Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam i mislim se gudura 95o godiste,ovo mu je treca sezona u el,igra ozbiljan basket,pogledam jankovica 93e god i jovanovic 94 i kao ajde da sacekamo deca su...deca moj k....

    Comment


    • Nego, smao Pera nije otputovao, ako se moze reci samo Pera...Bice interesantno videti minutazu Rocestog..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • A sta je sa dobricem?
        Jel moguce da kada nasi kazu vraca se za 2 nedelje da to znaci da se vraca za 4-5?

        Comment


        • spustiti gas u El ...pogotovo kada je ovakav raspored i kada imamo povredjenih igraca ...mislim da u Izraelu gubimo glatko 15 razlike jer nemamo ni treninga ,povredjeni Antic ,dobric ,premoreni Rocesti ... koncentracija da se Aba odigra do kraja bez poraza to nam je mnogo mnogo bitnije

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Ne vidim realan razlog za nezadovoljstvo. Tim je talentovan i perpektivan, ako Rocesti produzi ugovor pa mi mozemo da uzivamo. Doselekcija sl godine nece biti veliki problem i ubjedjen sam da cemo imati tim za PO. Zato je ABA sada jako bitna, sl godine cini mi se istice ugovor izmedju EKe i ABA pa ce se pregovarati o formatu, mozda i o A licenci... Bice to sve super, pa i ako ne bude ja cu uvijek biti tu uz nasu Zvezdu.
            Slazem se u svemu sto si pisao za sponzorstva ali mislim da ovde gresis. Ovaj tim ima kratere u kompoziciji koji ce morati da se ispravljaju sledece godine. Pri tom nemamo nijednog mladog igrac koji bi znacajno mogao da iskoci u prvi plan. Trazice se igrac umwsto pere, trazice se stranac na pleju, neko umesto bjelice. Jankovic sigurno moze bolje ali on ima 24 godine. Jedi i kakav takav prospekt je lesor. Razmislja se o risticu ozbilj o ali nakon ovih iskustava sa ncaa igracima pitanje jw koliko on moze. J mislim da je on bolji igrac od jovanovica ali ne toliko da bi pravio razliku u EL.

            Originally posted by Победа View Post
            А како је могуће да онда у премијер лиги долазе 30.000 људи на стадион екипама које завршавају редовно на 10. месту? Воле људи фудбал и свој клуб.

            Ми се примамо на успех, с Увалином успех је био опстати у лиги и борити се, зато смо пунили дворану. Данас је успех очигледно топ8 и ако не можемо то да остваримо, неће људи ни долазити.



            А јој шта ти причаш. Кошаркашка земља је Литванија. Каунас је град који има 350.000 становника, а хала Жалгирисова прима око 15.000 људи. Колко пратим, то не иде испод 10.000 људи.

            Каквим резултатима, па имамо 7 победа у ЕЛ с најмањим буџетом и лошом селекцијом тима што приписујем Човићу. Како очекујеш да се такмичимо за топ8 равноправно сваке године с оволико пара?

            Налупетао си се глупости, поготову ово на крају. У нормалној држави би биле неке олакшице пореске на спонзорисање клубова па би приватне компаније имале интерес. Овде то не може да се уради, а држава неће да ти да паре осим ако немају комплетно своје људе у управи. Ево имате пример код комшија како то изгледа када ти СНС уђе у клуб.

            Пази председник клуба да да милион на почетку, па то нема нигде у свету
            Pa narvno. U srbiji se stalno proca o vernim navijacima, nama na derbi ako je poluoblacno dodje pola stadiona tamo bre stadione pune drugoligasi i treceligasi. Iskenjam se ja u nase verne navijace

            Comment


            • Kada ste kod posecenosti ima nesto i do atraktivnosti igraca koje imas u rosteru i igre samog tima recimo za magiju M WILA prve sezone kod nas trazila se karta vise neko ce doci gledati utakmicu zbog nekog igraca.

              Comment


              • Ovo oko publike i navijaca,izvinjavam se na p.t.
                Kada bi Spartak iz Subotice smeo da bude prvak kao Lester,i dosta toga iskorenilo sto mirise na namestanja i sl. verovatno bi bilo vise naroda na tribinama.
                Sto se kosarke i praznih stolica tice,mislim da se dosta ljudi nepoistovecuje sa ovim timom.Jednostavno postoji okosnica tima koja po sili prirode i zakona igra ovu sezonu u ovom dresu i kraj.Pri tome oni biraju kad ce da igraju,pa zasto i publika ne bi birala.Ubedjen sam da sa tim stavom uticu i na ostale igrace koji su navikli na drugaciji odnos u svlacionici i parketu.Neznam kakav je dogovor oko Pera,al taj covek mi jednostavno ne uliva poverenje .Ocu da igram,pa necu,malo malo tehnicka,foliranja,ispucavanja,neobavezna zah..ancija isl.
                Tamo gde smo bili najjaci i mleli sve redom kao da je neko namerno razmontirao,a to je fizicka dominacija .tranzicija,skok,BORBENOST.Sada imamo sve neke umetnike,sutere,princezice,pahuljice koji koliko god da pogadjaju u visokim proncwtima izgledaju nemocno ,a bice sva je prilika jos nemocniji,bar protiv PG.Sto je najgore ne nazire se boljitak,perspektiva.
                Opet kad se covek osvrne i pogleda reyultate ljudi koji vode klub ,ljudski je podrzati iste,ali valja ponekad izneti posteno neka neslaganja.

