Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    Poenta je koji ce procenat da ima. Ako ga svedemo na teske suteve, na nizak procenat, uz poslovicnu nezainteresovanost / neproduktivnost u odbrani, neka ubaci i 30. To znaci da ce ostali da ubace nista, a preko njega moze da se odradi svasta... Malo kilograma (misllim da sam negde citao da je oko 80), uska ramena, mali raspon ruku, losa odbrana 1 na 1...
    Imaju oni svoje defanzivce...verovatno ce na lazicu da ga kriju u odbrani,a lazic ne bi ni panj uspeo da predribla

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Imaju oni svoje defanzivce...verovatno ce na lazicu da ga kriju u odbrani,a lazic ne bi ni panj uspeo da predribla
      Da i ta opcija je validna, ali valjda moze Laza da odigra ledjima, pa neka povratna, ili kos / faul; proboj po ceonoj liniji... Nemam pojma... Po meni je bitno da mu se spuste procenti. On ce da isporuci svoj broj poena, ali je bitno da istrosi sto vise napada.

      Comment


      • Normalno i bitno je da igramo jako fizicki,nzm dal im se robinson vraca? Alo opet,imaju jake igrace fizicki,tu ako im ispariramo mislim da dobijamo

        Comment


        • Cesto se pogresno misli da nad izrazitim napadacima treba da se igra ultra agresivna odbrana. To cesto dovodi do problema sa faulovima, poremecenog sudijskog kriterijuma i gomile slobodnih suteva okolo. Shved u proseku izvlaci 6 faulova po tekmi. Sa ultra jakom i agresivnom odbranom na njemu taj broj ide u 10, i to je veliki problem za defanzivce koji ga cuvaju i uopste za faul/bacanja situaciju za ekipu. Uz sve to Shved ove godine, koliko god to zvucali idiotski, razigrava bolje nego ikada. Covek ima 4.5 asistencija po tekmi. Ako ga ultra agresivno napadamo, ili sematski udvajamo i trepujemo, to moze samo da dovede do toga da ce okolo da prshti.

          Shved je sklon tome da pravi retardirane faulove. Najbolji nacin je igrati agresivno u napadu na njemu, postovati ga kad mozemo. Tako ce i da se izmori, i plus postoji mogucnost da bude u problemu sa faulovima. Defanzivno treba mu skloniti primarne opcije koje uzima u napadu. Dakle pick mora da se zaustavi, to je alfa i omega. Ne sme da ima slobodnog rollera. Mora preko blokova da se shalta, jer on odlicno izlazi iz istih i dize se na sut. To je ono sto je kljuc. Ne moramo uopste da ga tucemo, vec samo da ga nateramo da poene postize iz svoje trece ili cetvrte opcije u napadu. To ce biti dovoljno da lopta ne kruzi, jer on ce traziti sebi prostor i dati nam sansu da dobijemo.

          Napadacki mora da se napadne reket. Lessor, Pero, Milko, Jovanovic mora da izvuku 10+ faulova kolektivno i 20+ bacanja.

          Comment


          • Ne zaboravite da bi večeras bilo fenomenalno da Himki dobijemo sa minimum 8 razlike, jer bi u tom slučaju imali bolji međusobni skor s njima, što bi moglo na kraju regularnog dijela da bude i presudno. Time bi faktički ostvarili 2 pobjede u jednom meču. Ja ću biti prezadovoljan i ako dobijemo sa 2 poena razlike. Himki može da dobije samo ako odigramo ili napadački kao protiv Brosea ili defanzivno kao protiv Efesa. Mi ćemo odigrati u oba pravca kako treba, siguran sam. Srećno momci!
            Last edited by mikara92; 16-01-18, 14:36.

            Comment


            • Dobijamo danas, igrao sam keca.. Kako god, mislim da odlucuje odbrana, ako nam daju ovaj put oni 80p mislim da ce nas dobiti...Odbrana je kljuc. Za taktiku ne znam ali pre bih cuvao ostale nego sveda..Njegov sut ne moze biti dobar, posto uzima teske suteve, ne treba ga ni postovati ni ovo ni ono..Smao zatvoriti ulaz i lake poene gde moze da se hrani i povrati iz nekog suterskog kanala...

              Cuvao bih se Andersona, ali najbitnije da njihovu unutrasnju liniju svedemo na mali broj poena..ako sutm budu kao Buducnost nek nose pobedu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Milko veceras najbolji igrac.

                Comment


                • Originally posted by mikara92 View Post
                  Ne zaboravite da bi večeras bilo fenomenalno da Himki dobijemo sa minimum 8 razlike, jer bi u tom slučaju imali bolji međusobni skor s njima, što bi moglo na kraju regularnog dijela da bude i presudno. Time bi faktički ostvarili 2 pobjede u jednom meču. Ja ću biti prezadovoljan i ako dobijemo sa 2 poena razlike. Himki može da dobije samo ako odigramo ili napadački kao protiv Brosea ili defanzivno kao protiv Efesa. Mi ćemo odigrati u oba pravca kako treba, siguran sam. Srećno momci!
                  Ti mikara92 si nepopravljivi optimista, i dalje računaš i kombinuješ, vagaš našu šansu za 8 najboljih koja je realno u tragovima kao zlato u reci Pek.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Milko veceras najbolji igrac.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Ostavio te bez teksta?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        milan-tarot.jpg

                        Izasla karta.
                        Last edited by mmajstor; 16-01-18, 16:13.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Čekaj samo da se dohvati iz kataloga ... biće
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ti mikara92 si nepopravljivi optimista, i dalje računaš i kombinuješ, vagaš našu šansu za 8 najboljih koja je realno u tragovima kao zlato u reci Pek.
                            Što se tiče ovog tima, zaista jesam optimista uvijek
                            Vidjećemo šta će da bude.

                            Comment


                            • Antić neće putovati u Tel Aviv. Ovo se večeras mora dobiti.

                              Comment


                              • Dobijamo veceras!!Imate pravo samo jednom da pogadjate ko prenosi.

                                Comment

                                Working...
                                X