Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo našu snagu pokazali u tri četvrtine protiv Cedevite, i imamo dovoljno resursa da budemo i ove sezone prvaci ABA lige. U EL je bilo očekivano da bude turbulentno, isto kao što ne smemo poleteti posle nekih dobrih partija ne treba se ni omalodušiti posle loših, sve je to deo rasta novog tima, trenera i stručnog štaba.
    Moraju se istrpeti dečje bolesti, ali najvažnije je da nakon osvojene titule zadržimo okosnicu tima, a dovedemo nosioce koji su u prajmu, a ne na zalasku karijere, dostojne da budu deo rostera EL tima, da ne budemo klinika za lečenje propalih karijera. To, naravno, podrazumeva i veća ulaganja nego dosad, jer mi nismo na donjoj granici EL timova po budžetu nego smo tu granicu probili, ima dosta EC timova koji imaju veći budžet od našeg, a ako želimo da gradimo reputaciju stabilnog EL tima to je nedopustivo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Ja ne razumem zasto se uopste razmatra dovodje je domaceg igraca ako ih vec nema na trzistu?
      Napravljena je procena da je Radicevic igrac koji jeste na tom trzistu kvalitetnih igraca. U ovom trenutku deluje da je ta procena bila pogresna, tj sigurno je bila pogresna za ovu sezonu, a za naredne 2 cemo videti. Sa Gosom je verovatno bilo moguce potpisati samo jednogodisnji ugovor, pa ako bi imali dva pleja sa ugovorima na jednu godinu, ne bi se mogao napraviti neki kontinuitet koji bi doneo sinergiju kao dodatni kvalitet..

      Comment


      • Raskovic izjavi da su ON I COVIC doveli Radicevica u Zvezdu.

        Comment


        • Po milioniti put, Goss je bio opcija ISKLJUČIVO kao startni plej. Znači, nije bila dilema on ili Radičević nego on ili Ročesti, i drago mi je da smo se za Tejlora odlučili. Mi na backup pleju sada imamo jednog pravog pleja bez samopouzdanja i jednog koji glumi da je plej.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Mozda da otkljucamo jednu temu za zadnjih 12 sati?
            Mozda bi bolje bilo otvoriti novu temu "KKCZ: Zasto nismo doveli pojacanje"
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Po milioniti put, Goss je bio opcija ISKLJUČIVO kao startni plej. Znači, nije bila dilema on ili Radičević nego on ili Ročesti, i drago mi je da smo se za Tejlora odlučili. Mi na backup pleju sada imamo jednog pravog pleja bez samopouzdanja i jednog koji glumi da je plej.

              Ja u to ne verujem.. Moglo se naci 20ak minita za njega da je bilo volje, pisali smo vec o tome.
              Obradovic je jednom izjavio da kad je ubedjivao Spanulisa da dodje u Pao, ovaj ga je pitao sta cu ti ja kad imas 2 pleja( valjda u tom trenutku Jasikevicijus i Dijamantidis)? A ovaj mu je odgovorio da ce igrati sva trojica i da ce svi imati minutazu.. Tako je i bilo.
              Ja verujem da su pricu da je Goss usljovljavao da bude prbi plej pustili Covicevi botovi, kad su shvatili u klubu koliko su se zajebali, pa da malo opravdaju gazdu za katastrofalme greske u selekciji

              Comment


              • jebote, dodjem na forum prvi put posle 2 meseca i na kkcz topiku se i dalje drvi o jebenom gossu
                aj zdravo

                Comment


                • Danas su male i minimalne razlike izmdju prvog i drugog pleja...Samo je kod nas ovako izrazena..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne, ne bi se našlo ni 20 minuta. Distribucija minuta i u vreme Radonje a i sada je 25:15, nama je problem trenutno i tih 15 minuta pa Tejlor često mora da guli i preko 30 minuta. Gossu nisu bile samo pare prioritet nego prostor za igru i mogućnost nabijanja cifri, to pokazuje i njegov potpis za nekonkurentan tim u bilo kom takmičenju u kojem učestvuju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Zna se ciji je projekat Goss i gde ce zavrsiti...Da je on dosao ostalo bi vise para za neke druge pozicije a mozda i ne Nasa ocekivanja su bila prevelika za Radicevica a sad su sitna za Enisa...Meni i dalje nije jasno sto Radicevic ne dobija sansu bar u ABA liga da se vrati... Njega je katovao DA kad je krenulo da mu se zvizdi u Pioniru...izmena i nikad vise teren....
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja vise nisam optimista sto se tice j&j tandema, a bogami i Lesorta.
                        Oni su pokazali minimallan napredak za ovih 40ak utakmica u masem dresu.. morali bi bas da eksplodiraju u nastavku sezone da bismo slwdece sezone mogli od njih da ocekujemo kvalitet neophodan za EL.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ma za šut ti ne treba trener, nakon treninga uzmeš i šutiraš. Nije on kadet pa da mu trener objašnjava mehaniku šuta.
                          Mislio sam da ga trener stisne/motivise da bi dodatno trenirao....posto covek izgleda nema motiv sam to da radi.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Mislio sam da ga trener stisne/motivise da bi dodatno trenirao....posto covek izgleda nema motiv sam to da radi.

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Mislio sam da ga trener stisne/motivise da bi dodatno trenirao....posto covek izgleda nema motiv sam to da radi.
                              Samo da to unapredi bio bi 30% bolji igrač, i game changer u EL čak i u ovim godinama.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post

                                Perverznjaku jedan

                                Comment

                                Working...
                                X