Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Svaka dva dana utakmica ...jedina dobra stvar je samo jedno putovanje u Atinu Zato mora maksimalna podrška protiv Cedevite u nedelju
    Pri tom se zaboravlja koliko jakih utakmica imaju naši ABA rivali u istom periodu ... al dobro, trava kod komšije je uvek zelenija
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Sramota, sezonci treba da bojkotuju i da traze kintu nazad. U redu je da jedna tekma bude neki poklon navijacima i sl, ili da neke budu sa simbolicnom kartom od 100 din u humanitarne svrhe ali ovo je bezobrazluk.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Sramota, sezonci treba da bojkotuju i da traze kintu nazad. U redu je da jedna tekma bude neki poklon navijacima i sl, ili da neke budu sa simbolicnom kartom od 100 din u humanitarne svrhe ali ovo je bezobrazluk.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Ih koliko puta se desilo da ne moze da se udje u Pionir sa sezonskom. Secam se Galatasaraja kada je preko 100 sezonaca ostalo ispred Hale.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Raspored termina1/2f PO ...prva 16-19.3 , druga 23-26.3 ., treća 30.3-2.4 . Raspored kkcz u EL 16.3 Valensija , 20.3 Pao @ ,22.3 Fener , 30.mart Real
          Ovi termini su besmislica. Takmicarski je Evroliga neregularna jer 11 ekipa sa A licencom nemaju ovaj pritisak u domacim sampionatima.
          Sa druge strane, raspored u ABA bi trebalo vise prilagoditi evropskim takmicenjima i cudi me da je Covic pristao na to.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ovi termini su besmislica. Takmicarski je Evroliga neregularna jer 11 ekipa sa A licencom nemaju ovaj pritisak u domacim sampionatima.
            Sa druge strane, raspored u ABA bi trebalo vise prilagoditi evropskim takmicenjima i cudi me da je Covic pristao na to.
            Takmicarski neregularna liga, uz to privatna??? Postavili ljudi svoj pravilnik, i ti mozes da igras ili ne. Moze da se kaze da A licence imaju prednost, ali reci da je takmicarski neregularna je smesno.



            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ovi termini su besmislica. Takmicarski je Evroliga neregularna jer 11 ekipa sa A licencom nemaju ovaj pritisak u domacim sampionatima.
              Sa druge strane, raspored u ABA bi trebalo vise prilagoditi evropskim takmicenjima i cudi me da je Covic pristao na to.
              Sve stoji, to je neki prelazni period do konačnog formata EL sa 24 tima ... za nas je ovo i više od mučenja, al jbg. trpi i ćuti.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Evo malo o Perhanovoj ulozi i znacaju za ovu ekipu. Trenutno je drugi u EL u NET ratingu za svoj tim u napadu i odbrani. Sa svojim minutima ima +/- 60 sto je cudo.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Pa i derbi sa kkp je besplatan ulaz i to nekoliko puta u toku sezone pa se niko ne buni. Ne verujem da neko od sezonaca ima nešto protiv ako će hala da bude puna. Tačnije ja nemam ništa protiv

                  Comment


                  • Nije poenta da li se neko buni, nego da je to nekorektno prema ljudima koji kupuju sezonske karte. Klub tako ne postuje svoje navijace. Moze klub uvek da zadrzi par stotina karata u promo svrhe i da ih podeli za promo svrhe, ugrozenoj deci i sl. Pljunuti u lice ljudima koji odvajaju ozbiljnu sumu za nase uslove je bezobrazluk. Sve zarad pune hale, ako je i bude

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Pri tom se zaboravlja koliko jakih utakmica imaju naši ABA rivali u istom periodu ... al dobro, trava kod komšije je uvek zelenija
                      Jedino ako se plasiraju u 1/4 f igraju 6 i 14.marta a 1/2f 20 i 28 marta .Top 16 se završava 7.februara

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Evo malo o Perhanovoj ulozi i znacaju za ovu ekipu. Trenutno je drugi u EL u NET ratingu za svoj tim u napadu i odbrani. Sa svojim minutima ima +/- 60 sto je cudo.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Dje je ovde Bjelkan?

                        Comment


                        • Besplatan ulaz, Alimpije ne mora aba da osvoji, ima sve... doniraj, sezonske, rasprodaje, minusi....Mi nismo svesni koliko mi ne znamo o kosarci. Pisem dosta sa strancima, iz bas dosta zemalja i mogu reci da smo mi jedno kosarkasko prkno.. Ovaj prepricava neku dudinu zajebanciju i kaze novac nije sve u modernom sportu itd....Mislim od kad pratite kosarku, ima neko ovde dodira sa kosarkom sem Zvezde...zivo me zanima...Ste gledali negde neki mec napolje, pricali sa ljudima...

                          Imas na celu ABA lige svog predsednika i igramo kad i EL mec 1/2 i on se zali na EL ))))))))))) pa ovo treba urezati u kamen neki...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Meni statistika najčešće pokvari sliku, zato je izbegavam ... koji će mi .....
                            OK za struku, al meni kao navijaču to ne treba ... jok more
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Jos jedan sjajan potez Uprave za besplatan ulaz protiv Cedevite.
                              Bravo.
                              Oni koji su kupovali sezonske njih ko jebe kad vidis moze se i dzabe na jedan od derbija lige.
                              Voimja oca.
                              Kakva se poruka ovim salje??????
                              Ulaz mora da se plati. Ovo je idiotizam
                              Kako se ono kaze? "Moze nam se jer smo tako u mogucnosti"...

                              Ovo pisem kao sezonac sa dve karte. Ma, neka bude kako hoce, samo da dobijemo Cedevitu.

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Kako se ono kaze? "Moze nam se jer smo tako u mogucnosti"...

                                Ovo pisem kao sezonac sa dve karte. Ma, neka bude kako hoce, samo da dobijemo Cedevitu.
                                Evo meni kao sezoncu sa 3 sezonske karte ovo uopste ne smeta.
                                Bice mi drago ako to znaci punu dvoranu

                                Comment

                                Working...
                                X