Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Baš sam obratio pažnju šta se dešava u tom trenutku. Nakon nekoliko loših napada i Cedevitine serije od 10 -12 poena Alimpijević sprema Ročestija da vrati u igru i ovaj videvši to poteže nerezonsku trojku preko ruke i pogađa. Alimpijević ga je naravno svejedno izmenio.
    Ala Zmago Sagadin.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ala Zmago Sagadin.
      A la Ž. Obradović [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Neko isao za Vitoriu? Hocu da idem, ali gledam ove avione...bas tesko..Jedino preko Bergama ali mi se letovi nepoklapaju, mozda da odem dan ranije...

        Ako neko ide, ili ima neki info moze da napise ovde ili preko pp. Mozda Sarac zna nesto, kako ovi iz kluba idu?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • brat ...
          Dženkins prvi put gost u Pioniru: I ja hoću dres
          http://mondo.rs/a1073075/Sport/Kosar...u-Pioniru.html
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Stipsa, nek kupi i pomogne klubu
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Od Demarkusa su nas pohodili i svojim igrama radovali veliki broj američkih igrača-skoro sve same ljudine, jedan od najomiljenijih jeste Đenka i na njega se svakako ne mogu ljutiti sutra.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Nadam se da Đenka neće na tajm-autu da pogreši stranu
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ne znam kako sacuvati Sveda, to je ne moguce, al je moguce zaustaviti njegov prodor, nije on ni brzi ni jaci od Dangube. Forsirati ga da se dize na suteve, sto teze, da mu se saigraci smore u napadu i da igraju preko one stvari, da Bracokas dobije lagani mozdani i eto nase sanse da napadnemo.

                  Comment


                  • Ozbiljno, ako budemo skoncentrisani u def skoku i budemo dobro trcali tranziciju u odbranu onda Himki nema bas velike izglede da nas dobije. Na manji br posjeda i duze napade imamo vise sansi.

                    Comment


                    • [QUOTE=LosmiSK;1764250]Neko isao za Vitoriu? Hocu da idem, ali gledam ove avione...bas tesko..Jedino preko Bergama ali mi se letovi nepoklapaju, mozda da odem dan ranije...

                      Ako neko ide, ili ima neki info moze da napise ovde ili preko pp. Mozda Sarac zna nesto, kako ovi iz kluba idu?[/QUOTE]


                      Idu ekonomskom klasom, avionom naravno, sa dva presedenja.

                      Svi se nadamo kada tvoja struja pobedi i kada skupis dovoljno broj istomisljenika da cemo za koji godinu obezbediti charter i svoju halu i da ces pomoci kolegama sa ovog foruma da imamo mogucnost da putujemo zajedno sa ekipom. Verujem da ce taj charter koji vi obezbediti imati mesta i za navijace te bi se i zaradilo na tom letu a ne da nas kosta kao sto kaze gdin Covic.

                      Comment


                      • [QUOTE=Šarac;1764468]
                        Originally posted by LosmiSK View Post
                        Neko isao za Vitoriu? Hocu da idem, ali gledam ove avione...bas tesko..Jedino preko Bergama ali mi se letovi nepoklapaju, mozda da odem dan ranije...

                        Ako neko ide, ili ima neki info moze da napise ovde ili preko pp. Mozda Sarac zna nesto, kako ovi iz kluba idu?[/QUOTE]


                        Idu ekonomskom klasom, avionom naravno, sa dva presedenja.

                        Svi se nadamo kada tvoja struja pobedi i kada skupis dovoljno broj istomisljenika da cemo za koji godinu obezbediti charter i svoju halu i da ces pomoci kolegama sa ovog foruma da imamo mogucnost da putujemo zajedno sa ekipom. Verujem da ce taj charter koji vi obezbediti imati mesta i za navijace te bi se i zaradilo na tom letu a ne da nas kosta kao sto kaze gdin Covic.
                        Ko je kupio kartu ostaje na aerodromu, jer su prvi uleteli "navijaci", i to besplatno?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Apropo priče o divljacima, sutra nam dolazi najveći u EL i zamislite, nije crnac (hint za mmajstora). Koliko donese, toliko i češće više i odnese i što je najlepše može mu se stati na rep, pitajte Itudisa i Šarasa.
                          Malo brine blagi pad forme Dangube, ali verujem da će barem defanzivno svoju ulogu da odigra na njegovom standardnom nivou. Floor general Pero je nezaobilazan u jednačini koja onda za ishod ima jedini mogući rezultat - pobedu, to smo dosad valjda naučili Lesor u tandemu sa njim nema sumnje da može da izađe na kraj sa Bilan/Tomić like centrima kao što je Todorović, Tomas i nije neki kvalitet da bi trebali njega da se pribojavamo.
                          Sve u svemu, tipična domaćinska ekipa, kojoj je raspored išao na ruku pa su se našli na višem mestu na tabeli nego što kvalitetom zaslužuju. Pritom su u padu forme, od poslednjih 6 utakmica imaju samo 2 pobede, dolaze bez Robinsona i sve to nas dobro pozicionira pred sutrašnju utakmicu. Idemo da zabeležimo 8 pobedu!
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • [QUOTE=kronostime;1764482]
                            Originally posted by Šarac View Post
                            Ko je kupio kartu ostaje na aerodromu, jer su prvi uleteli "navijaci", i to besplatno?
                            Sa sezonskim avio kartama ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • [QUOTE=Šarac;1764468]
                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Neko isao za Vitoriu? Hocu da idem, ali gledam ove avione...bas tesko..Jedino preko Bergama ali mi se letovi nepoklapaju, mozda da odem dan ranije...

                              Ako neko ide, ili ima neki info moze da napise ovde ili preko pp. Mozda Sarac zna nesto, kako ovi iz kluba idu?[/QUOTE]


                              Idu ekonomskom klasom, avionom naravno, sa dva presedenja.

                              Svi se nadamo kada tvoja struja pobedi i kada skupis dovoljno broj istomisljenika da cemo za koji godinu obezbediti charter i svoju halu i da ces pomoci kolegama sa ovog foruma da imamo mogucnost da putujemo zajedno sa ekipom. Verujem da ce taj charter koji vi obezbediti imati mesta i za navijace te bi se i zaradilo na tom letu a ne da nas kosta kao sto kaze gdin Covic.
                              ))) Kakav brat. Pa pitam da bi otisao, sta je tu lose..Strasno sta pises. Idem i dajem svoj mukom stecen novac da podrzim nas klub. Sta hoces ti od mene ja tebe ne razumem...Ako znas info kako sta, napisi, ako ne preskoci me..Stvarno ste nemoguci..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Jenkins: "I would love to get Zvezda's jersey"

                                Comment

                                Working...
                                X