Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi nije MZT krs tim. Oni su razbili Partizan[emoji3]

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Sad ce ljudi, uf pa mogao bi Keselj ))

      Rutinski...MZT je burka za ligu, srecom ispadaju..pa do neke sledece godine...Sta ovo znaci Makedonija bez mesta sledece godine u ABA1?
      Ne, biće sigurno jedan predstavnik Makedonije, samo to neće biti MZT Skopje ako ove sezone ispadne u ABA 2.

      Comment


      • Kninska kobra i vojvoda Keselj, spavas li mirno Sferopulose ?
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Hocemo li pohvaliti Alimpija za pruzanje sanse svima? Hocemo li pohvaliti igru klupe kad su podigli prednost sa 14 na 31 razlike? Ajmo ljudi nemo' ste skrti sad na textu.

          Comment


          • Neka neko pod hitno kaze Keselju da malo sputi nogu sa gasa, inace ode i on u Fener.

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Ne, biće sigurno jedan predstavnik Makedonije, samo to neće biti MZT Skopje ako ove sezone ispadne u ABA 2.

              Ako dodje jedan Makedonac a Mzt ISPADA+ jos jedan iz ABA2...znaci da ce sledece godine biti vise timova ili sta? Gubi se jedno mesto...a to cemo biti mi onda ?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Hocemo li pohvaliti Alimpija za pruzanje sanse svima? Hocemo li pohvaliti igru klupe kad su podigli prednost sa 14 na 31 razlike? Ajmo ljudi nemo' ste skrti sad na textu.
                Druze fiksali su ovi iz mzt-a h2...da je pustio mene i tebe dobili bi preko 25 razlike ))
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nisam pisao poodavno al' moram da prokomentarisem vecerasnju utakmicu. Prvi utisak, Omic nam treba ko leba'. Uzasno smo gradili kos u prvoj cetvrtini. Zato nam je neophodan old school grmalj od 216 cm. Doduse, neznam u kakvoj je formi ove godine al' mislim da ce biti od koristi. Drugi utisak je Milko. Problem u njemu je taj sto on bez obyira dal' mu ide ili ne, forsira do beskonacosti i reko' bi covek da ima svu slobodu ovog sveta da igra kako mu se navije. Obe njihove velike serije, prve od 12:0 i druge od 7:0 (ako se ne varam) su pocele kad je on divljao sa nerezonskim sutevima, covek jednostavno nema meru. On ponekad, ponavljam ponekad, bude od koristi i tako reci sam odluci tekmu (npr. prvi derbi) al zato kad kanali otera nas u ponor. Sto je najgore, to se odnosi samo na napad jer je u odbrani rupa. Toliko o primedbama. Znam da MZT nije neki reper (krs od tima) ali odusevio sam se igrom u preostale tri cetvrtine. Balavio sam na petorku Enis, Dobric, David, J&J i najzad sam docekao. Za divno cudo, Alimpije ih je pustio skoro citavo drugo poluvreme i oni su odigrali po meni, igru iz snova. Cim su osetili slobodu tj. da nece da budu zamenjeni posle prve greske, svi su pokidali. O Dobricu, nemam sta da kazem, pokazao je naterenu. David, mozda kosgeterski ne bas jaka tekma, al odbranu je peglao samo tako. Enis je odigrao prilicno dobro i zameram Alimpiju, sto ga je uopste menjao nakon prvog ulaska. Covek dao trojku pa popio bananu pa opet dao kos iz prodora. Nije bilo razloga da se rocesti tolko zamara. J&J dvojac, uz par karakteristicnih gresaka ipak odigrali dobru odbranu i konacno dali nesto iz reketa. Ponavljam, svestan sam da je protivnik preslab, ali sa vecerasnjim pristupom, ako im se bude ponovo dala sansa, napredovace sigurno. Npr. Trajkovski je ustopovan nacisto, kao i Lalic i Mastorovic u vecem delu. Oni su ipak solidni igraci za ABA ligu (izuzimam vodecu cetvorku). Na kraju Keselj kao zacin. Psovao sam kad je izveden Jankovic a on usao. Covek za par minuta 9 poena, skok, asistencija i blokada (doduse bio faul). Kol'ko se secam jednom je masio iz igre i jean slobodnjak. Kamo lepe srece da sam sebe nije penzionisao i da u svakoj tekmi (bar u ABA) uzme jedno 10-12 min. postigne 7-8 koseva, par skokova i svi presrecni. Nadam se da ce Alimpije i dalje u manje vaznim utakmicama (za pocetak) da forsira petorku Enis, Dobric, Davidovac i dvojac J&J. Izvin'te na duzini posta
                  Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                  Comment


                  • Broj suteva za 2 - 29
                    Broj suteva za 3 - 37

                    Comment


                    • Da ne zaboravim da pohvalim Enisa i Jankovića za večerašnju partiju.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Protiv Olija debituje Omic, ok da malo polako udje u sistem a onda vrlo vazan derbi moramo dobiti, ocekujem poraz Buducnosti u Baru i da u naredna 4 kola pojurimo prvo mesto..

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Protiv Olija debituje Omic, ok da malo polako udje u sistem a onda vrlo vazan derbi moramo dobiti, ocekujem poraz Buducnosti u Baru i da u naredna 4 kola pojurimo prvo mesto..
                          a i titulu evrolige . Daj kakvo crno prvo mesto Aba lige, ono je vec izgubljeno i niko vise o tome ne razmislja. Razmislja se samo kako da ih brejknemo u plej ofu u Podgorivi.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            a i titulu evrolige . Daj kakvo crno prvo mesto Aba lige, ono je vec izgubljeno i niko vise o tome ne razmislja. Razmislja se samo kako da ih brejknemo u plej ofu u Podgorivi.
                            Od rezultata Budućnosti u naredna dva kola zavisi da li ćemo se domoći prvog mesta.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Samo da ekipa bude bez povreda i odmorna...Mogu se i sve utakmice igrati u Pg...Jos sad kad smo doveli Omaru...
                              Poznato je da Dzikiceve ekipe odlicno ulaze u sezonu, posebno kad mu se dovedu igraci na vreme, a kako sezona odmice, igraju slabije...Videlo se to i u Krki i u KKP.

                              Comment


                              • Pa nije to bas tako,one sezone kada su imali kevina dzounsa itd su igrali bas dobro protiv nas u finalu kls-a,opasno su nas namucili sem one prve utakmice,posle se desio gudura,onda su nas dobili i posle je bilo jako tesko...igrali su bas najbolje sto su mogli,e sad prosla sezona je bila raspad na kraju


                                Na kraju, protiv koga je najteže igrati u Evropi?
                                „Gostovanja Olimpijakosu i Panatinaikosu su uvek nezgodna, a pogotovo Crvenoj zvezdi. Njih bodri 20.000 ljudi i svi stoje. Takođe, ljudi puše cigarete pa vam se čini da igrate u magli“, rekao je Ljulj
                                http://www.mozzartsport.com/vesti/lj...u-magli/191622
                                Last edited by Czbg9; 23-01-18, 20:15.

                                Comment

                                Working...
                                X