                Comment


                • @NateHuffman

                  Smatram da ce ova godina biti ogromno iskustvo i napredak za sve, pre svega za trenera pogotovo ako se uzme ABA (kup i kls me potpuno ne zanimaju). Ako ostane Rocesti, ti imas prakticno samo centra da dovedes(Cirbes style). Vec sam ranije spominjao da je Deon Thompson odlicna 4 ali moze neki slicnih karakteristika jer licno volim te sa low post, skok, i polu-distanca. Dakle za ova dva igraca ce ti trebati 700k. Mislim da cemo imati toliko. Optimista sam, sta cu

                  Comment


                  • Mi smo ove sezone usli u ogroman rizik.
                    Pored trenera doveli smo potpuno neiskusan strucni stab.
                    Meni se cini da smo vrlo lose fizicki spremni. Jer novi kondicioni trener je kao i Alimpijevic koliko znam pocetnik kada je ovaj nivo takmicenja u pitanju. To moze biti ogroman problem.
                    Jer pitanje je kako ce tim fizicki izgledati kada dodju borbe za trofeje. Uz tu fizicku pripremu postavlja se i pitanje tempiranja forme.
                    Poenta je da se ove sezone svi uce na klubu. Pocevsi od trenera, pomocnih trenera, kondicionog itd,itd.

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Kada ste kod posecenosti ima nesto i do atraktivnosti igraca koje imas u rosteru i igre samog tima recimo za magiju M WILA prve sezone kod nas trazila se karta vise neko ce doci gledati utakmicu zbog nekog igraca.
                      Dolazilo se gledati Zvezdu u El nakon toliko godina,kakav Wiliams

                      Comment


                      • Dobijate danas 100%, ne moze onako los dan da se ponovi i protiv ovog skupa placenika i naravo Jackson minus kao kuca, stavice do LeBranko u dzep!
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          А како је могуће да онда у премијер лиги долазе 30.000 људи на стадион екипама које завршавају редовно на 10. месту? Воле људи фудбал и свој клуб.
                          Kao prvo, fudbal je najrasprostranjenija igra na svetu i verovatno najpopularnija, a u zemlji u kojoj zivi 66 miliona ljudi, lakse je napuniti stadion nego halu u zemlji u kojoj zivi 8 miliona ljudi.
                          Kao drugo, engleski fudbal je fudbal u kome barem nema kalkulisanja i ako nista uvek ces da vidis igrace koji trce i uklizavaju besomucno. Mogu da gube, ali stekanje neces videti.
                          Kao trece, barem pola lige igra dosta dobar fudbal, pa cak i da je tvoj tim krs, skoro uvek mozes da gledas neke dobre ekipe.

                          Da ne pominjem sada standard u Engleskoj i Srbiji i tome slicno.

                          Nas tim je ove godine u par utakmica 'skinuo gace' jos u svlacionici.

                          Comment


                          • [QUOTE=L a z a R;1766669]Jednostavno postoji okosnica tima koja po sili prirode i zakona igra ovu sezonu u ovom dresu i kraj.Pri tome oni biraju kad ce da igraju,pa zasto i publika ne bi birala.Ubedjen sam da sa tim stavom uticu i na ostale igrace koji su navikli na drugaciji odnos u svlacionici i parketu./QUOTE]

                            Slazem se, uz opasku da mi ne znamo kakav je dogovor sa igracima (i starijim i mladjim). Pera je veliki majstor, a da li ne igra jer ga boli uvo, ili jer ne moze, to ja ne znam. Takodje ne znam da li mu je to dozvoljeno, ili nije. Isto tako, taj Bjelica koji isporuci, pa ne isporuci... Mozda je procenjeno da to sto daje (u proseku) jeste dosta... Mozemo mi da se slazemo, ili ne, da nam se svidja, ili ne, ali vecina nema nikakve (validne) informacije da bi mogli da donesemo pravi zakljucak. Zato i jeste interesantno ovde (na forumu) jer svako ima svoju teoriju...

                            Comment


                            • >Grof<
                              Naravno da je tako kako si napisao,samo sam se nadovezao oko onih praznih stolica u hali.
                              Jednostavno zamisli coveka iz UE posle utakmice ,dok se od Pionira probija kroz gungulu do Vidikovca i Ibarske.Sta mu sve prodje kroz glavu sta mu je trebalo da se aka dok se ,lepo situirani majstori setkaju i zahe..ju i ubijaju penzionerskoigracke dane.

                              Comment


                              • Danas se samo nadam da cemo probati da prosirimo rotaciju. Nema smisla da par igraca mora celu sezonu da drzi visok nivo igara, to u principu nije moguce.

                                Danas samo da se ne obrukamo,da damo otpor pa sta bude bice...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X