Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Imamo mi rešenje, ono je trenutno u magli:
    +10000 koja pobeda )))))))) haha koji car, BOG )) i nasmeje uvek )))
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Svarog View Post
      Igra uzasa, rasiri ROcestiju, eventualno feldin par njegovih plivanja kroz reket i to je to, niti unutrasnje igre. Oni preuzimaju celu utakmicu na piku i ti nemas sa kim da resis preuzimanje, osim rocestij koji je pogadjao. Lazic uzas, odbrana tu i tamo ali vola ne moze da pogodi cele sezone.Dangubic ne igra celu zadnju cetvrtinu dok Lazic pravi razliku za HImki. Moram prvi put i o ALimpijevicu, zakuca Enisa na klupu , ROcestija koristii dok ne crkne, drzanje Lazica u igri u poslednjoj cetvrtini dok je Dangubic na klupi. Mi igramo pik celu utakmicu sa centrima gde oni preuzimaju a mi ne mozemo da napravimo prednost na postu posto ni Lesor ni Antic ne znaju to da igraju, zasto se ne odigra pik sa Bjelicom pa da se njemu spusti lopta kada ga preuzmu Markovic, Jenkins ili ko vec? Podrska akipi, znam da su najbolji i da ce osvojiti Aba ligu.
      Zato sto trener ne veruje da treba se drzati nekog sistema kao pijan plota, vec da koristimo nase prednosti

      Naravno to sto radi apsolutno kontra i na silu prangija sistem koji ne funkcionise, e to niko nije video ni chuo Treba ponovo okachiti onaj intervju njegov pre nedelju dana...

      Comment


      • Nije to do toga veruj mi, pa jel vidis da se igra bez ideje, nije to do manjka snage i koncetracije, to ti tvrdim 100 %.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Imamo mi rešenje, ono je trenutno u magli:
          Pa dovedite ga, ko vam brani smarate za medalju
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • To je to kad se štedi na backup pleju pa se ispostavi da nije u stanju da igra ozbiljne utakmice
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ročestiju da se napravi kao u Holivudu ispred Pionira da ostavi otiske šaka i nogu u kocki cementa
              Bolje da su njemu dali da bude igrač-trener.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Milko ne moze da napadne Malkoma Tomasa na niskom pistu, Antic Andersona, Moniju itd, itd.
                Sramotno vodjenje meca i teska indijanstina.
                Ej bre ceo mec preuzimaju u piku mi ni jedan jedini put ne spustimo pod kos zato sto osim Lesora lade jaja van linije 6,75 ?????
                Alibi igrac kao sto je Milko vise se ne radja.
                Zasto nije igrao Enis? Zasto je doveden koji moj djavo.

                Comment


                • Sve general do generala, al posle bitke ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Šta bunca ovaj Alimpijević? Gde je to Zvezda putovala? Od kada je u BG-u?
                    @kankkunen: nikako mi se ne sviđa Alimpijević, od početka. Kaže ne možemo energetski u drugom poluremenu da odgovorimo Himkiju, pa šta je taj Himki? Jesu li oni igrali kakve utakmice? Ili su se odmarali dok je Zvezda igrala EL i ABA ligu do večeras. Kakva alibi konferencija, čak nije ni alibi nego lupetanja sa nabrajanjem statistike-jadno.
                    Last edited by nebitan; 16-01-18, 20:15.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Svarog View Post
                      Nije to do toga veruj mi, pa jel vidis da se igra bez ideje, nije to do manjka snage i koncetracije, to ti tvrdim 100 %.
                      Miki, utakmica je živa stvar™

                      Jebo trenera koji ne ume da se prilagodi situaciji na terenu. I ja mogu tako da spremim i vodim tim, ne bih ništa lošiji bio.

                      Napraviš plan, podeliš uloge, podsetnik i teraj.

                      Nije ti ovo igrica sinko. Ako vodiš tim, vodiš ga tako što pratiš šta se dešava na terenu i sve vreme koriguješ i podešavaš mašinu.

                      Ne bleneš u prazno i strogo pratiš puškice.

                      Lazić večeras nije smeo da odigra više od 5 minuta. Ako vidiš da je igrač totalno van utakmice, pravac klupa.

                      Antić, Bjelica - isto. Ako ne mogu da potrče, ako ne mogu da skoče, ne mogu ni da igraju.

                      Ovo je isključivo i samo Alimpijevićev poraz.

                      Recimo, bukvalno samo da je Halid imao Lazićevu minutažu, da su Antić i Bjelica imali prepolovljenu minutažu mi bi dobili.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Sta kaze Alimpije? Jel Himki F4 tim?

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Kakav meč sunce ti jebem. Alimpije zalutao na klupu.

                          U Izraelu će biti 50 razlike.
                          Sto je najgore , pobediccemo tamo one kukavce i opet ce poceti sanjarenje o top 8. Naravno da bih voleo da odemo i na F4 ali mislim da je to pogubeno po nas u ovoj situaciji. Sreca je sto igramo sa CEdevitop polufinale a njih cemo dobiti i mrtvi ( bar se nadam ) e sad ne znam za Buducnost da li EVroliga zeli njih tamo, tako da smo verovatno blizu jos jedne sezone u evroligi.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Sta kaze Alimpije? Jel Himki F4 tim?
                            Pomešao si ga sa canarianom
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Antic Andersona
                              Antić nije želeo leđima da napadne Šveda kada je ostao na njemu. Vrhunski bezobrazluk.

                              Minijatura sa nerezonskim šutem na 10 sekundi pre kraja napada, prodatom loptom, erbolom i tehničkom je za udžbenike kako jedana igrač može iz čiste obesti i prenapunpanog ega za minut da uništi čitav meč.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Svarog View Post
                                Sto je najgore , pobediccemo tamo one kukavce i opet ce poceti sanjarenje o top 8. Naravno da bih voleo da odemo i na F4 ali mislim da je to pogubeno po nas u ovoj situaciji. Sreca je sto igramo sa CEdevitop polufinale a njih cemo dobiti i mrtvi ( bar se nadam ) e sad ne znam za Buducnost da li EVroliga zeli njih tamo, tako da smo verovatno blizu jos jedne sezone u evroligi.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X