Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino što vredi s ovog smrdljivog meča je ovo:

    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Jel postoji jos neki tim u EL da igra 2 , 3 meca sedmicno pa Alimpijevic kao papagaj iskljucivo i samo to potencira ?
      Ako ne mozemo da izdrzimo sto koji kurac igramo?
      Umor na polovini sezone? Sta ce biti kroz mecec, dva ????

      Comment


      • Ovakve utakmice i porazi su posledice loše selekcije ekipe, ne neznanja trenera. Šta može Alimpijević da uradi kada Lazić maši tri otvorena šuta, Milko se raspada, Enis slab, Davidovac slab itd. Ne može par igrača da igra, ja mogu da zameram Alimpijeviću neke stvari, ali mi boljeg od njega da dovedemo u ovim uslovima NE MOŽEMO.

        Comment


        • Alibi price oko umora. Sramota. Kosarka se igra u tom tempu pola veka, i niko ne kenja o tome. Ako si umoran sada znaci da si fizicki go kurac odradio pripreme. Druga opcija da imas igrace koji nisu za ulogu i minute koju si im dao...

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Jbga, ako nisam bio dovoljno jasan pitaj šta ti nije jasno u postu koji sam napisao. Izrazio sam bojazan još na poluvremenu kako će Ročesti da izdrži do kraja jer sam video da od ovog nema leba. To nam na kraju nije bio problem, u ovoj utakmici, ne znači da nam nije bio u nekim prethodnim, i da nam neće biti u budućim. Koliko prekjuče se desilo da smo došli sa 32 razlike na 20 kako je on ušao u igru i to protiv mnogo slabije ekipe nego što je Himki. Sad se bavimo ovom utakmicom i uzrocima poraza i oni su više nego jasno vidljivi, a to je igra visokih.
            Nemam ja šta tebe da pitam, kad ti opljuneš svaki dan makar jednom Enisa. Ne branim ga, ali stvarno preteruješ. Naravno da Enis i njegova 4 minuta nisu krivi za poraz, već isključivo trener i visoki igrači.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Ovakve utakmice i porazi su posledice loše selekcije ekipe, ne neznanja trenera. Šta može Alimpijević da uradi kada Lazić maši tri otvorena šuta, Milko se raspada, Enis slab, Davidovac slab itd. Ne može par igrača da igra, ja mogu da zameram Alimpijeviću neke stvari, ali mi boljeg od njega da dovedemo u ovim uslovima NE MOŽEMO.
              Ok
              Ali zasto je Enis bio slab?

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Jel postoji jos neki tim u EL da igra 2 , 3 meca sedmicno pa Alimpijevic kao papagaj iskljucivo i samo to potencira ?
                Ako ne mozemo da izdrzimo sto koji kurac igramo?
                Umor na polovini sezone? Sta ce biti kroz mecec, dva ????


                Biće ono o čemu smo prdeli kada se sklapao tim penzionera.

                Ima i rešenje: igrati EL sa rezervistima, Roča, Bjelicu, Antića ne skidati u EL već samo u ABA a ostalim ključnim igračima strogo dozirati minutažu po cenu nabivanja sa 30-50 razlike.

                No, što smo tražili, to smo i dobili.
                Last edited by Laki21; 16-01-18, 20:45.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  4 minuta, bez asistencije, i zato što svaki jebeni put padamo u igri sa njim na svakoj utakmici dosad. Ali, bez obzira na to Ročesti je stegao zube i na ovoj utakmici je dao i svoj uobičajeni doprinos i doprinos koji bi trebalo da ima backup plej. Ne treba puno mudrosti pa zaključiti zašto smo izgubili, dovoljno je pogledati doprinos bilo koje četvorke ili petice. Tu ni starteri ni zamene nisu bili u stanju da isporuči ni iole pristojne brojke. Ako je Pero lakše povređen za ostale nema opravdanja, za Milka pogotovo igrao je jebenih 25 minuta.
                  Sta ti decko pricas...
                  Za 4 minuta 2p i 5sk za bek ap pleja, ma katastrofa...

