Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikara92 View Post
    Koliko god zvučalo čudno, očekujem da rutinski dobijemo Himki. Uopšte ne vidim način na koju foru oni nas sutra mogu dobiti u hramu košarke.
    Aha, evo ga jos jedan koji veruje u magiju Pionira

    Jaci smo od Buducnosti po individualnom kvalitetu, ali trenutno oni imaju najjacu kolektivnu koheziju u ABA, sto opet nista ne mora da znaci. Ja ocekujem da ce se igrati maksimalan broj utakmica i da cemo ih zveknuti u toj poslednjoj. Himki dosta zavisi od Sveda, dal ce da ustane na levu nogu, dal ce se prejesti taj dan, dal ce mu se prikenjati za vreme utakmice, itd...ja bih stavio Dangubu na njega. Imaju i onog crnca jednog dobrog, zaboravio sam kako se zove. Rutinski tesko da ce biti...

    Comment


    • Koliko smo mi nepobedivi u pioniru toliko su oni u moraci...gledao sam ih bas protiv lokomotive,morala je lokomotiva da da 120% svojih mogucnosti da bi dobili...prejaki su kod kuce,da je cedevita prva pa i da ne brinem,ovako...

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Ne treba Potcenjivati Buducnost nikako. Al' bas nikako. Stavise, u poslednjih nekoliko godina ovo je ekipa koja ima apsolutno najveće sanse da pobedi Zvezdu u plejofu ABA lige.
        Potcenjivanje, sa t.
        Jer si siguran? Lepo sad da si se izvinuo decku.

        Salu na stranu, kakve su sanse ukoliko ne osvojimo Aba ligu i recimo izgubimo od Buducnosti u finalu, da igramo Evroligu. Negde procitah da Buducnost nece igrati Evroligu zbog finansija valjda ili sam pogresno informisan.
        Jel postoji sansa da se to desi ako sve ode u tom alternativnom pravcu?
        Ili sampion Aba lige mora igrati Evroligu?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Nema mnogo priče, ako odigramo dobru odbranu, pobeda je blizu. Energija mora biti na nivou ove tri četvrtine protiv Cedevite. I naravno zdrav i spreman Pero.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Jer si siguran? Lepo sad da si se izvinuo decku.

            Salu na stranu, kakve su sanse ukoliko ne osvojimo Aba ligu i recimo izgubimo od Buducnosti u finalu, da igramo Evroligu. Negde procitah da Buducnost nece igrati Evroligu zbog finansija valjda ili sam pogresno informisan.
            Jel postoji sansa da se to desi ako sve ode u tom alternativnom pravcu?
            Ili sampion Aba lige mora igrati Evroligu?
            Izvicu se jel ako treba to je moja duznost!

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne treba podceniti Himki, ipak im je Robinson povredjen. Kad mi udjemo u seriju i Himki je splacina... To se zove, kako vetar duva...

              Oni su takvi da mogu pobedi svakog na suv kvalitet pojedinaca i treba ih respektovati i ako sma vec odigrao keca, ne znaci da ce biti lako.

              Njihova mana je Barcokas, nije napravio tim i tu se slazem sa tobom Mikara. Sve i svja je Sved, kao da sin nekog ruskog gangstera pa niko nece da se zameri sa njim...

              Nije bas ni da nam odgovaraju, tu mislim na to sto mogu da preuzimaju i oni dosta kvalitetno..i stizu sve..pokretne petice i cetvorke ...
              Slažem se da preuzimaju kvalitetno. Kako god, ovo moramo dobiti ako bilo šta planiramo

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Imaju i onog crnca jednog dobrog, zaboravio sam kako se zove.
                Jesi majstor, nema šta ... dobra fora
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Epiteti "mentalna klinika" i sl. nisu dozvoljeni. Drzite diskusiju u granicama pristojnosti.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Nisam nikog vređao, samo sam mu ga dao malo po pesničkoj slobodi. Au, kakva cenzura...
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Rano je još za priču o PO Aba lige. Treba sačekati i taj 20.januar , kada se konačno završava prelazni rok za Aba. Očigledno je da ovi u Cedeviti ne računaju na Džonsona i moguće je da će potražiti novo rešenje. Teško da će ostati samo na Stipanoviću. Da li neko zna da li se Arapović vraća skorije? Možda i Budućnost pokuša nešto sa dovođenjem novog igrača .

                      Videli smo na Qwinsijevom primeru da jedan igrač može puno toga da promeni

                      Još jednom o magiji Pionira

                      http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...-u-Evropi.html
                      Last edited by Samo Zvezda; 15-01-18, 12:06.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Jaci smo od Buducnosti po individualnom kvalitetu, ali trenutno oni imaju najjacu kolektivnu koheziju u ABA, sto opet nista ne mora da znaci. Ja ocekujem da ce se igrati maksimalan broj utakmica i da cemo ih zveknuti u toj poslednjoj...
                        Nemoj, molim te, maksimalan broj utakmica! .. da rešimo to u 3_4 tekme!

                        @Pero
                        Care, Kralju, legendo!

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Manny na aparatima
                          Brate daj da mu neki pijani taksista predje preko prstiju

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            E sad i mi imamo naš "pobednički tompus"
                            Dylan Cohiba Ennis.

                            Dečko je nakon ozbiljnog driblinga šutnuo preko ruke jednu od najatraktivnijih trojki ove sezone...i to na 7-8 razlike pri naletu Cedevite.

                            Comment


                            • Baš sam obratio pažnju šta se dešava u tom trenutku. Nakon nekoliko loših napada i Cedevitine serije od 10 -12 poena Alimpijević sprema Ročestija da vrati u igru i ovaj videvši to poteže nerezonsku trojku preko ruke i pogađa. Alimpijević ga je naravno svejedno izmenio.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Moze neko da nadje detalj kad Rocesti izuva iz patika Markotu ili Stipanovica, nzm tacno?


                                EDIT: Aha, evo ga
                                https://www.youtube.com/watch?v=YGqBIEX-ebM
                                Last edited by Drakarys; 15-01-18, 13:03. Reason: nasao prilog

                                Comment

                                Working...
                                X