Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I tako...prelazni rok prodje,a centar ko zna kad i ko zna gde

    Comment


    • Nema nista od centra baki, jbg...

      Comment


      • Jebeš centra, dobijamo večeras. Moj me insekt nikad ne vara.

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Pretio?
          A nebitno...
          Hocu da kazem to da te je on pitao cime se bavis, a i ti njega, i ti nastavljas dalje.
          Inace, mislim da kada neko iznosi svoje misljenje, to treba da obrazlozi, a ne samo ne svidja mi se ovaj, ne svidja mi se onaj.
          Zasto?
          Uvek obrazlozim zasto. Nisam previse za ovog za kondiciju ali mogao sam ja tu jso nesto dopisati ali necu... on mi ne znaci nista, on je deo strucnog staba...

          Meni je neverovatno kako se gleda samo mala greskica da se nabije u grlo....

          Vidi, oni vrse pritisak svuda, svoje misljenje nedaju tako lako, a drugo omalovazavaju...pokusavanje da se diskredituje..a obican sam lik, ne znam sto je zapeo za mene toliko...

          Posle svake pobede ili poraza dodjem i napisem ovde nesto o utakmici i dam svoje misljenje...Ne bezim od svojih argumenata..itd..skroznebitno ali ovo pravdanje i napadi posle svakog posta su neverovatni... da ja sad odem i otvorim nalog na RSB-u i napisem nesto ovako..banovao bi me Sarac 10x....pokvario bi server....tu je razlika...

          Klub treba da bude iznad foruma, stranica itd... Njih treba da zanima teren i hala...Nesto nisam siguran da Bartomeu gleda sta se [pise po forumima i govori navijacima da sjasu i da necete ga majci..i salje svoje botove da guse svaki privid kritike i demokratije..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A Sarac je sa RSBa. Ahaahhahaha
            Sve OK onda.
            Razumem ga[emoji3]

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Nema nista od centra baki, jbg...
              Sto bi se reklo Bog neka nam je u pomoci...antic po aba lige docekati nece

              Comment


              • Ne trebaju nama grobari, dovoljni smo sami sebi da propadnemo.

                Comment


                • Svako ko je došao ovde da širi defetizam slobodan je da svoju forumsku sreću potraži na drugom mestu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Uvek obrazlozim zasto. Nisam previse za ovog za kondiciju ali mogao sam ja tu jso nesto dopisati ali necu... on mi ne znaci nista, on je deo strucnog staba...

                    Meni je neverovatno kako se gleda samo mala greskica da se nabije u grlo....

                    Vidi, oni vrse pritisak svuda, svoje misljenje nedaju tako lako, a drugo omalovazavaju...pokusavanje da se diskredituje..a obican sam lik, ne znam sto je zapeo za mene toliko...

                    Posle svake pobede ili poraza dodjem i napisem ovde nesto o utakmici i dam svoje misljenje...Ne bezim od svojih argumenata..itd..skroznebitno ali ovo pravdanje i napadi posle svakog posta su neverovatni... da ja sad odem i otvorim nalog na RSB-u i napisem nesto ovako..banovao bi me Sarac 10x....pokvario bi server....tu je razlika...

                    Klub treba da bude iznad foruma, stranica itd... Njih treba da zanima teren i hala...Nesto nisam siguran da Bartomeu gleda sta se [pise po forumima i govori navijacima da sjasu i da necete ga majci..i salje svoje botove da guse svaki privid kritike i demokratije..

                    Evo ovde iznosis neistine, niti mogu da te banujem tamo kao ni ovde, a opet cisto sumnjam da i tamo nemas neki nalog pod nekim imenom kao da je to neki problem.Ima i tamo dovoljno navijaca koji zastupaju tvoje teze, tako da je tvoj rad i borba na sirenju istina o ovoj Zvezdi imalo efekta.

                    Ja i ti se dobro znamo, tamo gde si imao moc tu moju rec si posle duzeg vremena razmena argumenata sa jedne i druge strane ukinuo i tu ti se puno zahvaljujem. Dovoljno imam drugih obaveza u zivotu da bi se bavio na jos jednom mestu razenom misljenja sa tobom, dovoljno je i ovo mesto za sada. Ovde moderacija moze u svakom trenutku i mene tebe da posalju u vecna lovista ali za sada nasa rasprava ostaje u normalnim okivirima i neka i tako se nastavi, ne vidim da u bilo cemu mi krsimo pravila ovog foruma.

