Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo dalje

    Comment


    • Ne znam na koliko Danguba ima ugovor sa nama, ali bojim se da je ovo njegova poslednja sezona u nasem dresu, bez obzira na trajanje ugovora.. Svaka mu cast za igre i odnos prema dresu i saigracima... Bravo majstore!
      Sa druge strane ako ima ista pozitivno u ovom raspadu Branka Lazica je sto ne moram da gledam njegovo kurcevito, seljacko ponasanje prema saigracima i treneru.
      Umisljena velicina, "ljudina"... Ugledaj se malo na Dangubica decko, i konacno ide negde da "uzmes te jebane pare", nemoj nas vise cascavati svojim prisustvom.
      Lazic kada bi imao 15ak pp po mecu on bi samarao saigrace i trenera.
      Last edited by Antona; 18-01-18, 21:05.

      Comment


      • Mislim da vuce neku povredu ali nije bilo ni dobrica ni sad Feldina ali igra vise nego sto treba po formi...tuje do trenera ali danas je moralo tako...

        Ne sem se tako pisati o Lazicu...On je meni najdrazi igrac i sada...Borac, gladijator...Upao je u mesinu ali igrac koji je prosao celu ovu zlatnu eru ili eru NC...DR itd...

        Sto se mene tice moze ovako da igra do kraja karijere, nikad nista lose ne bih rekao za njega...

        Ali igra bas lose, uzasna forma..bio je i proslesezone ali na pocetku ...sad sutevi ni blizu..ulaz slab..mozda neki visak kg..nisam siguran...jbm ga..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Ne znam na koliko Danguba ima ugovor sa nama, ali bojim se da je ovo njegova poslednja sezona u nasem dresu, bez obzira na trajanje ugovora.. Svaka mu cast za igre i odnos prema dresu i saigracima... Bravo majstore!
          Sa druge strane ako ima ista pozitivno u ovom raspadu Branka Lazica je sto ne moram da gledam njegovo kurcevito, seljacko ponasanje prema saigracima i treneru.
          Umisljena velicina, "ljudina"... Ugledaj se malo na Dangubica decko, i konacno ide negde da "uzmes te jebane pare", nemoj nas vise cascavati svojim prisustvom.
          Lazic kada bi imao 15ak pp po mecu on bi samarao saigrace i trenera.
          Skoro siguran sam da je ovo poslednja Dangina sezona u nasem dresu, nazalost! Steta zbog one 2 glupe povrede koje su ga bas poremetile, da ih nije bilo mnogo ranije bi smo gledali od njega ovakve partije.

          Comment


          • BRANKO LAZIC JE ZVEZDIN VOJNIK.
            Naklon do poda.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Ne znam na koliko Danguba ima ugovor sa nama, ali bojim se da je ovo njegova poslednja sezona u nasem dresu, bez obzira na trajanje ugovora.. Svaka mu cast za igre i odnos prema dresu i saigracima... Bravo majstore!
              Sa druge strane ako ima ista pozitivno u ovom raspadu Branka Lazica je sto ne moram da gledam njegovo kurcevito, seljacko ponasanje prema saigracima i treneru.
              Umisljena velicina, "ljudina"... Ugledaj se malo na Dangubica decko, i konacno ide negde da "uzmes te jebane pare", nemoj nas vise cascavati svojim prisustvom.
              Lazic kada bi imao 15ak pp po mecu on bi samarao saigrace i trenera.
              Radonjic jos nije uspeo da pronadje klub,po tome sudeci igrace on dugo kod nas.Jedino ti preostaje da molis boga da Radonjicu neko da posao.
              Last edited by ikaluka; 18-01-18, 21:22.

              Comment


              • Ok što je vojnik, samo je bezveze da ispaljuje ćorke.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Ne znam na koliko Danguba ima ugovor sa nama, ali bojim se da je ovo njegova poslednja sezona u nasem dresu, bez obzira na trajanje ugovora.. Svaka mu cast za igre i odnos prema dresu i saigracima... Bravo majstore!
                  Sa druge strane ako ima ista pozitivno u ovom raspadu Branka Lazica je sto ne moram da gledam njegovo kurcevito, seljacko ponasanje prema saigracima i treneru.
                  Umisljena velicina, "ljudina"... Ugledaj se malo na Dangubica decko, i konacno ide negde da "uzmes te jebane pare", nemoj nas vise cascavati svojim prisustvom.
                  Lazic kada bi imao 15ak pp po mecu on bi samarao saigrace i trenera.
                  Ja sam cmizdrao na njega, došao kao veliki prospekt i nikako da odskoči......evo ga, šteta što nije ranije.

