Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Samo jednu stvar da ne propustim da napišem: Nešo Iliću poništio si sve što si postigao kao igrač i funkcioner svrstavajući se uz ovu armiju punoglavaca i srpskog Kim Džong Una, pičko jedna ćelava!
    Originally posted by LosmiSK View Post
    slazem se...uzasne stvari..
    Ne slažem se, upravo su tekovine demokratije izbor, pa makar i pogrešan ali je izbor njegov, lični.
    Uzgred, nisam glasao, niti ću glasati za njih ali to je moj izbor.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ne slažem se, upravo su tekovine demokratije izbor, pa makar i pogrešan ali je izbor njegov, lični.
      Uzgred, nisam glasao, niti ću glasati za njih ali to je moj izbor.
      Sadašnje stanje nema ni D od demokratije, ali da ne idemo mnogo u off, kome to nije jasno sigurno neće dobiti prosvetljenje nakon jednog posta
      Last edited by dekkard; 13-01-18, 12:12.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ja bih voleo da nas "moderni" trener u narednih 3 meseca uigra jedan Spain PnR. Realno meni je s klincima 2004. godiste trebalo 4 treninga da to fercera do jaja.

        1__zMIk7mDaXDh6rhtqEpiWw.jpg

        Nemamo ni akcije, ni blokove, ni motion za sutere koji su nam srce ekipe. U onom intervju na koji su neki glancali klitorise, covek je pricao da koristi ono sto je snaga ekipe a ne drzi se ko pijan plota nekog sistema. Ono sto smo videli do sada od njega je da je to apsolutno laz. Jer u odbrani se forsira sistem, umesto ono sto je snaga ekipe. Po meni pogresan sistem, po njemu ispravan. Videcemo, mozda i za dve sezone bude ispravan kad promenimo roster ali ono sto stoji je da je lagao kad je rekao da ne forsira sistem.

        U napadu tek ne zelim da pricam o tome. Mi imamo sutere, ali osim Rochestija i Feldeina donekle niko od njih nije off-dribble shooter. Dakle mi ne mozemo da igramo izolacije stalno, mi ne mozemo da ocekujemo dobre procente suta u EL iz dribblinga. Jer to nemamo u rosteru. Davidovac, Laza, Danguba, Milko, Antic, Dobric su samo spot up shooteri spolja i nista vise. Uz to vecina njih s loptom ne moze da penetrira i igra. Dakle izolacije i napad missmatcha moze da igra pre svega Rochestie i donekle Feldeine. Unutra to moze da bude samo Bjelica kad smo u bonusu, jer znamo da ce zicer da omasi al mozda vidimo bacanja. Ostalo mora da ima setove koji ce da oslobode sutere. Tu nam je playbook tanak i neuigran. I realno ne zelim nista da cujem o tome da nema vremena. Mogao je da uigra 3 seta recimo, pa da kroz sezonu doda jos poneki i da smo sada na 7-8 bar. Ja to ne vidim. I tu je moj problem sa Alimpijevicem...
        Last edited by MannyCalavera; 13-01-18, 12:10.

        Comment


        • Kada das svoj glas kriminalcima onda jeste...Sta njemu to treba..da zadrzi mesto, odbije bolje?

          Sve to kosta obe strane..Vidis pod onim malim dzudistom ili sta je vec...sad dobio funkciju..Boza Maljkovic itd... Jasno kako se dobija funkcija ovde...Meni to nije normalno...ako je vama, ok...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Sadašnje stanje nema ni D od demokratije, ali da idemo mnogo u off, kome to nije jasno sigurno neće dobiti prosvetljenje nakon jednog posta
            Dekkard dobices od mene reputacije da ces je imati vise od Mesija )))
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Tek sad mi nista nije jasno,covic se ne mirise sa vucicem,nesa ilic mu se uvlaci u guzicu...o cemu se radi?
              Neko ovde malce laze

              @Manny
              Odlican post buraz,bolji dugo nisam procitao
              Last edited by Czbg9; 13-01-18, 12:21.

              Comment


              • Još jednom: neka se javi neko koga je Neša Ilić zajebao lično za bilo šta u životu. Znači za nešto što je trebao ili mogao da uradi za njega, ali nije.

                Ajmo junaci.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Još jednom: neka se javi neko koga je Neša Ilić zajebao lično za bilo šta u životu. Znači za nešto što je trebao ili mogao da uradi za njega, ali nije.