                    Mene ne mozes nazvati botom kao sto etiketiras ti i jos neki svakoga ko gle cuda veruje i navija za klub u pobedi i u porazu u ovoj sezoni. Dosli smo do te tacke ovde a i na mnogim drugim mestima da treba da ti bude sramota ako navijas i dajes podrsku tima, a velika si faca ako taj isti klub zajedno sa igracima etiketiras najgorim uvredama. Tako da su ovde vrlo jaki forumasi oni koji vredjaju LEsorta, Enisa, Bjelicu, Alimpijevica, Covica i kao po pravilu svako ko krene da bilo sta kaze u odbranu istih se nazivaju botovima, svedocima itd,
                    Last edited by Šarac; 18-01-18, 13:08.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Predati meceve i ne putovati vise na utakmice EL.
                      Bolje to nego da se igraci umaraju.[emoji3][emoji3][emoji3]

                      Laki, pokazi majstoru gde je strujomer...
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Evo ovde iznosis neistine, niti mogu da te banujem tamo kao ni ovde, a opet cisto sumnjam da i tamo nemas neki nalog pod nekim imenom kao da je to neki problem.Ima i tamo dovoljno navijaca koji zastupaju tvoje teze, tako da je tvoj rad i borba na sirenju istina o ovoj Zvezdi imalo efekta.

                        Ja i ti se dobro znamo, tamo gde si imao moc tu moju rec si posle duzeg vremena razmena argumenata sa jedne i druge strane ukinuo i tu ti se puno zahvaljujem. Dovoljno imam drugih obaveza u zivotu da bi se bavio na jos jednom mestu razenom misljenja sa tobom, dovoljno je i ovo mesto za sada. Ovde moderacija moze u svakom trenutku i mene tebe da posalju u vecna lovista ali za sada nasa rasprava ostaje u normalnim okivirima i neka i tako se nastavi, ne vidim da u bilo cemu mi krsimo pravila ovog foruma.

                        Mene ne mozes nazvati botom kao sto etiketiras ti i jos neki svakoga ko gle cuda veruje i navija za klub u pobedi i u porazu u ovoj sezoni. Dosli smo do te tacke ovde a i na mnogim drugim mestima da treba da ti bude sramota ako navijas i dajes podrsku tima, a velika si faca ako taj isti klub zajedno sa igracima etiketiras najgorim uvredama. Tako da su ovde vrlo jaki forumasi oni koji vredjaju LEsorta, Enisa, Bjelicu, Alimpijevica, Covica i kao po pravilu svako ko krene da bilo sta kaze u odbranu istih se nazivaju botovima, svedocima itd,
                        Naravno da mogu da te nazivam botom kad ides od strane i strane i gusis svaki vid kritike. Banovan si ne zbog pisanja na strani vec na pisanje izvan strane. Pokusaj gasenja, vredjanja i spustanje ljudi na najnizi nivo..Sto je krenulo i od gore...a ti to sprovodis kao privatnik na svim mogucim stranama i forumima...i to non stop...Ne mozes doci i lepo pisati na strani a onda svuda vredjati...nije lepo i posteno...takvi ne trebaju nikom....

                        Ti si uz klub a ja eto nisam..ja mrzim i navijam za partizan, fener,cska...Postujem tvoje poklonstvo za Covica i normlano da ima ljudi sa takvim razmisljanjem..Postujem dosta stvari ali kad dodje do neke tacke kad neko ne moze da da i unapredi klub onda je tu sve jasno... MOgu da pisem ali necu... Strana ta o kojoj pricas je prekinula sve aktivnosti i ako je klub imao benefite od nas u oglasavanju na socijalnim mrezama a zapamti da ta strana ima tu plavu kukicu koja ti neda da zaspis koliko vidim...

                        Da si dosao ko covek pa lepo pricao i usli u neku normalnu pricu bilo bi sve super, mada jeste protresli redove ali tu stranu vode ozbiljni ljudi a ne deca...i tu se pisu analize i tekstovi gde stavimo nase ali i tudje misljenje za koje mislimo da je kvalitetno...Bio si i ti, Mani, Laza...i jos neki i onda pisali kako je kopirano...

                        U svakom slucaju nije tebi lako prijatelju...ne mozes gusiti svaku kritiku....ako kazem da je Alimpijevic los zbog toga i toga..ti onda dodjes i kazes etot i matori penzioner ili onaj ludak sa konjskim repom..mislim stvarno...za sve imas kontru i ne ides u suustinu....

                        Ti ko god ne misli da klub radi kvalitetno govoris da su grobari.. ..nemoj da pokreces teme...samo cu pustiti linkove zasto mislim tako..iz reci tvog ideoloskog vodje...meni smao predsednika kluba za kojeg navijam...

