Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Neko kaze da smo apsolutni favoriti u Aba a drugi da nas Buducnost lagana dobija. Treci ce sigurno u jednacinu da ubaci i Cedevitu.... toliko o objektivnim percepcijama sportskog zivota u Srbiji a i sire
    Nadji bilo koga ko je ikada rekao da nas Buducnost lako dobija ili se izvini za laz istima.

    Comment


    • Sarac se lozi da ''arguemntima'' razbije ovde To sve sto si napisao je u globalu tacno, ali znamo sta sta se desavalo...Sad kad se kaze bio Guduric deo sistema u prvoj sezoni..Tejic..Rebic itd...koliko su oni godna imali tad...Simanic..17-20g sad nemas nijednog..ni blizu tako mladog....

      Porediti ove strance i one tamo je suvisno..i nepotrebno...Pa cak i Jovic one tamo sezone je bio kakvo resenje, back up dosaoiz sezone sa 2ppg i 3 asistencije po mecu...

      Mislim te tvoje opaske sve i da su tacne, mi sad imamo u momentu 6 stranaca...nije DR krv sto se NC igrao cirkusa sa Sofom koji nije prosao lekarske u Galati npr...da ne idem u silobovanja itd..

      Evo sracunaj pa ces videti sta i kako...jbga ja se slazem da je ovo ok i potrebno ali da je covek dobio 6 dobrih stranih igraca.. dobra 3ipo igraca iz prosle sezone gde je taj isti Dobric procvetao...na sve to JJ tandem i Radicevic si govorio kako su brutalni...Keselj kako se vraca...itd..Da ne pisem o prebacivanju tri igraca iz fmp sistema..

      Ne znam, iskreno mislim da bi Sarac i ti kao bivsi profesionalni kosarkas uspeo da uzmes titulu, ne podastavam potez NC, ali kazem da je to ta vera u trenera Vlada Jovanovic part 2....videcemo koliko ce para budzet iznositi na kraju bez punih Arena, ulaznica i pobeda u EL...

      Omic je inace po meni odlican potez, ali jasno je bar sta i kako se odnosi o treneru..a ima vrhuunske EL igrace itd...Ti eto pisi da udaris kontru, bas me briga...prosle sezone smo krenuli sa Djeknom...samo mada je on srbenda za mene ;)
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Nadji bilo koga ko je ikada rekao da nas Buducnost lako dobija ili se izvini za laz istima.
        Umesto laganog dobijanja receno je samo da nas dobijaju. Izvinjavam se za laz istom.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Umesto laganog dobijanja receno je samo da nas dobijaju. Izvinjavam se za laz istom.
          Nema potrebe da preuvelicavas kada upisi stoje malo iznad i da donosis filozofske zakljucke o percepcijama sportskog zivota u Srbiji, a i sire. Sta ti to znaci uopšte? Pritom, kako si napisao zvuci kao na silu sklopljena "zelim da zvucim pametno" rečenica.

          Comment


          • Pa zavisi kakav je Doelman...Oce biti up ili ne...Ako je up bice opasni ali samo toliko...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pa zavisi kakav je Doelman...Oce biti up ili ne...Ako je up bice opasni ali samo toliko...
              Mislim da njima Doelman nije ni bio izrazito potreban i da ovo moze da bude i kontra efekat na ekipu koja vec izgleda jako dobro.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sarac se lozi da ''arguemntima'' razbije ovde To sve sto si napisao je u globalu tacno, ali znamo sta sta se desavalo...Sad kad se kaze bio Guduric deo sistema u prvoj sezoni..Tejic..Rebic itd...koliko su oni godna imali tad...Simanic..17-20g sad nemas nijednog..ni blizu tako mladog....

                Porediti ove strance i one tamo je suvisno..i nepotrebno...Pa cak i Jovic one tamo sezone je bio kakvo resenje, back up dosaoiz sezone sa 2ppg i 3 asistencije po mecu...

                Mislim te tvoje opaske sve i da su tacne, mi sad imamo u momentu 6 stranaca...nije DR krv sto se NC igrao cirkusa sa Sofom koji nije prosao lekarske u Galati npr...da ne idem u silobovanja itd..

                Evo sracunaj pa ces videti sta i kako...jbga ja se slazem da je ovo ok i potrebno ali da je covek dobio 6 dobrih stranih igraca.. dobra 3ipo igraca iz prosle sezone gde je taj isti Dobric procvetao...na sve to JJ tandem i Radicevic si govorio kako su brutalni...Keselj kako se vraca...itd..Da ne pisem o prebacivanju tri igraca iz fmp sistema..

                Ne znam, iskreno mislim da bi Sarac i ti kao bivsi profesionalni kosarkas uspeo da uzmes titulu,
                ne podastavam potez NC, ali kazem da je to ta vera u trenera Vlada Jovanovic part 2....videcemo koliko ce para budzet iznositi na kraju bez punih Arena, ulaznica i pobeda u EL...

                Omic je inace po meni odlican potez, ali jasno je bar sta i kako se odnosi o treneru..a ima vrhuunske EL igrace itd...Ti eto pisi da udaris kontru, bas me briga...prosle sezone smo krenuli sa Djeknom...samo mada je on srbenda za mene ;)
                mozda bi sarac sa pvim timom i uzeo titulu, ali radonja sa ovim igracima sigurno ne bi!