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ok
                    Ali zasto je Enis bio slab?
                    Ne znam, takav sam utisak stekao u hali mada vidim sada da je igrao samo 4 minuta. Tako da je moguće da sam tu pogrešio, više je Davidovac čini mi se menjao Ročestija i odigrao je loše.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Jel postoji jos neki tim u EL da igra 2 , 3 meca sedmicno pa Alimpijevic kao papagaj iskljucivo i samo to potencira ?
                      Ako ne mozemo da izdrzimo sto koji kurac igramo?
                      Umor na polovini sezone? Sta ce biti kroz mecec, dva ????
                      Pa kad je Alimpijević trenirao tim koji igra više od jednog meča nedeljno?

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Pa kad je Alimpijević trenirao tim koji igra više od jednog meča nedeljno?
                        Ne znam ni sto sad trenira[emoji23]

                        Comment


                        • Enis je slab, ko to ne vidi onda ne znam...On ne zna da postavi napad, ne izgleda prirodno na tom mestu u ekipi koja igra na ovom niovu. Mega je druga prica, sutirao je kako je hteo i kad je hteo...jednom sedmicno u kupus ligi...Moze on dati kos, ali osali ce patiti...Ne krivim ga sto nije igrao, vec sto je doveden...I koji moj Radicevic ovoliko na klupi,jasno da Davidovac ne moze stalno igrati dobro i nije PG...usao je u ritam utakmica gde igra i umorio se, neke stvari je radio na zelju i svezinu...ovaj ritam nikad nije doziveo...

                          Sad isto tako cemu Jankovic sluzi,Jovanovic..dosta igraca bez uloge...a da ne pricam da nam 450 hiljada i ne ulazi u igru neki nisu ni na tribinama...a neki verovatno ni u zemlji nisu bili....

                          Uzecemo mi titulu ali na suv kvalitet uz dosta muke..prezivecemo, ne moze Zvezda nestati ali neki napredak ekonomski se mora videti..Pricas kako ces dovesti samo pojacanje i onda dovedes 12og miskovog igraca za 10k i time se hvalis..kazes nemamo pare...PA KO TREBA DA NABAVI pare..Vucic? ili Covic? Kazes,zabole nas za EL...Onda se cudis sto ne mozes ni Pionir da napunis i sto ce na kraju biti dug ko zna koliko...

                          Na svaku osudu toga, dolaze da te satanizuju...Mirisemo na neki kkp scenario..ove godine ili sledece,naplata mora doci ako se ekonomska strana ( misko,fmp ,sponzori,semofori itd) ne srede...

                          Samo sto masu boli uvo, misle trajace ovo doveka i ako ne traje igrali smo EL....a imamo zlatnu sansu koji ovaj klub nikad nije imao i pitanje hoce imati vise ikada..
                          Last edited by LosmiSK; 16-01-18, 20:53.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Da ja vas sve lepo pozdravim u zdravlju i veselju, možda se vidimo na nekom drugom vašaru ... sve najbolje vam želim
                            možda i svratim, ponekad aj zdravo!
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ne znam ni sto sad trenira[emoji23]
                              Trebao je da kaze na Covicem poziv:'' E Coki, hvala, ali ne mogu ja, nisam za to..."???

                              Comment


                              • Sutra je novi dan , prilike za Radonjine obozavaoce,pravac Njegoseva /a gde bi crnogorci drugde bili/, u Bistro du Vin na jutarnju kafu pa ako se Dejo zadesi tamo pitajte ga za misljenje i da li bi se vratio/zamolite/.Mozda covek deli misljenje /ne verujem/ nekih ovde da je Alimpije uzasan trener a mozda posle odbijanja da ostane sada nekim cudom prihvati da se vrati.

                                Comment

                                Working...
                                X