                  Ajmo junaci.
                  Evo ja ću prvi: pristao je da podrži nekoga ko štetočinski i diktatorski upravlja državom i ko je po svemu 100 stepenika ispod svih tih koji ga podržavaju, što je najveći poraz svih njih, veći od bilo kog profesionalnog ili sportskog kojeg su doživeli, a zarad čega? Ostanka na mestu na koje su svojim zaslugama došli. Ne postoji taj stepen gađenja koji mogu da opišem šta osećam prema tim ljudima uopšteno, a Nešu spominjem jer je vezan za topic na kojem pišemo. Ako treba još nekih razjašnjenja stojim na raspolaganju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Evo i covic se zahvalio gradu beogradu i drzavi...sta cemo sad?
                    I to bas kada idu izbori on se zahvaljuje gradu beogradu...hmmm

                    Comment


                    • Džaba mu trud, dok ne pusti Andreja u klub može do sutra da se zahvaljuje, on je prošlost. A ne mogu da ga sklone kao neke bezveznjakoviće jer radi za jaku službu 20 godina, za istu za koju rade Goran Vesić, Beba Popović i Čedomir Jovanović. Fun fact - ne mogu se gledaju očima nijedan od njih.

                      Comment


                      • Msm glupost totalna,sada bi trebalo da odjebem sve drugove koji ne misle kao ja? Recimo ateiste,ljude koji su za gej paradu,navijaju za partizan itd itd...ako je neko dobar covek nije bitno kog je politickog opredeljenja ili verskog...ko god je dobar covek za mene je upravo to i to nece promeniti to sto glasa za vucica...pa najbolji ortak moj je susta suprotnost od mene,glasao za jankovica koga iskreno ne podnosim skoro pa kao vucica,ali kada bih tako gledao na ljude imao bih 1 druga i to je to

                        Comment


                        • Coki opet opleo po DR-u.
                          Gde ste sada poklonici lika i dela DR-a?

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Evo i covic se zahvalio gradu beogradu i drzavi...sta cemo sad?
                            I to bas kada idu izbori on se zahvaljuje gradu beogradu...hmmm
                            Sta je trebao da kaze gradu, jebite se sto ste mi dali arenu po smesnoj ceni a navijaci tog istog kluba u koji se svi kunu (narocito forumasi ovde) ne mogu ni donji sektor da popune. Jel trebao da im kaze ma jebite se stipse jedne kada ne mozete da mi date par miliona eur umesto jelki, rasvete i ostalih bacenih para nego nasem klubu pa da ne gledamo ove studente i Lesorta nego da zadovoljimo nase navijace sa Danstonom i Tyusom na petici. Umesto Rochestija mogli smo Teodosicu da ponudimo tu cifru a ne da se zajebava tamo po Californiji.
                            Ne razumem tu potrebu da neko mora u svemu da vidi skrivenu poruku, privatno sta NC misli o toj drzavi i gradu to ocigledno on ne iznosi, ali kao predsednik kluba koji je jos uvek drzavni ne moze javno da ispljuje tu istu drzavu. Znaci gradski izbori su skoro i sada ce zbog ove reci zahvalnosti svi da pohrle i glasaju za Vucica. Vec sam pisao, KK CZ prati minoran broj ljudi da ima bilo kakav uticaj na bilo koju politicku odluku u ovoj drzavi. Izbore i politicke promene ne mogu izazvati navijaci KKCZ zbog dobrog ili loseg odnosa drzave prema tom klubu, kao i ovde pojedini sto pisu tesko ce promeniti bilo sta oko politike kluba a pogotovo i igre na terenu.
                            Iskreno mi jako zao sto pojedini odavde nisu nasli mesto kako u klubu tako i pored terena na klupi, verujem da bi njihovo znanje sa kojim smo mi malobrojni ovde pocasceni da citamo svaki dan itekako imalo uticaja i verovatno bi gledali nas klub odmah iza Cska a ne na bednom 11 mestu u El.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Evo ja ću prvi: pristao je da podrži nekoga ko štetočinski i diktatorski upravlja državom i ko je po svemu 100 stepenika ispod svih tih koji ga podržavaju, što je najveći poraz svih njih, veći od bilo kog profesionalnog ili sportskog kojeg su doživeli, a zarad čega? Ostanka na mestu na koje su svojim zaslugama došli. Ne postoji taj stepen gađenja koji mogu da opišem šta osećam prema tim ljudima uopšteno, a Nešu spominjem jer je vezan za topic na kojem pišemo. Ako treba još nekih razjašnjenja stojim na raspolaganju.
                              Dekkard bez koske sa preko osam metara.

                              Potpisujem.

                              Comment


                              • Čudna ste vi neki populi....kad se dobije Žalgiris, sve vrh, trener, rad kluba, sve vasionski dobro.

                                Kad se izgubi odjednom sve ne valja.

                                A od dva događa prošlo 7 dana.

                                Svašta.....

                                Comment

                                Working...
                                X