                Comment


                • Moguce, mislim da im je pre trebao neki Lazmoliki...ali videcemo..mada da sam Dzikic ne bih nista ni menjao...ali dobro..covek valjda osetio neku sansu..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    mozda bi sarac sa pvim timom i uzeo titulu, ali radonja sa ovim igracima sigurno ne bi!
                    Znas koliko i taj na slici ))
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Spustite tenzije.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Vidim da neki stalno podsjećaju da nas je Budućnost 2x dobila i da zbog toga nemamo šanse protiv njih. Dobili smo i mi Real u Madridu, jesmo li jači od Reala? Baš zato što nas je Budućnost i dobila oba puta, siguran sam da nemaju šta da traže u plej-ofu. Bojite se Doelmana? De uključite malo mozak. Doelman je ne tako davno bio jedna od najkvalitetnijih četvorki u Evropi, igrao u jednoj Barsi. Da je on sad ozbiljan igrač da li stvarno mislite da bi došao u Podgoricu? Daleko je on sad od ozbiljne košarke, baš daleko. Doelmanov dolazak me podsjeća na dolazak Skorcijanitisa u Zvezdu. Veliko ime, a u penziji već realno. Mi smo u Omiću dobili veliko pojačanje, baš ono što nam je trebalo, a Doelman je po meni velika greška Budućnosti. Dolazi u tim koji je do sada u sezoni savršeno funkcionisao, ovo će biti jedan totalni kontra ekefat za njih. A ovi što misle da je Džikić izmislio košarku za Alimpijevića, poručio bih samo da se vidjelo u junu prošle godine ko je koga zgazio u taktičkom smislu, i to sa dosta lošijim i jeftinijim timom.
                        Last edited by mikara92; 20-01-18, 11:56.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Spustite tenzije.
                          Dje gori, ko 'oce da se 'tepa?

                          Comment


                          • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Po meni bolje on nego Lima, sa ove tacke gledista mozda ne ali covek zna jezik, podneblje itd..sto ne znaci da ce biti top ali ima kvalitet..Treba sad sve lepo poslozitii i bice ok...tu pre svega mislim na ABA a bice i pobeda u EL 12 je po meni veliki uspeh za ovaj tim i strucni stab...10 je ok...ispod lose...Doveden je takodje zbog 1/2 serije, igra se ABA i EL on ce to lako izdrzati dok Bjelica i Antic nece, smart move, rekao bih..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sarac se lozi da ''arguemntima'' razbije ovde To sve sto si napisao je u globalu tacno, ali znamo sta sta se desavalo...Sad kad se kaze bio Guduric deo sistema u prvoj sezoni..Tejic..Rebic itd...koliko su oni godna imali tad...Simanic..17-20g sad nemas nijednog..ni blizu tako mladog....

                                Porediti ove strance i one tamo je suvisno..i nepotrebno...Pa cak i Jovic one tamo sezone je bio kakvo resenje, back up dosaoiz sezone sa 2ppg i 3 asistencije po mecu...

                                Mislim te tvoje opaske sve i da su tacne, mi sad imamo u momentu 6 stranaca...nije DR krv sto se NC igrao cirkusa sa Sofom koji nije prosao lekarske u Galati npr...da ne idem u silobovanja itd..

                                Evo sracunaj pa ces videti sta i kako...jbga ja se slazem da je ovo ok i potrebno ali da je covek dobio 6 dobrih stranih igraca.. dobra 3ipo igraca iz prosle sezone gde je taj isti Dobric procvetao...na sve to JJ tandem i Radicevic si govorio kako su brutalni...Keselj kako se vraca...itd..Da ne pisem o prebacivanju tri igraca iz fmp sistema..

                                Ne znam, iskreno mislim da bi Sarac i ti kao bivsi profesionalni kosarkas uspeo da uzmes titulu, ne podastavam potez NC, ali kazem da je to ta vera u trenera Vlada Jovanovic part 2....videcemo koliko ce para budzet iznositi na kraju bez punih Arena, ulaznica i pobeda u EL...

                                Omic je inace po meni odlican potez, ali jasno je bar sta i kako se odnosi o treneru..a ima vrhuunske EL igrace itd...Ti eto pisi da udaris kontru, bas me briga...prosle sezone smo krenuli sa Djeknom...samo mada je on srbenda za mene ;)

                                MARCUS, DJENKA, MILER, ZIRBES, KINSEY > ROCH,FELDEIN,LESSORT, ENIS, OMIC u svakom univerzumi, pes igrici, bankovnom racunu, ugovorima.

                                Ne mozes me ubediti u suprotno.

                                Ako moze svako umesto Dusana da vodi ovu ekipu do titule onda timovima koje je imao Radonja i protivnike u ABA ligi tih sezona je mogao Laka ekonom da vodi ekipu ako cemo tvojom logikom.

                                Dokumentuj gde sam napisao za gore nabrojane igrace da su vrhunska pojacanja (keselj i ostali)

                                Ako je kontriranje iznosenje cinjenica suprotno tvojim spinovima, onda ok, sve si u pravu.

                                Propagiranje praznih arena, pionira si ti vrsio sa svoje stranice i u tome se mozes ponositi kao vrsni ljubitelj i navijac naseg kluba.Nastavi i dalje samo napreDNO.

                                Pera Antic i Milko Bjelica nisu stranci.

                                Mozemo i svakog stranca head to head da uporedjujemo, ajmo ZIRBES / LESSORT, DJENKA / ENIS itd.

                                Omic je potez kojim klub pokazuje da je imao jednu ideju koja se nije pokazala kao dovoljna dobra i smatra da ovim dovodjenjem moze da smanji rizik ne uzimanje trofeja koji su planirani. Niti je prvi ni poslednji klub koji je to uradio. Da se nije uradilo bilo bi kritike kao sto postoje i kritike sto su ovo sada uradili i priznali delimican promasaj na pocetku sezone.

                                Koliko ce Omic biti garant trofeja, pa ne znam sam si napisao da svako moze da uzme titulu, nadam se da ce Covic ovu tvoju sugestiju prihvatiti i da postavi bilo koga koji prodje pored Pionira ovih dana da se obezbimo na vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X