Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdrav razum i vera da je radicevic za Zvezdu mi nekako ne idu zajedno

    Comment


    • Ne kontam cemu prepucavanje. Svako iznosi kritiku neku. Npr ja znam i da pohvalim ali neki ne znaju da pokude pa to ti je.

      Odmah u coporu dolaze da udaraju ''posalice''.

      Nego Sarac kako ti izgleda ako bude 0-4 za ovim ekipama, mislis da to nije alarm da ekipa radi dobro. Mislim kako tebi ovo deluje. Evo Raskovic lupa packe za Simanica i Gossa, kaze da ce Goss u EL sledece godine..sto moze znaciti od 500-1m za kkp a Simanic sa onakvim ugorom u FMP..kad na to dodamo Keselja i Radicevica...Mada je i on cestitao NC sto je stao na stranu Alimpijevica...

      Nego eto, zanima me da prokomentarises nesto..mislim ovde smo da diskutujemo..Ovo je forum, a ne strana za hvalospeve samo...Pa ako imas da odvojis koji minut
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Radonja je covjek seljak,a Alimpije je gospodin,nosi bolja odijela i stalno zalizuje kosicu nekim skupim gelom ili nekim uljem.Radonja je vise za neki manji klub,pa nek tamo uskace u teren,pravi cudne pokrete,trazi plate i dere se na igrace.Bruka klub i unistava mu reputaciju.

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Po cemu je boljo od DR-a?
          Kako to pitanje postavljas. Jednsotavno ne citas vise njegove postove...posto je ne poznaje..mozda na onom fk cz se negde nadje... :P u slucaju da se ne zeza..ne znam coveka...mozda se sprda samo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Pomenuti Aca Rašković o Radičeviću i Alimpijeviću
            Rašković je ovog leta doveo Nikolu Radičevića u Zvezdu, ali nije sve krenulo po planu.

            - Ja i Čović smo ga doveli, a na drugoj strani je mladi trener koji mi se mnogo dopada. Kako je samo pristupio radu, uz pritisak i kritike koje je trebalo izdržati, ali da nije bilo Čovića da stane iza njega u potpunosti, da je neko drugi bio tu, ko zna šta bi bilo... Evo sada rezultata. Radičević je moderan je plejmejker, ima visinu, sve, ali ima mnogo elemenata, treba se izboriti i naći način da svako od njih nađe mesto pod Suncem. Nije ovo tenis, ovo je timski sport.
            Odličan intervju ako koga zanima
            http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...ogo-tajni-foto

            Comment


            • "Ciganska posla"
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Zdrav razum i vera da je radicevic za Zvezdu mi nekako ne idu zajedno [emoji3]
                Imena i prezimena se pišu velikim slovom [emoji6]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Imena i prezimena se pišu velikim slovom [emoji6]
                  To je pismenos`, a ne zdrav razum.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Imena i prezimena se pišu velikim slovom [emoji6]
                    Samo ukoliko postujem nekoga

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ne kontam cemu prepucavanje. Svako iznosi kritiku neku. Npr ja znam i da pohvalim ali neki ne znaju da pokude pa to ti je.

                      Odmah u coporu dolaze da udaraju ''posalice''.

                      Nego Sarac kako ti izgleda ako bude 0-4 za ovim ekipama, mislis da to nije alarm da ekipa radi dobro. Mislim kako tebi ovo deluje. Evo Raskovic lupa packe za Simanica i Gossa, kaze da ce Goss u EL sledece godine..sto moze znaciti od 500-1m za kkp a Simanic sa onakvim ugorom u FMP..kad na to dodamo Keselja i Radicevica...Mada je i on cestitao NC sto je stao na stranu Alimpijevica...

                      Nego eto, zanima me da prokomentarises nesto..mislim ovde smo da diskutujemo..Ovo je forum, a ne strana za hvalospeve samo...Pa ako imas da odvojis koji minut
                      Raskovic sa Simanicem nema nista osim sto su nekada saradjivali. Ako vec "pratimo" kosarku i sve znamo, pa i taj podatak da se nauci.

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Samo ukoliko postujem nekoga
                        To mora da je novosrpski9
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sta nam sve deca uce po skolama ne bi me cudilo da i taj jezik uvedu

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Raskovic sa Simanicem nema nista osim sto su nekada saradjivali. Ako vec "pratimo" kosarku i sve znamo, pa i taj podatak da se nauci.
                            Bio mu je menadžer kad je potpisao za Zvezdu i bar godinu posle toga...
                            A Boriša Simanić, koji je prešao u Beobasket?

                            - To je jedna tuzna prica. Bilo je mnogo poziva kad je napunio 18 godina, samo je Džon Kalipari iz Kentakija lično zvao 7 puta, ali oni su hteli u Zvezdu, to je najveći ugovor koji je jedan mladi igrač potpisao u istoriji srpske košarke, ugovor koji je on dobio u Zvezdi. Kao 18-godišnjak, niko takav ugovor nije dobio. Dobio je u prvoj godini ugovor poput Jovića. Falilo mu je samo da sluša Acu Raškovića, a pošto je slušao nažalost sve druge, a ne mene, eno ga tamo gde ne bi trebalo da bude.

                            Comment


                            • A što se golubarnika tiče, bolje i on nego živo blato sumnjivog i poznatog miomirisa. Ali nije golubarnik, bez brige
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Raskovic sa Simanicem nema nista osim sto su nekada saradjivali. Ako vec "pratimo" kosarku i sve znamo, pa i taj podatak da se nauci.
                                Lol )) nema nista..samo su saradjivali )))) sta je ako imaju nestooo ...Uf kako se prati svaki potez, ceka se mala greska
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X