Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jimi22 - obrati paznju na postovanje ostalih sagovornika. Isto vazi i za ostale - nema potrebe za vredjanjem.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Jimi22 View Post
      Ajde bre ti kosarkaski strucnjace, ne seri vise!
      Sada je krs od tima, amateri, a kada se pobedjivao Real, Barsa i ostali, tada je bilo bravo majstori!
      Pokri se usima majstore i predlozi nekog novog Omica...
      Jesam ja tebe na bilo koji nacin uvredio da bi ti mene vredjao?Koliko znam ovde svako ima pravo da iznese svoje misljenje.
      Ovaj tim je jaklo lose sklopljen, sto me i ne cudi znajuci ko ga je sastavljao, sto jeftinije to bolje.
      Sto se Omica tice mnogo strucniji ljudi od tebe i mene su se slozili da bi bio mogao da bude odlicno pojacanje, uz sve to Hapoel je zeleo da ga se resi ne znam kakva je sad situacija, mogli bi da ga uzmem za te pare sa kojima trenutno raspolazemo, za nekih 200k do kraja sezone.

      Comment


      • Da da, cim zeli da ga se resi tim koji ne igra ni top 16 EK, taj mora da je igracina neka.

        Comment


        • 200K nc ne bi dao do kraja sezone za Danstona a ne za Omica...Da je DR tu pa da uzme to drvo, sa Alimpijom to bi bilo bacenih 200k e

          Momci svi smo tu da navijamo, svako ima drugacije misljenje. Nemojte da budete kao RSB...Jednoumje je najgora stvar, vidite nam drzavu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ma da, DR ima caroban stapic i od drveta bi za 2 dana napravio Oladzuvona.

            Comment


            • Vec drugu utakmicu primamo 100 poena odbrane ni od korova ovako ce nam i Cedevita dati 100 poena a i trener nam je vrhunski mislim da se prof.dr. Radonjic negde krsti i levom i desnom.
              Potez utakmice Lesor iskace na Simona na 9 metara od kosa i onda se okrene ledjima i ostavlja ga da da tricu ja da sam mu trener ne znam sta bi mu uradio.

              Comment


              • Trebala nam je ova pobeda, nista nije jos izgubljeno ali smo dosta umanjili sanse za prolaz.
                Ispostavilo se da je ovaj tim prilicno zavisan od iskustva Pere Antica....sto zbog njegove igre u odbrani, suta za 3 i najvise energetskog boosta. U prvom poluvremenu smo bili uzasni sa defanzivnim skokovima pokupili su nam sve lopte, dok smo to popravili u nastavku. Ocajni smo bili ceo mec u odbrani, ali je tome doprineo i sudijski kriterijum koji nas je punio na pocetku svake cetvrtine i bacao u bonus, dok je ravnotezu uspostavljao krajem cetvrtine kada to manje znaci. Laza je isto bio rovit i to se odrazilo na igru u odbrani. Feldin po starom, nikada nisam voleo igrace koje odigraju odlicno 2 utakmice a onda ih nema narednih pet. Cini se da siluje igru cak i onda kada i sam ne oseca da ce ti njegovi pokusaji proci, dok u odbrani ne zna gde bije. Totalno odsustvo prirodnog samopouzdanja. Bjelica se vratio u formu, verovatno nas najbolji igrac veceras iako je imao nekih propusta u odbrani, kao uostalom i ostatak tima. Sto se tice centarskog para, ne znam za vas ali ja sam mnogo mirniji dok je Jovanovic na terenu nego Lesor. Mnogo mi deluje sigurnije u napadu, dok Lesoru fali dosta kosarkaskih osnova. Pravi Jovanovic ne glupe pre bih rekao neiskusne faulove, ali je mnogo sigurniji u kretnji u odbrani i ne ispada tako naivno kao francuz.
                I da, vidi se kako fali magija Pionira, iako neki ne veruju - tacno nam je taj tas na vagi falio da energetski podigne ekipu za tih -9 koliko smo na kraju izgubili.
                Last edited by mmajstor; 12-01-18, 21:20.

