Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Jedino da mmajstora posaljemo charterom u Istanbul, i da u torbi prosvercuje Magiju Pionira. Nema druge...
    Toliko puta si u zadnje vreme pomenuo magiju pionira da nema drugog objasnjenja nego da i sam polako pocinjes da verujes u to . Podsvesno naravno, tesko je odmah probiti racionalnu barijeru koju je nametnuo um.

    I da, za Istanbul nam ne treba magija zato sto mozemo da dobijemo i na suvi kvalitet.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      A ko nije terao DR posle Cibone. I ja sam[emoji3]
      Ne znam sa kim se slizao ali sam znam da je sujeta sjebala jednu lepu pricu i napad Zvezde na F4 Evrolige.
      Elem ja zivim u zgradi pored DR i 2 puta smo pili kafu nisam video baticu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
      Najbolja je kafa na Vracaru
      A jebiga, ima batica i druge obaveze, covek monopol drzi, ne zajebava se ...
      Znam da je Radonja u BG-u, vidjao sam ga vise puta.

      Comment


      • Jimi, koliko je proverena informacija da se Radonja slizao sa baticom? Ko je izvor informacije?

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Jimi, koliko je proverena informacija da se Radonja slizao sa baticom? Ko je izvor informacije?
          Ne bih stvarno to mogao da kazem, to je neko ko ga dosta dobro poznaje, i njega i Covica i ostale u klubu kao i ljude iz sporta, jer je i on nekada bio sportista...

          Comment


          • Vec imam osecaj da ce nakon Alimpija doci novi stari trener.

            Comment


            • Cibona se progutala nekako zbog EL ali realno receno NC je zasrao tu sezonu sa skartovanjem Silba ajde i to ali dovede covek Lipovija....Mada su nas tad odbili neki dobri igraci u zadnjem momentima...pa eto daj tog Ukrajnica da ne krvari u Dombasu....Ok je on igrac ali ne zamena najboljem igracu...

              Malo se i podcenjuje tad Cibona, fin tim,dobili su i Cedevitu u finalu, a nas takav mec se ponavlja jednom u 10 godina...ali imali su on i NC tad srece sto su zavrsili u EL, inace je sad ne bi gledali...

              DR gleda AV kao velikog zvezdasa, mislim na batu tu...To nikako ne voli, ali se bar javno ne eksponira..kao npr Nesa Ilic koji je ono bljak...slihtara...tako mi izgleda bar...

              Sve u svemu bilo je tih sezona dosta srece, koja je posle dovela NC kao najveceg predsednika a DR trenera u novijoj istoriji CZ.....ali realno ko igra EL jos ovakav sistem ima duplo vece sanse da osvoji od svih drugih zajedno...da je to imao kkp, jos bi Dulo palamudio..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Vec imam osecaj da ce nakon Alimpija doci novi stari trener.
                Nece, i nije sujeta nista kriva.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Nece, i nije sujeta nista kriva.
                  ako nisi konsultovao vraceve, kako mozes znati sta ce biti u buducnosti?

                  Comment


                  • Evropa ne prasta, igracima se obaveze moraju ispuniti i transparentnost i finansijska stabilnost je ensto sto je Djordiju uvek bilo vazno, zato i nema vajld karte za ovdasnej klubove, postoji uvek opasnost da se raspadnu u sred sezone, ali hajde sutra je novi mec nije na nama da mislimo o tome..

                    Comment


                    • predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović obratiće se javnosti na konferenciji za novinare u subotu.
                      saznaćemo sve što smo znali ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        ako nisi konsultovao vraceve, kako mozes znati sta ce biti u buducnosti?
                        saberem 2+2 ne treba biti vrac pa pogoditi da je 4.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          ako nisi konsultovao vraceve, kako mozes znati sta ce biti u buducnosti?
                          Zna se ko je ovde zadužen za magiju (Pionira, a i šire)
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Cibona se progutala nekako zbog EL ali realno receno NC je zasrao tu sezonu sa skartovanjem Silba ajde i to ali dovede covek Lipovija...
                            Nije Radonjić, nego baš Čović?

                            Comment


                            • Koliko ce puta Covke u subotu podsetiti da je DR naneo ogromnu stetu klubu??????

                              Comment


                              • Čović: Nek Evroliga da licencu i čuće se himna
                                http://mondo.rs/a1072119/Sport/Kosar...A-licenca.html
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X