Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Beli View Post
    Kad cemo da zaradimo na Keselju?
    You win some, you lose some!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Cuj kvalitetnog treninga..a ne vremena na terenu...Videli Bogdana sa metlom i odmah misle da je Dulo samo sa njim radio....

      Rocesti zna da uposli ali nije taj koji igraca cini boljim..ne uprostava i to je ok posto ima druge dobre odlike..Samo se secam kad sam pisao letos da nasi PG nemaju pas neki i da ne cine boljim igrace ovde se pricalo kako je Radicevic top prospekt a da ga nisu ni pogledali pa se posle cudili sto ima los sut itd...

      Nagomilali smo ekipu i stvarno se nadam da ce sve dobro proci...posto ne vidim jasnu strategiju u svemu ovome..od pocetka do kraja...srecom da je dosao jedan Roc ovo ne bi spojio ni Frankestajn...

      Silb je mozda bio kancer za ekipu ali ne prodajes njaboljeg igraca tek tako...i onda ne znas ni ko i sta i ako su nas neki odbili u last minute...itd...ali dobro sezone ucenja i rasta kluba, trenera i igraca..srecom pa se Cibona raspala pa je krenula CZ era...
      Tako je, kvalitetan trening. Prvo trening, pa tek onda utakmice. Kuzmić, Marjanović i Cirbes nisu toliko napredovali zato što su imali minute, nego zato što se kvalitetno radilo sa njima.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Konacno...

        http://www.kkcrvenazvezda.rs/crvena-...2-01-2018.html

        Nikoli puno srece u nastavku karijere...
        Puno zdravlja i sreće u nastavku karijere!
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Rocesti zna da uposli ali nije taj koji igraca cini boljim..ne uprostava i to je ok posto ima druge dobre odlike..Samo se secam kad sam pisao letos da nasi PG nemaju pas neki i da ne cine boljim igrace ovde se pricalo kako je Radicevic top prospekt a da ga nisu ni pogledali pa se posle cudili sto ima los sut itd...

          ..
          Ja sam Radicevicev tim pratio pre par godina kad su igrali EK.Ni u jednom segmentu se nije pomerio u napred, a ima jedno 2-3 godine od tad.Bila je to zanimljiva ekipa sa Pulenom, Porzingisom, Ernangomezom.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Za Keselja se prica da na kraju ove sezone zavrsava karijeru.
            Trenira, prima 80k i boli ga jaje najstrasnije
            Posao iz snova.
            Da mi je da znam, koji car ga je hteo u klubu.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              You win some, you lose some!

              https://www.youtube.com/watch?v=HpwUTJsI3xI

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Nidje veze.
                Kod njih igrac ne moze da sutne u 5 sekundi sa 8 metara, kod njih odbrana MORA da se igra. Isto to smo videli i kod DR.
                Ako se neko nerezonski nasutirao sa 8 metara ili preko ruke onda je to Marcus Williams

                Steta sto je ovako ispalo za Radicevica....jos jedna pogresna procena.
                Last edited by mmajstor; 22-01-18, 14:11.

                Comment


                • Do sada smo u Evroligi dobili 8 prvaka Evrope: CSKA, Real, Barselonu, Panatinaikos, Makabi, Fenerbahče, Žalgiris i Armani. Ostao je još jedan velikan, ime mu je Olimpijakos!
                  Nikada neću zaboraviti onaj prošlosezonski poraz u Areni! Svakog pravog zvezdaša taj poraz je itekako zabolio. Oni su u zadnjih 5 mečeva regularnog dijela dobili samo taj meč protiv nas. Izgubili su prije toga kući i od raspale Galate! Pored toga još i ono njihovo radovanje na kraju, fuj, fuj, fuj i fuj!!! Taj poraz je spriječio našu nestvarnu generaciju da se bori za F4, a ko zna šta bi poslije bilo, lopta je okrugla. Neka navijači našeg i njihovog tima idu jedni drugima u posjetu, neka naši idu kod njih na ljetovanje, neka se druže, neka se vesele, neka tetoviraju šta žele, to mi ne smeta. Ja samo znam da želim tu pobjedu u petak više od svega, itekako su nam dužni! Znam da neće biti nimalo lako, hendikepirani smo zbog Feldina, a oni će doći nabrijani do bola, jer na 2 zadnja gostovanja doživjeli su debakl.
                  Last edited by mikara92; 22-01-18, 15:30.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Tako je, kvalitetan trening. Prvo trening, pa tek onda utakmice. Kuzmić, Marjanović i Cirbes nisu toliko napredovali zato što su imali minute, nego zato što se kvalitetno radilo sa njima.
                    Bas zbog minuta su napredovali..Cirbes bio marginalan u Broseu..Kuzmic u PAO ali i pre, bez prave minutaze. Bobi je igrao samo u Megi i odmah pokazao sta moze..kod mute se leba nije najeo...

                    Bitan je trening naravno ali imas brdo igraca koji rade dobro na treningu ali na tekmi ih nema nigde...dok kad si na utakmici glavni trening se podrazumeva...Bobija i uzimaju u NBA za trening malo minuta nema ga nigde..itd...Utakmica je sve i svja..pokazatelj koliko vredis a ne trening...na utakmici radi i glava i iks drugih faktora...Sve u svemu ne slazem se sa tobom...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Beli View Post
                      Ja sam Radicevicev tim pratio pre par godina kad su igrali EK.Ni u jednom segmentu se nije pomerio u napred, a ima jedno 2-3 godine od tad.Bila je to zanimljiva ekipa sa Pulenom, Porzingisom, Ernangomezom.
                      Bayers, Urtasun, Oriola, Rodrigez Berni stara kuka, Kirk Peni haubica..Pulen je tu nesto malo igrao,,,mislim i Vudsajd sad je valjda negde u Australiji bio u Turk Telekomu itd...

                      Jako dobar tim doduse tad ne tako poznati i atraktivni...Nisu usli ni u PO ACB ni Evrokupa...ali Aito je strasan trener, najbolji u Evropi za rad sa mladima...U Albi je odlican sad, zna igrace u bocu, a i tu mladi imaju veliku sansu kao Snajder,Peno itd...ali generalno zna da od prosecnog igraca napravi zver
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Makedonci fixaju..sa 13 na 29 hendikep.. jebe im se...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • I ti se fixas Losmi, jebe ti se...
                          Last edited by Jimi22; 22-01-18, 17:15.

                          Comment


                          • Daj bre skačite, eeeej, ovo je MZT, reče Alimpije na tajm-autu
                            Mislim da je i više nego jasno koliko nam je Omić potreban.
                            Last edited by mikara92; 22-01-18, 17:20.

                            Comment


                            • Originally posted by mikara92 View Post
                              Daj bre skačite, eeeej, ovo je MZT, reče Alimpije na tajm-autu
                              Mislim da je i više nego jasno koliko nam je Omić potreban.
                              Poslo bi ja njih par sad peske iz Skoplja za BG.

                              Comment


                              • A ne čarterom?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X