Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Dobar dan. Puna podrška igračima i upravi!
    e neka si im rek`o

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Milko veceras najbolji igrac.
      Ovo.

      BTW, sta bi sa Magijom Pionira

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Treneru?
        Ofc, njemu najviše [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ovo.

          BTW, sta bi sa Magijom Pionira
          Milan Tarot zakazao za Bjelicu.

          Magija Pionira je romantican nacin za sinergiju navijacke energije delija (a bogami i grobara) i akustike dvorane. Ovo drugo je konstanta, a prvo je promenljiva. Navijanje je svake godine sve losije i losije sto utice i na kvalitet madjije. Sa druge strane se postavlja pitanje kakav bi rezultat sa ovom igrom bio u nekoj drugoj dvorani u gostima....verovatno jos ubedljiviji, tj. ta energija izvlaci vise iz igraca a ne garantuje pobedu. Prihvati Madjiju, nemoj da se opires.

          Comment


          • Ja sam ubeđen da smo igrali u Areni sinoć da bi dobili. Metereolozi su zabeleželi neuobičajeno visok pritisak u tom delu Novog Beograda, koji bi na igrače Himkija sasvim sigurno negativno uticao, a naši su naviknuti na takve drastične razlike. Još nije kasno da osetimo blagodeti koje pruža Arena i da sve utakmice do kraja igramo na tom Svetom mestu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pionir je dobro mesto, najbolje naravno. Samo ako mislis da klub uspe na long term, Arena mora biti nase mesto gde cemo igrati EL meceve. Para nemamo i juce smo zaradili koliko? Kad oduzmes sponzore, date ulaznice, godisnje mi smo uzeli jedno veliko nista. Arena sad bi bila prazna ali to vec spada u rad uprave i sto nisu uspeli da animiraju gledaoce. To je sustina koja ce pokazati na kraju godine kad se podvuce crta gde smo sa ekonomskog aspekta.

              Meni je neverovatno kako navijaci traze nesto a nedaju nista klubu.Ne svi ali veliki deo. Dok ne bude baza bar od 6-7 hiljada navijaca tu neke price nema. Znam da smo siromasni ali i cene su u rangu da se mogu priustiti...ali marketing je bas, bas slab...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Sto se tice Arene, usled nepopunjenosti iste u narednim mecevima, mogli bi da se pouzdamo da ce se skripa patika po parketu cuti mnogo vise i uticati na slusne aparate protivnickih igraca koji ce usled toga biti nervozniji nego inace.

                Arena je prevelika a Pionir je mali. Idealna velicina dvorane za klub nase velicine bi bio 10-11 hiljada. Ako bi se Pionir prosirio to bi bila prava stvar.
                Last edited by mmajstor; 17-01-18, 10:04.

                Comment


                • Морамо да схватимо да нисмо земља кошарке и да немамо културу одласка на стадион, камоли одласка у халу. Народ много више воли фудбал где имамо много мање успеха. Не знам искрено како привући публику и створити ту базу од 5000 људи за почетак. То није до маркетинга.

                  Comment


                  • Nece nam samo prazne hale napraviti problem.Mi na kraju sezone necemo imati nijednog igraca za koga cemo dobiti obestecenje.Krenuli smo sa kako kazu stvaranjem nove baze, ali na domacem i regionalnom trzistu nema dovoljno talentovanih igraca da bismo ucinili ono sto je KKP uradio 2012.
                    Last edited by Beli; 17-01-18, 10:10.

                    Comment


                    • Ovaj tim ce grcevito da grebe za titulu u ABA ligi. Sa ovakvom igrom to ce biti vraski tesko.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Морамо да схватимо да нисмо земља кошарке и да немамо културу одласка на стадион, камоли одласка у халу. Народ много више воли фудбал где имамо много мање успеха. Не знам искрено како привући публику и створити ту базу од 5000 људи за почетак. То није до маркетинга.
                        Onda kada budemo pucali da nesto i osvojimo van svog sela, a ne samo da prezivljavamo iz sezone u sezonu. Nasi ljudi se primaju na velike ciljeve.
                        Pritom, specificnost kosarke je u tome da imas kvalitetniji utisak na desavanja ukoliko mec posmatras na TV jer imas idealan ugao i strucnog komentatora koji ti pomaze u tome sta se desava na terenu i oko njega. Marketing ima kljucnu rolu, a marketing nije samo reklama.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Sto se tice Arene, usled nepopunjenosti iste u narednim mecevima, mogli bi da se pouzdamo da ce se skripa patika po parketu cuti mnogo vise i uticati na slusne aparate protivnickih igraca koji ce usled toga biti nervozniji nego inace.

