Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Čudna ste vi neki populi....kad se dobije Žalgiris, sve vrh, trener, rad kluba, sve vasionski dobro.

    Kad se izgubi odjednom sve ne valja.

    A od dva događa prošlo 7 dana.

    Svašta.....
    Cirkus klasican.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Evo ja ću prvi: pristao je da podrži nekoga ko štetočinski i diktatorski upravlja državom i ko je po svemu 100 stepenika ispod svih tih koji ga podržavaju, što je najveći poraz svih njih, veći od bilo kog profesionalnog ili sportskog kojeg su doživeli, a zarad čega? Ostanka na mestu na koje su svojim zaslugama došli. Ne postoji taj stepen gađenja koji mogu da opišem šta osećam prema tim ljudima uopšteno, a Nešu spominjem jer je vezan za topic na kojem pišemo. Ako treba još nekih razjašnjenja stojim na raspolaganju.
      Burazeru, ne znam zatšto je Neša to uradio. Znam da ja ne bih postupio slično ni u kakvim okolnostima.

      Muđutim, ono što takođe znam jeste da je u pitanju ljudina. Pomogao je i meni lično kada je trebalo, a i masi ljudi koje znam - naravno u granicama mogućosti. Čovek je da ga mažeš na lebac.

      Tako da vi slobodno serite po njemu, ja baš i ne mogu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • I Vučić "pomaže" 750 000 ljudi koji su oduševljeni ideologijom njegove stranke i ostvarenim rezultatima ušli u SNS, to je taj nivo razmišljanja.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Burazeru, ne znam zatšto je Neša to uradio. Znam da ja ne bih postupio slično ni u kakvim okolnostima.

          Muđutim, ono što takođe znam jeste da je u pitanju ljudina. Pomogao je i meni lično kada je trebalo, a i masi ljudi koje znam - naravno u granicama mogućosti. Čovek je da ga mažeš na lebac.

          Tako da vi slobodno serite po njemu, ja baš i ne mogu.
          Dobra dela ne brišu loša. Verujem da je on svestan svojih postupaka, tako da svako ko podrzi aktuelnu vlast iz interesa, kao i ovih 700.000 članova zbog posla, doprinose urušavanju ove drzave, siromaštvu, kriminalu itd. Ne mogu kriviti recimo penzionere što su izmanipulisani.

          Comment


          • Dekkard pokidao...auu zatvaraj kapiju do izbora
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Samo jednu stvar da ne propustim da napišem: Nešo Iliću poništio si sve što si postigao kao igrač i funkcioner svrstavajući se uz ovu armiju punoglavaca i srpskog Kim Džong Una, pičko jedna ćelava!
              Još samo politike fali na ovom forumu .Saglasan oko AV-a ,samo mi nije jasno što ti je Neša poslužio kao okidač?

              Comment


              • Jedva ceko covek.

                Comment


                • Mislim da treba ovde stavimo tačku na rasprave o političkom angažmanu i da se posvetimo naslovu teme i PDF-a...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Hahaha, prosto je strasno sta se ovde pise i baca mi se pegla.
                    Znaci, navijaci Crvene zvezde se dele u 2 grupe, poklonici lika i dela predsednika i DR-a?
                    Ovi prvi jedu sendvice, ili ovi drugi?
                    Ovi drugi jedu g...a.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Ovi drugi jedu g...a.
                      Haha, neka hasaju sta hoce.
                      Nadam se da ovde ima i poklonika kosarkaskog kluba crvena zvezda.
                      Jebo ih i Covic i Radonjic i Alimpijevic sve skupa.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Jedva ceko covek.

                        Srecom sto Enis nije na toj listi, sutra bi cuperak morao sa pancirom da izadje jer bi ga Dekkard iz golubarnika gore snajperom skinuo. Mislim da bi ljudi iz Pionira sutra morali da onu zastitu prebace od Cedevitine klupe do iza nase, Nesa Ilic je potencijalna meta politickih neistomisljenika.i

                        Comment


                        • Hahaha, upozori ti Nesu za svaki slucaj.
                          Ma nece dekkard Enisa, on mu je jedan od omiljenih... cak hoce i na avatar da ga metne

                          Comment


                          • Alimpijevic jeste bolji od Radonje to se pitanje ne postavlja.Ali me je razocarao kad je izjavio sad poslije Buducnosti kako nista nisu uradili kako treba,kako su igrali uzasno,kako su pali motivacijski,fizicki i ostale alibi gluposti,blablabla.

                            Comment


                            • Po cemu je boljo od DR-a?

                              Comment


                              • Ljubitelj sam Crvene Zvezde i zdravog razuma, šta ću kad sam takav sav nakaradan [emoji57]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X