                        Totalno je prica nebitna i glupa ali eto valjda se lozite kao i svevisnji da imate sve pod kontrolom i uticajem..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne znam zaista šta da očekujem od večerašnjeg meča. Večeras je zadnja šansa da se vratimo u igru za prolaz. Makabi trenutno ima 2 pobjede više od nas, mi ako dobijemo bićemo udaljeni samo pobjedu od plej-of zone, a ako izgubimo sa više od 3 razlike faktički ćemo za Makabijem zaostajati 4 pobjede, zbog lošijeg međusobnog skora. Eto vidite koliku razliku ishod večerašnjeg meča može da napravi. Opet igramo bez Pere, nemamo ni jednu pobjedu ove sezone u Evroligi kada njega nije bilo na parketu. Makabi zaista meni nije ništa specijalno, pred naš susret sa Efesom rekao sam da ćemo prije dobiti Makabija u Tel Avivu, nego Efes u Istanbulu, bez obzira što je na tabeli ogromna razlika između ta dva tima. Jednostavno, jedni nam leže, a drugi ne, nema tabela s tim nikakve veze. Da je Pero tu, da smo imali slobodnih 4-5 dana pred ovaj meč, naša pobjeda bi po meni bila realnost. Ovako ne znam šta da mislim, ali siguran sam da ih i ovakvi možemo savladati, naravno, uz kvalitetnu rolu minimum 4-5 igrača. Broseu je u Tel Avivu oteta pobjeda, Unikaha ih je savladala u gostima, tako da su daleko od neke strašne ekipe. Jesu kvalitetniji nego prošle sezone, ali opet ponavljam mene ovaj Makabi uopšte ne impresionira! Iako je Baskonija na tabeli iza Makabija, prije njih vidim u 8 nego Makabi, kvalitetniji su mi tim od njih za 20%.
                          Srećno momcima večeras, ajde neka nas večeras iznenade kad zaista malo ko vjeruje u trijumf.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Naravno da mogu da te nazivam botom kad ides od strane i strane i gusis svaki vid kritike. Banovan si ne zbog pisanja na strani vec na pisanje izvan strane. Pokusaj gasenja, vredjanja i spustanje ljudi na najnizi nivo..Sto je krenulo i od gore...a ti to sprovodis kao privatnik na svim mogucim stranama i forumima...i to non stop...Ne mozes doci i lepo pisati na strani a onda svuda vredjati...nije lepo i posteno...takvi ne trebaju nikom....

                            Ti si uz klub a ja eto nisam..ja mrzim i navijam za partizan, fener,cska...Postujem tvoje poklonstvo za Covica i normlano da ima ljudi sa takvim razmisljanjem..Postujem dosta stvari ali kad dodje do neke tacke kad neko ne moze da da i unapredi klub onda je tu sve jasno... MOgu da pisem ali necu... Strana ta o kojoj pricas je prekinula sve aktivnosti i ako je klub imao benefite od nas u oglasavanju na socijalnim mrezama a zapamti da ta strana ima tu plavu kukicu koja ti neda da zaspis koliko vidim...

                            Da si dosao ko covek pa lepo pricao i usli u neku normalnu pricu bilo bi sve super, mada jeste protresli redove ali tu stranu vode ozbiljni ljudi a ne deca...i tu se pisu analize i tekstovi gde stavimo nase ali i tudje misljenje za koje mislimo da je kvalitetno...Bio si i ti, Mani, Laza...i jos neki i onda pisali kako je kopirano...

                            U svakom slucaju nije tebi lako prijatelju...ne mozes gusiti svaku kritiku....ako kazem da je Alimpijevic los zbog toga i toga..ti onda dodjes i kazes etot i matori penzioner ili onaj ludak sa konjskim repom..mislim stvarno...za sve imas kontru i ne ides u suustinu....

                            Ti ko god ne misli da klub radi kvalitetno govoris da su grobari.. ..nemoj da pokreces teme...samo cu pustiti linkove zasto mislim tako..iz reci tvog ideoloskog vodje...meni smao predsednika kluba za kojeg navijam...

                            Totalno je prica nebitna i glupa ali eto valjda se lozite kao i svevisnji da imate sve pod kontrolom i uticajem..
                            Da stavimo tacku!

                            Ne moraju ljudi da citaju tvoje neistine ovde. Ja nikoga vredjao nisam, nije to moj manir, niti mi obrazovanje i kultura to dozvoljava, ljudi koji me privatno znaju to mogu i potvrditi.

                            Tacka na ovu raspravu, igramo veceras, a meni je pocelo radno vreme, pa bi da se posvetim poslu da bi mozda nesto zavrsio do utakmice. Ja i dalje verujem da mozemo dobiti, sanse su male ali dok postoje cu verovati. Ti si u win win situaciji svakako, ne moze da ti bude lose kakav god rezultat bio veceras.#nismoisti

                            Comment


                            • Vredjanje je kad kazes da navijamo za partizan...samo od toga..nisam mislio licno vredjanje...kulturan si to jeste istina...ali na foru ti vredjas...to dokazuje da si namezan....Nemam nista protiv.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pustili smo vas da se razvije dijalog, stavili ste tačku na tu raspravu koja je na momente bila neprijatna, ubuduće (ukoliko želite da nastavite off raspravu) imate mogućnost preko pp da nastavite vašu razmenu mišljenja pošto ipak opterećuje forumaše i goste koji bi hteli neštto da pročitaju.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X