                Comment


                • Mislim da je mastanje o 8 potpuno nepotrebno i nerealno.
                  Ja u tim iluzijama nisam ziveo i pre nego sto je sezona pocela.

                  Comment


                  • Odbrana je smehotresna. Kako individualna tako i timska.
                    Ja od pocetka sezone govorim da ne vidim ni milimetar napretka u tom delu. Mozda gresim.
                    Ovom timu nedostaje pre svega disciplina i individualna odgovornost svakog igraca ponaosob.
                    Minuti se ocigledno zasluzuju igrom u napadu ne i odbranom.
                    Sraman pristup mecu, totalna dekocentracija.
                    Frapantno je da mi u odbrani gresimo u osnovnim stvarima koje se uce u Pionirima i kadetima.
                    Odbrana pika je zalosna i na trenutke smesna?
                    Odbranu igramo iskljucivo rukama. Nismo u stanju da usmerimo pleja u jednu stranu i tako usmerimo odbranu, nismo u stanju da stanemo u odbrambeni stav, okrecemo ledja lopti, ne gradimo svog igraca.
                    Veceras Braunu branimo desni ulaz i usmeravamo ga u levu stranu??????
                    Branimo Danstona na liniji za tri, centri nam stoje uvek van reketa, strana pomoci ne postoji.
                    Zaista amaterski.
                    Alimpijevic jednostavno to ne moze i ne zna da poboljsa.

                    Comment


                    • Tako si iza Radonju pricao, pa ga sada ne skidas sa avatara.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        200K nc ne bi dao do kraja sezone za Danstona a ne za Omica...Da je DR tu pa da uzme to drvo, sa Alimpijom to bi bilo bacenih 200k e

                        Momci svi smo tu da navijamo, svako ima drugacije misljenje. Nemojte da budete kao RSB...Jednoumje je najgora stvar, vidite nam drzavu
                        Mislim da mi bas i nismo u situaciji da mozemo da biramo, situacija je daj sta das, u evropi je jako tesko naci centra i na pocetku sezone a ne sad na polovini, uz sve to smo ograniceni sa finansijama, dok je sa bekovima totalno druga stvar, ima ih na pretek.Meni se bas svidja Morgan iz Olimpije.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Tako si iza Radonju pricao, pa ga sada ne skidas sa avatara.
                          Gresis sinko gresis.
                          Ako je DR bio po necemu poznat i pre dolaska u Zvezdu to je bila odbrana.
                          I ponosim se sto je DR bio trener Zvezde.
                          Ne nego cu Alimpijevica na avatar.

                          Comment


                          • Moze Morgan, ali kada predjemo na LS.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Ma da, DR ima caroban stapic i od drveta bi za 2 dana napravio Oladzuvona.
                              Pa ako pogledas koje igrace je sve napravio od Buducnosti do sad, reklo bi se da bi....

                              Pisem cele sezone da nam fali trener ali eto poredjali ste sve igrace da ne znaju....Bilo ko sa foruma da mu das pola godine vodio bi isto tim...jbs mi sve...Niko nije napravio dobru akciju za Feldina cele sezone, da ima cist sut iz akcije..mozda 2-3-4 puta...Ovaj tim uz malu korekciju bilo bi jako oruzije...Kakav je sitem objasnio je Lazic danas, mada mozda vama i on ne valja sad....Ne znam,pitam samo?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Gresis sinko gresis.
                                Ako je DR bio po necemu poznat i pre dolaska u Zvezdu to je bila odbrana.
                                I ponosim se sto je DR bio trener Zvezde.
                                Ne nego cu Alimpijevica na avatar.
                                Sinko?
                                Da, ma prosto je to prve sezone prstalo kod Radonje.
                                Niko nije mogao vise od 65 da nam da.

                                Comment

                                Working...
                                X