                  Kad se setim onog finala kupa sa Megom kada je Jokić promašio pobedu, kako je Danga odigrao, kako nas je maltretirao.....fiju, molio Boga da dođe kod nas i onda tiha voda sa par iskoka. Malo su ga i povrede usporile. Napokon imamo Dangu kakvog smo želeli, to je to.

                  Šteta je što nam sada fali dosta drugih stvari u odnosu na npr. na prošlu godinu, ali Bože moj....

                  Comment


                  • Ma prioritet je ABA liga sta vam je bez zivciranja od muke sam popusio pola kutije cigareta idem definitivno da prosetam psa to mi je pametnije.

                    Comment


                    • nemojte po Lazi...

                      Comment


                      • U ovoj divljackom sistemu igre naravno da Branko Lazic ne moze da se snadje.
                        Koliko moze videli smo prosle sezone. Jedan od najboljih defanzivaca Evrope. Covek koji je sinonim za borbenu Zvezdu koja nikada ne odustaje.
                        Nama bi sada vise odgovarao neki Miler iz Partizana i slicni igraci. Jer mi igramo na kos vise ili ti modernu kosarku.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Mislim da vuce neku povredu ali nije bilo ni dobrica ni sad Feldina ali igra vise nego sto treba po formi...tuje do trenera ali danas je moralo tako...

                          Ne sem se tako pisati o Lazicu...On je meni najdrazi igrac i sada...Borac, gladijator...Upao je u mesinu ali igrac koji je prosao celu ovu zlatnu eru ili eru NC...DR itd...

                          Sto se mene tice moze ovako da igra do kraja karijere, nikad nista lose ne bih rekao za njega...

                          Ali igra bas lose, uzasna forma..bio je i proslesezone ali na pocetku ...sad sutevi ni blizu..ulaz slab..mozda neki visak kg..nisam siguran...jbm ga..
                          Ma kakav visak kilograma, covek ne moze da pogodi nista, sto je najgore to su sve otvoreni sutevi i njegovi procenti jedva da su preko 15 %, pa Radicevic sutira bolje od njega. Normalno da ne treba da se vredja i siguran sam da to niko ne bi uradio ali kad je neko ocajan i to cele sezone zasto se to ne bi i reklo. Bez suta koji je imao do ove sezone on ne moze da se bavi kosarkom na ovom nivou a ni na pribliznom. Nije kosarka rukomet pa da se prave izmene napad -odbrana, a imati nekoga u napadu ko ne moze da ugrozi kos na bilo kakav nacin je neprihvatljivo.

                          Comment


                          • Ma Radonjic ima da se vrati, mene sve ovo podseca na situaciji u Partizanu kad je svemoguci Dulo otisao a zamenio ga mladjani zamenik ali samo na jednu sezonu. Kod nas Radonja sedi u Beogradskim kaficima i ceka ko zapeta puska.

                            Comment


                            • Originally posted by Svarog View Post
                              Ma kakav visak kilograma, covek ne moze da pogodi nista, sto je najgore to su sve otvoreni sutevi i njegovi procenti jedva da su preko 15 %, pa Radicevic sutira bolje od njega. Normalno da ne treba da se vredja i siguran sam da to niko ne bi uradio ali kad je neko ocajan i to cele sezone zasto se to ne bi i reklo. Bez suta koji je imao do ove sezone on ne moze da se bavi kosarkom na ovom nivou a ni na pribliznom. Nije kosarka rukomet pa da se prave izmene napad -odbrana, a imati nekoga u napadu ko ne moze da ugrozi kos na bilo kakav nacin je neprihvatljivo.
                              Slazem se ali onda klupa? Tako ili nije?

                              Mora trener da ga saceka,nek uzme minute Dobric sad dok se Lebranko ne vrati i ako se vrati...Mislim da minute treba da rotiraju..ali sad tesko zbog Feldina...

                              Jeste neverovatno, ne izgleda kao kosarkas u napadu, izgleda kao Keselj...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Laza je fenomenalan sportista ali za kosarkasa mora da vezba i da ubaci loptu u kos, posto ovo nije ragbi nego kosarka. Zna i on vrlo dobro gde su mu mane, i trebalo bi duplo vise na treningu da se posveti ofanzivnim segmentima igre... potrebna je samo volja, i rad.

                                Comment

                                Working...
                                X