potpis.. A najvise na ovu mantru o duplom vecem budzetu, koliko ljudi ne znaju i padaju na one price o vucicevoj Zvezdi koja ugrozava sve ostale dok je nekad u ona srecna vremena sve bilo izjednaceno i sjajno.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Dobro veče, idemo jedno po jedno:
                    Igraš jedini EL zato što jedini osvajaš ABA ligu, nadam se da ne moram da ti objašnjavam uzročno-posledičnu vezu? Duplo veći budžet od Budućnosti, Cedevite, pa ni od Partizana - nemaš, to te je neko slagao. Što se tiče rezultata i kako oni utiču na zaradu - utiču, ali ne presudno, sve i da imaš 17,18 pobeda to ti obezbeđuje godišnje plate za 2,3 malo bolja igrača. Ograničio sam se samo na ovu sezonu kad je reč o očekivanjima u EL, a naredne već očekujem iskorak, i o tome smo pisali.
                    Što se tiče finansiranja, na pravom si tragu, o tome takođe često pišem, i jasno je da ovako neće moći dugo da se izdrži, jednostavno koji interes jebeni Telekom ima da se reklamira u jebenom Kaunasu, na primer? Na to nemam odgovor, samo mogu da se složim sa izraženim nezadovoljstvom.
                    Naravno da je sad tako, samo neko pamti i malo duze od kisne gliste i moze da izvadi postove kada je neko pisao da treba ici u Himki na pobedu, jer njih i Cedevitu deremo jer smo mnogo jaci. Dakle, mnogo smo jaci I nismo bas mnogo jaci, kako odgovara botovanju za Alimpijivica i Covica.

                    Sta bi sa onim - na dve pobede smo od 8. mesta i to je bilo zezanje? I kako te samo nije sramota da pises da ces ti nesto sledece sezone, ti za nedelju dana menjas pricu onako kako ti odgovara.
                    Ne bih ja ovoliko ni pisao vise ovde, ali osecam potrebu da odgovorim kada se neko ovoliko samopromovise, odgovara na svaki moguci post, gleda sve sa visine i nema nimalo obraza.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Inace u subotu pocinje i fajnal for Aba lige za juniore, nasi klinci igraju u prvom polufinalu sa Buducnoscu u pola 1, u drugom polufinalu od 3 sata igraju Igokea i Mega, domacini su Laktasi , ko je u mogucnosti bilo bi lepo ispratiti ove momke u pohodu na prvu Aba titulu.

                      Comment


                      • < Osvajamo ABA sasvim sigurno, bolji smo od F4 Himkija i od Cedevite duplo jer nismo malokrvni.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Uzdrzite se od licnih prepucavanja.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Znaci tako cemo kakav samar u lice )) jednostavno dekkard..Eto ti meni reci koliki su budzeti...za Bud i Ced znam tacno za kkp ne znam..ali ovo ako su platili vise od 1m onda nisu normalni..mada ne znam..ali ajde ti reci

                            Dobro ne kazem da ABA nije prioritet...sad citaj pazljivo...KAZEM DA NE MOZES RECI DA EL NIJE PRIORITET, IZAZIVAS NEZAINTERESOVANOST. Razumes...ne moras uci u 8..ali mora da ti to bude zelja..motiv...da primis navijace i to je marketing...imas fin roster...pokazes ambiciju...

                            Marketing je sve sto radis za klub,svaki potez...svaka rec izgovorena...mi to ne kontamo..i onda optuzuju fb stranice...kako rade kontra kluba.....Nista se tu nije promenilo za 5 godina..bas nista...
                            ČAČAK – Ostoja Mijailović, predsednik Košarkaškog kluba Partizan, tvrdi da država preko sponzora daje 1,5 miliona evra crno-belima i Zato ne razume priče “da država želi da ugasi ekipu iz Humske”.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Nikakva oni sranja nece praviti jer za tucu je potrebno dve strane. 2/3 Pionira ako ne i veci odnos koji dolaze ne El cine ljudi koji tu dolaze zbog KKCZ i podrske timu da svakoga , SVAKOGA, dobije bez obzira koji su igraci, treneri sa druge strane.
                              Na Rsb je zabranjeno pisati bilo sta vezano za temu tj odnos Delije / Omic, Delije/ Simpatizeri, Delije /Olimpijakos, Olimpijakos/ Simpatizeri.

                              Cuveni sastanak vodje grupa je odrzan pre neki dan, i kao sto sam i odgovorio nekome odavde da nikakav sastanak nije odrzan sa Covicem jer je isti bio u Skoplju dva dana, doslo je do razmiolazenje u stavovima unutar grupe oko Omica,Covica. Nemaju jedinstven stav oko toga ali su nezadovoljni.