                          Arena je prevelika a Pionir je mali. Idealna velicina dvorane za klub nase velicine bi bio 10-11 hiljada. Ako bi se Pionir prosirio to bi bila prava stvar.
                          Pionir je i sa ovim kapacitetom od 5800 gledalaca nekomformna dvorana, a ugođaj ljudi koji dođu da gledaju svoj klub treba da bude prioritet. Pionir je jedna stara i arhitektonski prevaziđena dvorana, priče o akustici su u najmanju ruku smešne, svako ko je bio na nekom koncertu tamo zna koje je to mučenje da se ozvuči hala. Ako u gradu od dva miliona ljudi ne možeš da napuniš dvoranu od 20 000 ili barem da bude 15-ak hiljada ljudi, onda ne možemo da pričamo o bilo kakvoj košarkaškoj tradiciji koju navodno imamo.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Морамо да схватимо да нисмо земља кошарке и да немамо културу одласка на стадион, камоли одласка у халу. Народ много више воли фудбал где имамо много мање успеха. Не знам искрено како привући публику и створити ту базу од 5000 људи за почетак. То није до маркетинга.
                            A koja je to kosarkaska zemlja...Nije stvar zemlje vec grada, itd.. Naravno da je do marketinga... ali sta sve spada u marketing zivo me zanima sta ti imasda kazes....evo, ja ti kazem SVE....Mi sa ovakvim rezultatima ne mozemo ni Pionir da napunimo...jasno da nesto skripi u odnosu sa navijacima... i da ti navijacima moras da prikas u dupe a ne da ih vodis u saunu,da im kazes da sjasu..da im uvalis sezonske pa onda prmenis ceo tim..tj prodas...i ma brdo stvari da ne pisem...To sto ti mislis da to nije marketing i da nije bitan to je tvoj problem...Imas bas milion primera..cak i ovi ruski timovi sa brdo love za bacanje se trude maksimalno a mi bez dinara..boli nas patka...i onda dodje kraj sezone i plac kad se pogleda racun...i prica o marketingu i tim sranjima..

                            Imas istorijsku sansu i tebe cak i ne zanima A licenca..niti da pobljsas sa ekonomske strane klub,posto nije tvoj...a ti ''samo'' predsednik..Vodis neki gerilski rat i tvrdis da je nemoguce da dodjes do bilo kakvih para sem da se drzava ili grad smiluju...Ko hoce da bude predsednik, prvo sma da nabavi milion...tako se to radi u normalnim klubovima...ovde je normalno da kazes, dajte mi 600k i dacu vam centra..i to da mu jos aplaudiraju..o sjasite i tim sranjima da ne pricam...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • O razlicitim akustikama govorimo kada je u pitanju koncert u odnosu na sportsku utakmicu. Fokus akustike na koncertu jeste ozvucenje koje oseca publika, a na utakmici je taj fokus na terenu koju osecaju igraci. Ne postoji dvorana u Evroligi koja ima bolju akustiku za igrace od Pionira. Strme su tribine, blizu su parketu, a cela konstrukcija nema preveliku zapreminu. Za komfor se slazem, to mora biti dosta bolje.
                              Mi imamo kosarkasku tradiciju i istoriju, ali nasi navijaci kada je kosarka u pitanju imaju visoke standarde sto se tice kvaliteta i rezultata, sto je sasvim ok. Kada su bitne utakmice u pitanju i Arena od 20 hiljada ljudi bude mala.
                              Last edited by mmajstor; 17-01-18, 10:25.

                              Comment


                              • Umesto bavljenja halama bolje bi bilo baviti se onim od čega se živi, tj. kako postići da igramo konkurentnu košarku ako igramo više od utakmice nedeljno.

                                To je ono od čega nam zavisi sezona.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X