Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne igraj na Shvedu agresivno, ali dzaba. Zna on sta treba. I covek te nabije.

    Milku spremati polako sat i plaketu za penziju

    Comment


    • SRAMOTA!
      Rocesti doktorcina!!

      Comment


      • Bruka ziva,ima 3 dana da reaguje coki

        Comment


        • Izuzetno bitan poraz, naravno da mi je tesko kada gubimo ali da smo ovo dobili ukljucili bi se u borbu za top 8 sto bi bilo samoubistvo za ovu sezonu u Aba ligi. Sa ovim rosterom bi crkli kada krenu borbe za titulu ,jos da uz to jurimo top 8 ..., ostali bi samo dugmici.

          Comment


          • Alimpije Miric TO na vreme u 4oj? jovanovic? Gde je Dangubic? Bjelica? ..Sem ROcestog niko...na kraju ni da se potrudi...

            Stvarno neverovatno...Sved los kaze mikara )) nema sta, uzasno sve..takticka nula...Jasno bilo kad smo na ht dosli sa smoa -6 a oni imali sut iz igre 24% Neka nam je sa srecom u ABA 1/2...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Problem je u treneru i to ćemo izgleda da shvatimo na teži način (uopšte ne volim što ovako nešto pišem), neko tamo baš žestoko vlaži na Bjelicine igre a on jeste prvi mesec kao vukao Zvezdu i od onda je veća šteta nego korist od njega. Ni u odbrani ni u napadu ne postoji, nema ga ni na igraču ni na skoku, zicere maši u seriji a drže ga u igri kao da je Dankan lično.
              Slobodna bacanja su nam još jedna stavka koja nas i u ABA ligi može koštati pobede...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Jbga čim je gust raspored matorci se raspadnu. Mada i ostali su danas mašili zicere i bacanja tako da niko nije imun na ovaj ritam. Ali onaj osećaj na poluvremenu kad ih nismo nabili bar 15 razlike a zaslužili su, znao sam da ćemo se raspasti u drugom. Ročesti doktor.

                Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                Nebrušeni mozak

                Comment


                • Da smo odmorni nabili bi ove plaćenike dvaes razlike.

                  Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                  Nebrušeni mozak

                  Comment


                  • Mi na -9, nekoliko napada bez ideje, naš trener kulira, oni izgube jednu loptu u napadu, mi spustimo na -7, Barcokas popizdi i istog sekunda traži timeout. Ne znam, nemamo kvalitet da igramo protiv ovakvih ekipa, naročito kad imaju i superstara, kakav je Šved, ali trener nam baguje opasno. Živo me zanima šta je u njegovoj glavi, kada nam je krater u odbrani, a napadi bez rešenja i kada igramo na čisto (doktorsko) soliranje Rocha.

                    Comment


                    • Problem je što je Himki za dve klase bolji tim, e to je problem ... mi jednostavno nemamo kvalitet za dva takmičenja, na moranje.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Mi na -9, nekoliko napada bez ideje, naš trener kulira, oni izgube jednu loptu u napadu, mi spustimo na -7, Barcokas popizdi i istog sekunda traži timeout. Ne znam, nemamo kvalitet da igramo protiv ovakvih ekipa, naročito kad imaju i superstara, kakav je Šved, ali trener nam baguje opasno. Živo me zanima šta je u njegovoj glavi, kada nam je krater u odbrani, a napadi bez rešenja i kada igramo na čisto (doktorsko) soliranje Rocha.
                        Imamo mi rešenje, ono je trenutno u magli:
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Randy Marsh View Post
                          Da smo odmorni nabili bi ove plaćenike dvaes razlike.

                          Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                          Od cega smo umorni? Sto igramo utakmicu na dva dana? Pa to je ovaj sport, ako ne mozes da je igras onda nemas sta da trazis u njemu. Sigurno smo manje umorni od Khimkija koji je isto igrao EL, pa VTB i onda iz Moskve dosao kod nas. Zajebi te price molim te. Ili mozda Magija Pionira nas vise umara

                          Comment


                          • Ročestiju da se napravi kao u Holivudu ispred Pionira da ostavi otiske šaka i nogu u kocki cementa
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Igra uzasa, rasiri ROcestiju, eventualno feldin par njegovih plivanja kroz reket i to je to, niti unutrasnje igre. Oni preuzimaju celu utakmicu na piku i ti nemas sa kim da resis preuzimanje, osim rocestij koji je pogadjao. Lazic uzas, odbrana tu i tamo ali vola ne moze da pogodi cele sezone.Dangubic ne igra celu zadnju cetvrtinu dok Lazic pravi razliku za HImki. Moram prvi put i o ALimpijevicu, zakuca Enisa na klupu , ROcestija koristii dok ne crkne, drzanje Lazica u igri u poslednjoj cetvrtini dok je Dangubic na klupi. Mi igramo pik celu utakmicu sa centrima gde oni preuzimaju a mi ne mozemo da napravimo prednost na postu posto ni Lesor ni Antic ne znaju to da igraju, zasto se ne odigra pik sa Bjelicom pa da se njemu spusti lopta kada ga preuzmu Markovic, Jenkins ili ko vec? Podrska akipi, znam da su najbolji i da ce osvojiti Aba ligu.

                              Comment


                              • Kakav meč sunce ti jebem. Alimpije zalutao na klupu.

                                U Izraelu će biti 50 razlike.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X