Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Moze Morgan, ali kada predjemo na LS.
    Pa da to predlazem za sledecu sezonu, kad budemo igrali EK.

    Comment


    • EK je previse za njega.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Sinko?
        Da, ma prosto je to prve sezone prstalo kod Radonje.
        Niko nije mogao vise od 65 da nam da.
        Ma da Alimpijevic je vec sad bolji trener od DR.
        Govorim o tome da je DR imao sistem koji je gajio u Buducnosti. Bio je poznat po dobroj odbrani. Znali smo da ce taj trend forsirati i u CZ.
        Ova Alimpijeviceva kosarka trci i pucaj je po meni ocaj zivi.

        Comment


        • A gde sam ja pomenuo da je Alimpijevic bolji od DR-a?

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            A gde sam ja pomenuo da je Alimpijevic bolji od DR-a?
            A de sam ja pomenuo da si ti to rekao[emoji23]
            Ne diraj mi Radonjica[emoji3]

            Comment


            • Sta mu je NC radio sa rosterom...treba imati to u vidu...jaci su bili i kkp i cedevita od nas...tad..mi od Cibone...Ovaj ima gotov proizovd...4 top EL igraca, ne znam sta bi vise...5 stranasa, iz NCAA, Keselj mu sluzi kao cunj na treningu...Da mu dovedemo Jokica da osvoji ABA da kazem da ovako mlad trener nikad nije osvojio aba ligu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                A de sam ja pomenuo da si ti to rekao[emoji23]
                Ne diraj mi Radonjica[emoji3]
                Vazi Lazo.
                Ali, kada vec pijete kafe na Vracaru, nagovori ga da se vrati kad ne mozes bez njega.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Vazi Lazo.
                  Ali, kada vec pijete kafe na Vracaru, nagovori ga da se vrati kad ne mozes bez njega.
                  Laza mu je lični advokat, sledeći ugovor ne potpisuje dok ga on ne pregleda [emoji58]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Nzm imas toliko klipova na netu kako se brani pik na vise nacina,pa ako ne znas uzmi pogledaj i uvezbaj to...ne preuzimamo uopste,nema nikakvih rotacija,previse lako ispadamo iz igre...u napadu nijednu krstenu akciju nemamo,ama bas nijednu...da bar imamo neku akciju za tejlora ili feldina,da ostanu sami ma kakvi...

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sta mu je NC radio sa rosterom...treba imati to u vidu...jaci su bili i kkp i cedevita od nas...tad..mi od Cibone...Ovaj ima gotov proizovd...4 top EL igraca, ne znam sta bi vise...5 stranasa, iz NCAA, Keselj mu sluzi kao cunj na treningu...Da mu dovedemo Jokica da osvoji ABA da kazem da ovako mlad trener nikad nije osvojio aba ligu..
                      odlican je taj gotov proizvod sa jedanaest novih igraca od kojih su tri najbolja vec jednom nogom u penziji. pricas o akcijama za feldina pa mi takvu akciju nismo imali tri godine za dzenskinsa ili nekog drigog sutera, a to da su partizan i cedevita bili jaci je tek smesna prica.
                      ni meni se mnoge stvari ne svidjaju kod alimpijevica ali treba realno sagledati koliko je ovaj tim limitiran!

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Vazi Lazo.
                        Ali, kada vec pijete kafe na Vracaru, nagovori ga da se vrati kad ne mozes bez njega.
                        Ma kakvo vracanje? Verovao sam u to dok nisam saznao od Covica da je DR nacinio ogromnu stetu klubu.
                        Sam je kriv.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Laza mu je lični advokat, sledeći ugovor ne potpisuje dok ga on ne pregleda [emoji58]
                          Ocekujem tuzbu Covica za naknadu stete klubu, povredu casti i ugleda Covica licno zbog neodmerenih izjava DR.

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            odlican je taj gotov proizvod sa jedanaest novih igraca od kojih su tri najbolja vec jednom nogom u penziji. pricas o akcijama za feldina pa mi takvu akciju nismo imali tri godine za dzenskinsa ili nekog drigog sutera, a to da su partizan i cedevita bili jaci je tek smesna prica.
                            ni meni se mnoge stvari ne svidjaju kod alimpijevica ali treba realno sagledati koliko je ovaj tim limitiran!
                            Sa Sutonom,Alen, Bilan itd..I KKP sa Lovrenjom,Bogdanom itd..nije bila bolja...daj meni te droge molim te )))) a mi sa sve Lipovijim hahahah jao brate ))))) VOLIM TE

                            Dzenkins nije takav tip sutera...Takav je bio npr Tompson i imao je akcije,samo je masio jbga

                            Lebron igra sa 34 najbolji kosarkas na svetu....eno dosao ovaj slovenac iz NBA,..sta Rocesti ima 31 godinu? sta im fali...Feldin 27-28...ne znam koga bi ti....

                            Keselj ti je cunj na treningu jbte cunj od 80k evra.....veliki zvezdas koji ce sisati do kraja....dok ne uzme zadnji cent izgleda...onda ce u kls da pokaze sta zna....

                            Gledaj ti ovako....Lazarevic,Dobric, Davidovac, Apic zlatni momci...ova dva iz NCAA, pricali ste za Jankovica dve godine kako je topcina..Radicevic vam je bio top prospekt..mitska Zver Lesort...Feldin top,Rocesti top strelac EL..Pero ej Pero...Bjelica ima 10 el iza sebe...Lazic i Dangubic top EL defanzivci..Enis najbolji strelac ABA lige...

                            Kako svi propadose odjednom majko mila....
                            Last edited by LosmiSK; 12-01-18, 22:08.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Rocesti ove godine puni 33, Feldin 30...
                              Ne ide se bas da stavljas njih u istu recenicu sa Lebronom, cak ni u sali
                              Off je, ali je on verovatno najspremniji sportista ikada, u bilo kom sportu.
                              Covek ima 33 pune, nije tezu povredu imao. Masina.

                              Comment


                              • Al si izazvao nostalgiju sad u meni...sjebo si me Losmi...fali mi radonja mnogo i onaj njegov sistem...kako smo igrali,oci da nam vezes prosle sezone znali bi ko ce koga da preuzme u odbrani i koji napad se igra

                                Comment

                                Working...
                                X