Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Za Mannya i društvo za astalom ...

    http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...ce-sezone.html
    Manny na aparatima
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 99% foruma na aparatima

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        Kakva ekipa ...
        Daj ovog Dzordana...

        Comment


        • To je mali Jordan sa Palilule...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Mozda sam lud ali meni se Bjelkan svidja kako igra.. Mnogo je premazan, i koristi sve situacije da uhvati svog cuvara nespremnog i da ga napadne licem, a takodje kad krene ledjima retko kad uspeju da ga odbrane.
            Mnogo je lukav i "zna kosarke", ume da prepozna sve situacije, asistira Lesortu kad Lesortov igrac pomaze na Bjelici.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              To je mali Jordan sa Palilule...
              Jordan je Jordan ipak...

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Mozda sam lud ali meni se Bjelkan svidja kako igra.. Mnogo je premazan, i koristi sve situacije da uhvati svog cuvara nespremnog i da ga napadne licem, a takodje kad krene ledjima retko kad uspeju da ga odbrane.
                Mnogo je lukav i "zna kosarke", ume da prepozna sve situacije, asistira Lesortu kad Lesortov igrac pomaze na Bjelici.
                Slazem se, stari je to lisac, ali nosilac ne moze biti i prva opcija u ovim godinama nikako jer kada ga stigne umor pocinje sa svojom alibi kosarkom.

                Comment


                • Za Jordana nema mesta na šipci ...

                  predivna fotka.

                  Comment



                  • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Ja protiv milka nemam nista,samo da ne bude prva opcija na 4 i da nema bas 400k platu,mnogo je majku mu samo mi to smeta,inace sasvim korektno igra,vidi se da je cigan i da mu je stalo do kluba

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post

                        Ganac usnio, inače ne bi ti ovako...

                        Comment


                        • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Comment


                            • Ma dje u Pioniru da izgubimo... slabi su sokici vracevi da se odupru magiji.

                              Comment


                              • ...prvenstvo je dugo, jednom će završiti Evroliga i Evrokup i imamo još dosta vremena. Igramo dobro, generalno, i jednostavno smo pali, a kad odigraš toliko utakmica, a da ne padneš... Zvezda se koncentriše na ABA ligu. Evroliga je super, ali je glavna koncentracija na ABA ligu, a mi se koncentrišemo na tri takmičenja i sva tri pokušavamo da dobijemo, tako da je tu postoji razlika". - Rekao je Zdovc.

                                Comment

                                Working...
                                X