Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kao privatnik koliko god volio Zvezdu moram razumno da postupam sa nerasporedjenim prihodima. Posto zakonom o sportu ta oblast nije uredjena, jedini princip zbog koga bih ulozio svoje pare u sport jeste da mi se isti novac vrati kroz namjestene tendere. Dakle ne moram da zaradim, dobicu referencu, a ko moze to da obezbjedi nego vlast?! Jel vam sad jasno zasto privatnici nece svoj kapital nepovratno da ulazu u sport?! Svi vi koji mislite da znate bolje, eno vam skupstina, predlozite plan i trazite vecinu.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ja kao privatnik koliko god volio Zvezdu moram razumno da postupam sa nerasporedjenim prihodima. Posto zakonom o sportu ta oblast nije uredjena, jedini princip zbog koga bih ulozio svoje pare u sport jeste da mi se isti novac vrati kroz namjestene tendere. Dakle ne moram da zaradim, dobicu referencu, a ko moze to da obezbjedi nego vlast?! Jel vam sad jasno zasto privatnici nece svoj kapital nepovratno da ulazu u sport?! Svi vi koji mislite da znate bolje, eno vam skupstina, predlozite plan i trazite vecinu.
      Zasto onda drzava ne donese zakon o privatizaciji sportskih klubova?

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Zasto onda drzava ne donese zakon o privatizaciji sportskih klubova?
        To je pitanje od milion $
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Godišnje

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Zasto onda drzava ne donese zakon o privatizaciji sportskih klubova?
            Pa saberi 2+2. Kada bi se uredio nacin finansiranja, to bi momentalno znacilo da klubovi ne zavise vise od volje par ljudi u UO JP. Navijacke grupe se ne bi placale iz budzeta i ti onda gubis ogromnu armiju poslusnika. To je princip na kome se sve stranke odrzavaju od Slobe na ovamo. Sad ljudi koji treba da uskrate sebi benefite trebaju to da izglasaju, jes evo samo sto nisu. Sad posto imam odredjena znanja o klubu sa jedne i nacinom poslovanja sa druge meni je potpuno jasno da ova uprava sa Covicem radi izuzetan posao u skladu sa mogucnostima. Meni je to licno nedovoljno, zelio bih da smo konkurentniji, ali sam realan i znam da je prosjecna plata manja od 300€ i da ovaj budzet koji imamo slabo ko moze da nadvisi. I na kraju, pare nisu garant uspjeha (pogledati EL tabelu i timove ispod nas) imamo strucnost a to dokazuju ove godine iza nas a i Covic sa radom u FMP.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Meni se slazu al se ne slazu sa izjavama Uprave.
              Svi su ocekivali korak napred a ne nazad.
              https://m.cdm.me/sport/kosarka/covic...aredne-sezone/
              Mislim na ove izjave u Maju i pre par meseci koje su dijametralno suprotne.

              Jel tebi jos nije jasno zasto je doslo do ovoga ili vadis ovo iz naftalina, eto obecao mi tata igracku pa mi nije ispunio moju zelju i sada cu do kraja zivota da ga prozivam zbog toga.

              Comment


              • KK Crvena Zvezda MTS

                Ja koliko vidim Covic se zahvaljuje drzavi, Vucicu itd,itd.
                Cega se plasi da kaze istinu??????
                Zbog sebe ili Zvezde?????
                I sta mene briga sto nije doslo do toga. Nisam ja ni Covic ni Vucic.
                Ssmo sam izneo misljenje sta je uticalo na posetu.
                Evo ja ne znam zasto nije doslo do toga. Ako neko zna bio bih mu zahvalan na objasnjenju.
                Last edited by Laza Kacanski; 17-01-18, 16:58.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Nema potrebe za ljutnjom.
                    I sta mene boli uvo zasto nije doslo do toga? Ja sam obicni navijac. Nisam ni Covic ni Vucic.
                    Citam ono sto su pojedinci izjavljivali.
                    Pa tako izgleda iz mnogo upisa, pre dve godine si obecao odlazak na f4 i u godini kada je isti u Beogradu rasproda se tim. A niko se ne pita da li je pre dve godine stvarno pravljen projekat da se stvarno napadne f4 uz obecanje pojedinih da ce se to i ispratiti finansijski. Pa su potpisivani visegodisnji ugovori i sa Kuzmicem, Jovicem, Lukom, Dangubicem, Charlijem, itd,......I onda taj koji je obecao podrsku kaze, jebiga nije vreme, sacekaj do avgusta bice pomoci, imas podrsku nastavi dalje.Epilog te pomoci i podrske vidimo danas sa rezultatom od 7-11 i 3/4 kapaciteta Pionira.

