Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma realno,iznece to lesor i jovanovic,primicemo svaku po 100 poena i to je to

    Comment


    • Tako se postaje igrač, kad momke od 22 i 23 godine ubaciš u vatru sa prekaljenim igračima da igraju. A ovo oko primanja 100 poena na svakoj utakmici ne vredi ni komentarisati, mišljenje je kao dupe, a nekad je to neobrisano dupe.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Opusteno,cepa se solja sa bideom

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Ma realno,iznece to lesor i jovanovic,primicemo svaku po 100 poena i to je to
          Ocekujem da posle prve utakmice na kojoj ne primimo 100p kazes, pretjerao sam. Ipak nije u redu da toliko omalovazavas tim za koji navijas.

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Ma realno,iznece to lesor i jovanovic,primicemo svaku po 100 poena i to je to
            realno, ako može samo razmak nakon zareza i tačka na kraju...i to je to.
            Last edited by Wingwalker; 14-01-18, 13:17.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ipak nije u redu da toliko omalovazavas tim za koji navijas.
              Da izvines Viktore, malo smatrate sa ovim "branjenjem" kluba od navijaca na forumu.. Prvo, napisao je da cemo primiti svaku po 100 poena a to nije nikakvo omalovazavenje, a cak i da jeste napisao neki omalovazavajuci ili uvredljiv post( cemu sam ja sklon na lajvu), nema potrebe da branite klub od "nas", jer klubu ne preti nikakva opasnos od malo "pljuvanja" ili kritike na forumu.
              Neko ima animozitet prema nekom igracu.. Ove sezone je na tapetu Milko Bjelica, ljude nervira cak i kad odira dobro ili solidno. Srecom ove sezone nema u eipi igraca koje ja ne podnosim, ali potpno razumem ljude koje nervira Bjelica, jer nisam mogao Blazica da podnesem u nasem dresu.. Posle su me nervirali Micic, Stimac i donekle Luka. Ove sezone sam pravi srecnik jer ne moram ni jednom igracu da odbrojavam u nasem dresu, mogu potpuno da uzivam u dobrim igrama naseg kluba
              Dakle pustitre ljude da se isprazne, tome i sluzi forum.. Ako u tome neko i pretera, pa pocne da troluje temu ponavljanjem postova ili preteranim vrdjanjem igraca tu su Ganac i Kronoc.. Nema sta ti i Darko i ostali tu da se brinete ili da nesto moralisete.
              Last edited by Antona; 14-01-18, 13:34.

              Comment


              • Izvines ne znaci isto sto i izvinis. Da 'prostis.

                Comment


                • A i nije samo omalovažavajući nego i netačan i glupav post, ali dozvoljeno je i jedno i drugo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ja bih pozvao ove tastatuta zastitnike kluba da tu i toliku ljubav i podrsku pruze i uzivo u Pioniru.

                    Jel mogu da potpisem da vecina njih nije pogledala ni jedan jedini mec uzivo ove sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Izvines ne znaci isto sto i izvinis. Da 'prostis.


                      CX321WqWcAAVa_d.jpg


                      Edit- ja definitivno ne znam da postavljam slike i video
                      Last edited by Antona; 14-01-18, 13:53.

                      Comment


                      • Na 32 utakmice samo na 13 smo primili manje od 80p od kojih su 2 po 79...nema sta ja da omalovazavam,odbrana nam je krs,bez pere krsina

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ja bih pozvao ove tastatuta zastitnike kluba da tu i toliku ljubav i podrsku pruze i uzivo u Pioniru.

                          Jel mogu da potpisem da vecina njih nije pogledala ni jedan jedini mec uzivo ove sezone.
                          Piše se "Je l' " i na kraju upitne rečenice ide znak pitanja. Ja ne mogu da potpišem da ti možeš da se potpišeš.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Piše se "Je l' " i na kraju upitne rečenice ide znak pitanja. Ja ne mogu da potpišem da ti možeš da se potpišeš.
                            I jer je veznik koji ne ide na početku nezavisne recenice, vec ide posle zareza.
                            Mor'o sam da dodam.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Piše se "Je l' " i na kraju upitne rečenice ide znak pitanja. Ja ne mogu da potpišem da ti možeš da se potpišeš.
                              Ako si se prepoznao sta mogu.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                I jer je veznik koji ne ide na početku nezavisne recenice, vec ide posle zareza.
                                Mor'o sam da dodam.
                                Ok, ali on je napisao "jel" u upitnom smislu "je li" a ne "jer"
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X