Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Da, hocu da kazem.
    Potpisao je 1. decembra cini mi se.
    Za 1/2 godine+mesec? A ne na 1.5 godinu+mesec? Ko bi rekao da Bamberzani imaju toliko para?

    BTW, sta im radi Quincy?

    Comment


    • Igramo važnu utakmicu u Evroligi, od čijeg ishoda može mnogo da zavisi nastavak naše eventualne borbe za četvrtfinale, a mi cijeli dan pričamo o Dorelu Rajtu i njegovoj plati. Manimo se prošlosti i nebitnih stvari, okrenimo se večerašnjem meču u Carigradu! Jurimo jubilarnu 50. evroligašku pobjedu a Branku Laziću je danas 29. rođendan. Pobjeda za Delije i kapitena! Uvijek je lijepo dobiti Atamana! Neće biti nimalo lako, mislim da ćemo lakše dobiti Makabi u Tel Avivu (koliko god to čudno zvučalo) nego Efes u Istanbulu. Kako god, nadam se trijumfu. Zatvoriti Danstona koliko god je to moguće, a Lazić i Danguba da se najviše posvete Mekalumu. Bjelica i brat Feldin da se probude!
      Last edited by mikara92; 12-01-18, 13:27.

      Comment


      • Ne verujem da je Wright koštao više od 300k ukupno za polusezonu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Meni je to što su prihvatili super stvar, čak bi se moglo pretvoriti u obiičaj među klubovima. Ipak je to samo sport i nije borba na život i smrt.
          sjajan predlog ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Vi stvarno malo znate. Manite me price o 600k i tih spinovanja. Cuj nije nam trebao igrac kao Wright, si ti svestan sta si napisao sad... Bukvalno akcija doniraj i dominiraj bolje da se zvala, doniraj i da isplatimo Keselja i Radicevica...Kad sam na leto pricaoo PG, ovde ste isti vi prosipali muda za bubrege o prici kako je Radicevic investicija No 1...

            Pa vam nije valjao Volters koji je najbolji back up ovih 5 godina..pa sad ni Lesort...koji nije bio prvi centar skoro nikad a sad bi ga u EL kao prvog centra....

            Inace ova firma lucky bet vise ne postoji bar ne za Srbiju, rade po nekim svetskim zabitima i sad je taj lik kao dao neku lovu...probajte pa cete videti....

            Kaki mi se od vas..rezultati su bitni ali ne presudni...pa ni taj crni Alimpije ciji mec protiv Mornara gleda Zoc...Bitna je finansijska strana koja je uzasna...onog momenta kad se desi da ispadenmo iz EL, videcmeo kako ce neki ovde braniti sve poteze koji su odigrani.Ostaju zapisi na forumu ali i u glavi..

            Wright nam je vise trebao od Enisa (miskove kombinacije, kao i jos njih djuture) i centra zajedno..ali dzaba vama to covek prica kad je on kostao 60 e i to je pogodak za vas, sto takvih crnaca ima po Evropi da ti sad odmah 50 nabrojim..

            Iskreno NC i ALimpije ne mogu da mi zgade CZ, kao ni fudbalu Terza, vec ovakvi navijaci koji idu glavom kroz zid. Zaokruzena prica oko Wrighta gde se sve zna.
            Last edited by LosmiSK; 12-01-18, 13:20.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Laki se, kako vidim, ne slaze sa tobom...
              Ma neeee, on samo tako izražava svoje oduševljenje
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                sjajan predlog ...
                Još da ga u klubu/klubovima prihvate....
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ne verujem da je Wright koštao više od 300k ukupno za polusezonu.
                  Ako smo se dobro razumeli, Jimi kaze da je Wright kostao 600k za 1/2sezone + meseca dana... Zato sam ga jos jednom pitao...

                  Comment


                  • Ajmo plakati što Rajt nije došao kod nas, predlažem da nam to bude glavna tema u vezi KK do kraja sezone
                    Šta da se radi, naš dres nisu obukli (a mogli su) Miličić, Papalukas i Papanikolau, pa ipak se nastavilo živjeti

                    Comment


                    • Forum bez mačevanja, ko kafa bez radže ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Ako smo se dobro razumeli, Jimi kaze da je Wright kostao 600k za 1/2sezone + meseca dana... Zato sam ga jos jednom pitao...
                        Ne.
                        Jimi kaze da je njemu plata 400k od decembra meseca do kraja sezone, a preostalih 200k su obestecenja igokei i menadzerskoj agenciji.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Ne.
                          Jimi kaze da je njemu plata 400k od decembra meseca do kraja sezone, a preostalih 200k su obestecenja igokei i menadzerskoj agenciji.
                          Pa, to i kazem. Wright je kostao Bamberg 600k. On uzeo 400k + 200k obestecenja, troskovi, sta god... Zato mislim da je mnogo, ali nije bitno...

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Ne.
                            Jimi kaze da je njemu plata 400k od decembra meseca do kraja sezone, a preostalih 200k su obestecenja igokei i menadzerskoj agenciji.
                            Svejedno, opet je puno. 300k € sveukupno u vrh glave.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pa, ne racunajuci obestecenja, za igraca sa takvim NBA renomeom nije mnogo.
                              Verovatno ni jedan amer sa takvim iskustvom nije igrao u ABA, a pritom je pauzirao godinu dana, ali klasa je klasa.
                              Inace, ne znam zasto se neki cude i misle da je to preveliki novac...
                              Kao da je Bamberg jedini EL klub koji se interesovao za njega.
                              Pored nemaca i nas, znam da ga je zeleo i Himki.

                              Comment


                              • Ima renome bivšeg NBA igrača kome godine strmoglavo obaraju cenu, plus ta pauza. Ali, ne vredi plakati za tim vozom, samo treba konstatovati propuštenu priliku.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X