Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    MARCUS, DJENKA, MILER, ZIRBES, KINSEY > ROCH,FELDEIN,LESSORT, ENIS, OMIC u svakom univerzumi, pes igrici, bankovnom racunu, ugovorima.

    Ne mozes me ubediti u suprotno.

    Ako moze svako umesto Dusana da vodi ovu ekipu do titule onda timovima koje je imao Radonja i protivnike u ABA ligi tih sezona je mogao Laka ekonom da vodi ekipu ako cemo tvojom logikom.

    Dokumentuj gde sam napisao za gore nabrojane igrace da su vrhunska pojacanja (keselj i ostali)

    Ako je kontriranje iznosenje cinjenica suprotno tvojim spinovima, onda ok, sve si u pravu.

    Propagiranje praznih arena, pionira si ti vrsio sa svoje stranice i u tome se mozes ponositi kao vrsni ljubitelj i navijac naseg kluba.Nastavi i dalje samo napreDNO.

    Pera Antic i Milko Bjelica nisu stranci.

    Mozemo i svakog stranca head to head da uporedjujemo, ajmo ZIRBES / LESSORT, DJENKA / ENIS itd.

    Omic je potez kojim klub pokazuje da je imao jednu ideju koja se nije pokazala kao dovoljna dobra i smatra da ovim dovodjenjem moze da smanji rizik ne uzimanje trofeja koji su planirani. Niti je prvi ni poslednji klub koji je to uradio. Da se nije uradilo bilo bi kritike kao sto postoje i kritike sto su ovo sada uradili i priznali delimican promasaj na pocetku sezone.

    Koliko ce Omic biti garant trofeja, pa ne znam sam si napisao da svako moze da uzme titulu, nadam se da ce Covic ovu tvoju sugestiju prihvatiti i da postavi bilo koga koji prodje pored Pionira ovih dana da se obezbimo na vreme.
    Znaci, onda se ni Omic ne vodi kao stranac posto je sa prostora ex-yu?

    Comment


    • Nije ni Ročesti, i on ima CG državljanstvo
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Nije ni Ročesti, i on ima CG državljanstvo
        Rocesti je vec druga stvar, izvorno nije sa ex-yu prostora

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Rocesti je vec druga stvar, izvorno nije sa ex-yu prostora
          Pravo ne poznaje to "izvorno". Ili jesi ili nisi.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Zna li neko, igra li Omic protiv MZT-a i kada stize u Bgd?

            Comment


            • Registrovan je na vreme tako da može da igra što se pravila tiče. A da li će igrati ko zna.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ako bi doputovao danas, onda verujem da ce igrati. On je igrao pre 5 dana utakmicu za Hapoel, tako da je fizicki spreman. Odradice jedan trening sa ekipom bar, za MZT, dovoljno.

                Comment


                • Dobili koji igra sa velikom energijom na svakom mecu. Igraca koji razume da kosarka nije samo szt van linije za tri, da postoji nesto sto se zove reket, igra ledjima itd, itd.
                  Valjda ce to uvideti i nas trener.
                  Videmo sada odbranu pika jer je Alimpijevic izjavljivao da mu za to treba viskok centar. Mada sam ja misljenja da se nista promeniti nece u odbrambenom delu igre.

                  Comment


                  • @Ganac
                    Ko je koga i kad pobedio, ne mora nista da znaci.Mec u Zelezniku smo igrali ixmedju Makabija i Barse, bilo je psihockog praznjenja Otad smo naprefovali i jos cemo kroz EL meceve.Dobili smo Davidovca, doveli Omica, mozda do PO dobijemo i Enisa.U Pg su imali % koji se nece skoro ponoviti u kosarci.Domaci teren nije beznacajan, ali nije ni presudan.2015. smo imali 1-1 i 2 mea pred 9000 grobara, pa smo ih oducili.
                    Nece biti prvi put da Buducnost razbija u ligi, a u PO gubi.Cedevita 2016, Mega 2016...
                    Neki pricaju da je Dzikic>DA.Videli smo sta mu je DA uradio prosle godine sa slabijom ekipom i bez prednosti domaceg terena.
                    Imamo vise igraca koji su nesto osvajali u karijeri.Pero ima vise trofeja nego ceo njihov tim i trener zajedno.
                    Nas jedino moze da sputa povreda nekog bitnog igraca.

                    Comment


                    • Originally posted by Beli View Post
                      @Ganac
                      Ko je koga i kad pobedio, ne mora nista da znaci.Mec u Zelezniku smo igrali ixmedju Makabija i Barse, bilo je psihockog praznjenja Otad smo naprefovali i jos cemo kroz EL meceve.Dobili smo Davidovca, doveli Omica, mozda do PO dobijemo i Enisa.U Pg su imali % koji se nece skoro ponoviti u kosarci.Domaci teren nije beznacajan, ali nije ni presudan.2015. smo imali 1-1 i 2 mea pred 9000 grobara, pa smo ih oducili.
                      Nece biti prvi put da Buducnost razbija u ligi, a u PO gubi.Cedevita 2016, Mega 2016...
                      Neki pricaju da je Dzikic>DA.Videli smo sta mu je DA uradio prosle godine sa slabijom ekipom i bez prednosti domaceg terena.
                      Imamo vise igraca koji su nesto osvajali u karijeri.Pero ima vise trofeja nego ceo njihov tim i trener zajedno.
                      Nas jedino moze da sputa povreda nekog bitnog igraca.
                      +1000
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Moze li neko upuceniji u zbivanja u klubu da napise nesto o preraspodeli uloga u timu nakon dolaska Omica. Da li ce se redukovati minutaza Lesoru ili ce Antic preci na poziciju 4 , ili je nesto trece u pitanju. Hvala unapred.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Oliver View Post
                          Moze li neko upuceniji u zbivanja u klubu da napise nesto o preraspodeli uloga u timu nakon dolaska Omica. Da li ce se redukovati minutaza Lesoru ili ce Antic preci na poziciju 4 , ili je nesto trece u pitanju. Hvala unapred.
                          Ima li ovde neka opcija koja iskljucuje Bjelicu? Bio bih jos zahvalniji.

                          Comment


                          • Docice pre svega do redukcije minutaze koju ima Antic.
                            Ja bih u odbrani igrao sa Lesorom i Omicem u petorci.
                            Omic je lozana ala Jaka Blagic.
                            Potpuna suprotnost od Bjelice.

                            Comment


                            • https://www.youtube.com/watch?v=c_z4GTL1tTg

                              Comment


                              • Car, dobro dosao
                                Kad cujem koliko je dobar momak u pitanju zao mi sto nismo potpisali malo duzi ugovor sa njim.

                                Comment

                                Working...
                                X