Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Definitivno je forum zanimljiviji posle poraza
    Pa mislim malo je bzvz pominjati Bjelkana jer je postao konstanta, znači podrazumevana stvar (njegova igra, ziceri, mekost...)
    Tako da posle dobrog basketa prija odmor.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Jao ali ona 2 zicera za redom pa posle i onaj treci hahaah,postalo mi smesno i ne nerviram se vise majke mi

      Comment


      • Idealne tri četvrtine, a bila je dovoljna i jedna za ovakvu Cedevitu. Nemaju oni šta da traže u plej-ofu ABA, pričam od početka sezone. Preslabi na postu, neubedljiva spoljna linija na čelu sa Ukićem. Zdovc mi ne uliva poverenje, ne vidim šta on može da napravi sa ovakvim rosterom. Činjenica je da im fale dva igrača u rotaciji, oni će pomoći pre svega u odbrani, ali u seriji ne mogu protiv nas, teško i protiv Podgoričana.
        Ne znam šta nije jasno, kada su naši igrači motivisani, to je potpuno druga priča. Zbog prevelike razlike između startera i klupe ne možemo dozvoliti luksuz da idemo u kost na svakom meču, čak smo i večeras na +25 vraćali startere jednog po jednog. Bitan meč, Alimpije nije smeo da rizikuje, pa na ovom check pointu vidimo da će rezervisti biti pravi tek sledeće sezone, u najboljem slučaju neki od njih pri kraju ove.

        Comment


        • au jbt sta bi ovo?

          nadam se da ce pero odigrati bar jednu od naredne dve. steta sto smo morali zrtvovati efes.
          Last edited by NateHuffman; 14-01-18, 20:43.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            au jbt sta bi ovo?
            Prava Zvezda
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Odlicna pobeda i nada da mozemo do prvog mesta na tabeli.
              Prve tri cetvrtine su najbolja igra ove sezone.
              Na kraju malo divljastva, ispucavanja sto se mora ispraviti.
              Enis po meni treba da ima vise slobode u napadu, posebno u sutu.

              Comment


              • Džabe ti Lazo K., nećeš uspeti da me isprovociraš večeras
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by madafaka73 View Post
                  Idealne tri četvrtine, a bila je dovoljna i jedna za ovakvu Cedevitu. Nemaju oni šta da traže u plej-ofu ABA, pričam od početka sezone. Preslabi na postu, neubedljiva spoljna linija na čelu sa Ukićem. Zdovc mi ne uliva poverenje, ne vidim šta on može da napravi sa ovakvim rosterom. Činjenica je da im fale dva igrača u rotaciji, oni će pomoći pre svega u odbrani, ali u seriji ne mogu protiv nas, teško i protiv Podgoričana.
                  Ne znam šta nije jasno, kada su naši igrači motivisani, to je potpuno druga priča. Zbog prevelike razlike između startera i klupe ne možemo dozvoliti luksuz da idemo u kost na svakom meču, čak smo i večeras na +25 vraćali startere jednog po jednog. Bitan meč, Alimpije nije smeo da rizikuje, pa na ovom check pointu vidimo da će rezervisti biti pravi tek sledeće sezone, u najboljem slučaju neki od njih pri kraju ove.
                  Lepo si napisao, slazem se sa vecinom...Samo traze centra.. i to bas traze, sad me ne bi cudilo i da pljusnu lovu ali imaju jos 5dana

                  Ukic je bas uzasan, odigra dobru jednu od 10 a ovaj ga forsira pre Visnje koji je strasno dobar igrac....ali nije paker...Ne vrte pik..Stipanovic je u najboljem slucaju ok back up...Usrali su to sa centrom...i nekim mamojebcem na kecu ali to je vec ozbiljna lova u pitanju..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Odlicna pobeda i nada da mozemo do prvog mesta na tabeli.
                    Prve tri cetvrtine su najbolja igra ove sezone.
                    Na kraju malo divljastva, ispucavanja sto se mora ispraviti.
                    Enis po meni treba da ima vise slobode u napadu, posebno u sutu.
                    Nikako...Pogodio je onu trojku ali to su sve sutevi jako teski kao i Feldinijevi...to je bas tesko pogoditi ali danas je ulazilo...Uglavnom imamo dobar sut u sva cetiri derbija, mislim da smo oko 45%...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dr Pero aka bogotac

                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nema sta, Alimpijevic oduvao Zdovca. Na svaki njihov primarni napad mi smo imali rjesenje, na 1:15 pred kraj prve cetvrtine prvi put su uspjeli da provedu akciju do kraja al opet nisu pogodili sto je opet rezultat praznjenja koje igrac dozivi nakon sto 9min trazi bilo kakav pogled ka kosu. Napadacki sjajno, bio je jedan napad samo kad je Dangubic morao ISO da igra jer su zatvorili Feldina, ma sjajno odigrano!
                        - nismo primili 100p
                        - Alimpije sjajno pripremio
                        - klupa odgovorila na zadatke
                        - Lesor mnooogo napredovao (sjajan)
                        - Daba mi se nesto smorio na tekmi

                        Comment


                        • Nemaju ovi sta da traze protiv nas u PO.

                          Comment


                          • Kakva ekipa ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Dr Pero aka bogotac

                              Da li je iko u hali video reakciju Alimpijevica nakon ovog zakucavanja, kada je kao pomahnitao utrčao na teren? Malo je nedostajalo da Janković nogom nokautira Musu. Odmah nakon toga mu je i Lazić održao predavanje.

                              Comment


                              • Za Mannya i društvo za astalom ...
                                Bjelica: Održaću dobru formu i sledeće sezone
                                http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...ce-sezone.html
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X