                              Kao sto ste svi mogli procitati delije pozivaju svoje navijace da se okupe kod Vuka, da dodju sa kartama i da navijaju bratski.

                              Suska se nezvanicno da posle utakmice ce nastupiti bojkot ka KK klubu iz gore pomenutih razloga.
                              Njihova odluka, a na ostalim navijacima je da dostojanstveno navijaju za svoj klub jer drugi nemaju nadam se i daju podrsku svim igracima koji obuku nas dres.
                              Šuška se da će biti bojkota ako Omić zaigra, takođe se šuška da Omić neće ni zaigrati (videćemo već večeras) a ako se to desi Čović mora da ode sa mesta na kojem se nalazi jer je podlegao pritisku navijačke grupe.

                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa Cedevita pobedom od 6+ moze biti druga...Tako da videcemo...

                              Prica o pravljenju igraca za neku sl godinu i kako je tripleta ono jedino sto nas zanima je vredjanje inteligencije...i alibi price...Isla je jedna Olimpija na F4 sa -1m budzetom. o F8 da ne pricam...Sustina jeste da sa takvom pricom se ne dobija nista sem manje prodatih karata....Nije neuspeh ako kazes ciljamo F8 a ne udjes u 8...ali nadu navijacima moras dati dok je ima...o pocetku da ne pricam...


                              ABA liga jeste najbitnija ali ne moze se reci da EL nije bitna...Iskreno ne znam da je neko nekad odmarao igrace u EL za domacu ligu, pritom da je ta liga najslabija i da nema drugi EL tim...Eto ako neko nadje neki primer...
                              Ambicija mora da postoj inače se ne treba takmičiti. Razumem ja da svaki klub ima zacrtane ciljeve ali svakako da uvek treba da teži višem, ove predsezone je napravljeno mnogo grešaka neke i iznuđene, neke zbog sujetei pravljen je sasvim novi tim, sa novom filozofijom...što bi rekli otklon od prethodnog tima skoro za 180 stepeni.
                              Nije problem u Antiću i njegovom neigranju, problem je što svi nosioci jesu za jednu sezonu i odlaze, problem je što ti nosioci svi imaju preko 30 godina i ovaj ritam njima predstavlja problem a mladi su samoo odonoše.
                              Ako nemamo ambicije da igramo EL, nije nam ni ABA bitna jer EC možemo da igramo i sa 4 pozicije.

                              Originally posted by Beli View Post
                              Najveca glupost koju je trener radio je raubovanje Antica,Bjelice i Rocestija u malim ABA utakmicama-sve osim Bud,Ced,KKP.Cak ni sad protiv KKP nema potrebe da Pero igra.Ne samo sto se izmaraju i izlazu riziku od povreda, nego sto se ne razigravaju dovoljno mladji igraci, a glavni cilj ove sezone je rebuilding tima.
                              Sto se tice skora u EL, on je vise nego dobar, uzimajuci u obzir da od pocetka nemamo startnu peticu, da je trener pocetnik, da je publika okrenula ledja klubu, da imamo dosta igraca, koji nemaju ni Eurocup iskustvo...Pa mi vec igramo Top 16 od pocetka, a setimo se kako je Radonjic prosao u Top 16 u svojoj drugoj EL sezoni.4 pobede u 14 meceva, jedna nad B timom Galatasaraja.Tad je njegov izgovor bio da imamo mlad tim i da ucimo.Tako da ne treba preterivati sa ocekivanjima od ove ekipe u EL.
                              Raubovanje matorih je produkt znanja/neznanja trenera, neuigranosti tima i još koje čega što ja ne mogu da dokučim.
                              Publika je okrenula leđa klubu iz više razloga (manje je košarkaška publika, grupa nema interes, klub odustaje od bilo kakvog cilja u EL, neistina u predsezoni oko ciljeva kluba, rasprodaje igrača i perioda beznađa...i još koječega).
                              Sa Radonjićem smo išli sa klubom i timoom koji je bio "ruki" u EL, ovaj klub i tim nije "ruki" ima iskustva učestvovanja unazad par godina a i igrači koji igraju imaju staža u EL. Što se tiče očekivanja, pa niko od navijača nije očekivao više, očekivao je bolja izdanja ne i bolji skor. Igra nam je i nakon pola sezone nekonstantna a u EL je samo protiv Žalgirisa zadovoljavajuća jer smo tu i sa malo slabijim procentima dobili ozbiljan tim, ostale pobede su dolazile kao trenutak napadačke inspiracije.
                              Last edited by nebitan; 26-01-18, 07:15.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Vala, ako je igranje Omica uslov da "Serbujusci" bojkotuju - onda ga treba staviti od 1. minuta. Goveda i treba proterati iz hale.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X