Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne kvarimo Makabiju mukotrpno stečen status kao dobre mušterije,
    kako za opravku skora na tabeli, tako i za prodati igrača za preterane novce.
    Danguba da im svirne još jednu seriju pa da se izboksuju sa Himkijem ko će ga učlaniti.
    Očekujem da Pero odigra samo EL tekme u Pioniru...eventualno neku tamo kasnije u Areni kad zagusti ...

    Comment


    • Bilo bi dobro veceras izgubiti sa nekom pristojnom razlikom, da se bas ne sramotimo.

      Comment


      • Bilo bi dobro pobediti, a ne izgubiti manjom razlikom.
        Imamo sanse, oni su divljacka ekipa. Bolden ne igra, po meni najvece pretnje Dzekson i Deson.
        Deson nas puni redovno.

        Comment


        • James 22, Rochestie 18, Danguba, Bjelica po 12, Lessort i DD po10, Jankela 8, Jovanović i Ennis po 4 i dobijamo [emoji41]
          Last edited by dekkard; 18-01-18, 15:52.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da oni jesu pretnje kao i Kol ali moramo zaustaviti njihov pik..tj centre....bez Pere nas mogu zlostavljati....i tu ako nas probiju mislim da nemamo sanse...ako se tu budemo drzali, onda smo u igri..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • O čemu vi pričate...

              Ko je gledao meč u utorak, savršeno mu je jasno šta će gledati večeras.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Sto bi cuveni Pesic na svjetskom rekao: ako niste uzivali u nasoj igri meni je zao, jer smo mi spremni da isto ponovimo sutra. Mislim da smo tad izgubili.

                Jao fuj pa ovo je bilo prije 18 godina
                Last edited by Victor BG; 18-01-18, 17:20.

                Comment


                • Nema predaje!

                  Comment


                  • Čujem kriza u Olimpijakosu, sprema im se treći poraz na zadnjih pet utakmica, i to drugi blowout od 20+ razlike, a u domaćem prvenstvu neprihvatljivo drugi na tabeli.

                    Nego čujem i da večeras igramo neku utakmicu, koliko god van bilo koje priče za pobjedu bili ja se nadam da će svako gristi koliko može.

                    Comment


                    • Idemooooo vibracije ka bratu Djamilu. Dodji da bar sta imamo da gledamo, kakvi god rezultati bili. Brate Djamile, tako ti kataloga Popovicevih, pakuj dzordanke i sedaj na prvi avion.

                      Comment


                      • Lazic od zadnjih 15 suteva imam osecaj da je jedan,eventualno 2 pogodio
                        sigpic

                        Comment


                        • Crni ovaj Bjelica jbt

                          Comment


                          • Jedan Evroligaski tim nikad nije imao cetvoricu balvana na centarskim pozicijama kao sto to ima ove sezone nasa Zvezda. Rocesti deli lopte, a balvani n’umeju ni da u’vate. Tuga....

                            Comment


                            • Comment


                              • Nista, znali smo i pre meca da su nam sanse mizerne..bez Feldine su se merile u promilima...

                                Zaleciti Feldina..cuvati igrace od povreda i to je to do kupa...mada ne znam ni kad se igra...ali jbs i kup samo da budu zdravi do 1/2 ABA....

                                Divljana smo teska...Rocesti nema sa kim da igra u napadu..Enis sem da napadne kos ne zna apsolutno nista a i tu je tanak..i ako je dao dosta poena...vidi se da ga nosi kos kao i JJ tandem ali su dobili kocnicu...trebace tu mnogo rada a vremena nemamo..na leto eventualno...

                                Mislim da je Makabi igrao na 50% kad su trebali daju gas i ode...Sad vidite kako igramo bez dva igraca bitna i trenera..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X