                    A opet da li bi taj ekstra cash koji je obecan bio dovoljan da se udje u top 8 jer evo druga godina zaredom ekipe koji imaju taj cash i dalje sanjaju taj top 8. Mi smo najblizi tom F4 bili pre dve godine da smo dobili Darusafaku kuci i izbegli Cska u playofffu, u nekim kalkulacijama mogli smo i do 4 mesta doci u regularnom delu. Ali....
                    Posto nasim navijacima zbog sveukpnog hajpa oko f4 u Beogradu (nisu svesni ili nece da priznaju da tesko da bi bilo 1000 ljudi u tom istom Beogradu koji bi mogli da odvoje 300 eur za karte za f4 i to za golubarnik), odjednom su tesko razocarani sto ni jebeni top 8 ne mozemo da obezbedimo u ovom novom formatu.
                    Juce smo imali najmanji broj ljudi u Pioniru od kako igramo El u Pioniru. Bojkot , razmazenost, finansije, neispunjene fantazije, igranje Bjelice ili JJ tandema, naci se 1000 razloga da se ne dodje i svako na to ima pravo.
                    Onog dana kada ne budemo vise igrali El ostace samo secanja na youtoube kanalu o nasim utakmicama u El pa se necemo puno ni brinuti onda gde ce biti f4.
                    Ima nas koji su gledali Divca u El pa su je cekali 13 godina da ponovo dodje, ako je ne bude sledece godine bice neke sledece, ali mi niko nece zagorcati ili odvuci iz hale/tv gledajuci je sada dok ucestvujemo u istoj, sa ili bez sanse za top 4.

                    Comment


                    • Ne vidim realan razlog za nezadovoljstvo. Tim je talentovan i perpektivan, ako Rocesti produzi ugovor pa mi mozemo da uzivamo. Doselekcija sl godine nece biti veliki problem i ubjedjen sam da cemo imati tim za PO. Zato je ABA sada jako bitna, sl godine cini mi se istice ugovor izmedju EKe i ABA pa ce se pregovarati o formatu, mozda i o A licenci... Bice to sve super, pa i ako ne bude ja cu uvijek biti tu uz nasu Zvezdu.

                      Comment


                      • NC ima privatan klub, ima ih jos koji to rade..Privatizacija kao i svaka druga, valjda je i budali jasno sto nece. Niti ko prica, niti razmisljaju o toj temi... Hleba i igara...

                        Pa ko je kriv sto obecanja nisu ispunjena..ah da neki tamo
                        Last edited by LosmiSK; 17-01-18, 17:30.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Samo za brata Dekkarda U Moskvi suterska rapsodija i 4ti put ove sezone CSKA sutira lude procente za 3. Trenutni je 64% 15/26.

                          Toliko o slucajnosti...

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Samo za brata Dekkarda U Moskvi suterska rapsodija i 4ti put ove sezone CSKA sutira lude procente za 3. Trenutni je 64% 15/26.

                            Toliko o slucajnosti...
                            Still under 70% [emoji6]... A i pri tom procentu su dobili 30 razlike, a mi izgubili sa 6 [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Gledam Guduru i duša me boli što nije kod nas ostao još jednu sezonu. Definitivno moj omiljeni igrač u zadnjih nekoliko godina. Napraviće Žoc od njega igrača koji će harati Evropom.

                              Comment


                              • Tesko ce dostici tako brzo bogdanov nivo. Bar ja tako mislim. Bogdan je svestraniji mislim, ali videcemo kad prodje Zeljkovu skolu..ali da srce boli sto nije postao vodja Zvezde...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X