Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Celu utakmicu mi je u glavi da ako izgubimo ovo kola ce se slomiti na Efesu.

    Comment


    • Danilo Nikolić i Landry sve što znaju o košarci je taj šut i slijepci ih ostavljaju.

      Comment


      • Ok, poraz, desava se da nekad protivnik sipa ma koliko se trudio u odbrani. Nismo ih bas ostavljali ko duhove, jednostavno uslo je sve. Ne brinu oni mene, ovakvo sutersko vece se ne desava u utakmicama POa. Mene malo brine Bjelica ova dva mjeseca, skroz odsutan, nadam se da je samo umor (nemoj da bi ko dodao slovo T). Idemo dalje, glavu gore momci! Bas najvise na svetu!

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          70% niko ne šutira na utakmici za 3, ma koliko bio otvoren. Nije to trening.
          Pazi CSKA ove godine ima dve sigurno, a mozda i tri sa slicnim procentom za 3 u EL. Primera ima puno. Nije to ludilo od procenta kad si potpuno sam kao sto su oni bili...

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • CSKA i Budućnost ?!?
            Pa mi igramo protiv tih veličina već 4 sezone uzastopno.

            Budućnost i pored šuta od 70% i pogođenih 16 trojki, izvedenih 30 bacanja,
            nije uspela da ode nijednom preko 10 razlike.

            Zato oni neće nikada uzeti ABA ligu.

            Mi kada nekome ubacimo 16 trojki odvaljujemo tu ABA ekipu 15-20 razlike minimum.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pa za dva nisu kos dali...sta da se radi..tako smo i mi Realu uvalili
              Nikolić i Lendri bukvalno jedino što znaju od košarke je da zviznu tricu. To su znali igrači, to je znao Alimpijević, to sam znao ja, to su znali svi u sali i svi na netu. To su znale i tetkice i domari. Ako znaš da će proivnik čitavu utakmicu raditi isključivo to i ništa drugo, onda se prilagodiš tom načinu igre. Ne možeš posle da kukaš kako je nekog sralo. Da mu nisi dozvollio da šutne, ne bi ga sralo.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Pa u prvom mecu nisu sutirali 70% pa su nas dobili..Ne kontam poentu..imali smo bolji procenat suta od njih iz igre...Nadigrali su nas i cao...idemo dalje..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Pazi CSKA ove godine ima dve sigurno, a mozda i tri sa slicnim procentom za 3 u EL. Primera ima puno. Nije to ludilo od procenta kad si potpuno sam kao sto su oni bili...

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Tacnije najveci procenat u sutu za tri poena ove sezone ima Zalgiris protiv Armanija 65%

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Nikolić i Lendri bukvalno jedino što znaju od košarke je da zviznu tricu. To su znali igrači, to je znao Alimpijević, to sam znao ja, to su znali svi u sali i svi na netu. To su znale i tetkice i domari. Ako znaš da će proivnik čitavu utakmicu raditi isključivo to i ništa drugo, onda se prilagodiš tom načinu igre. Ne možeš posle da kukaš kako je nekog sralo. Da mu nisi dozvollio da šutne, ne bi ga sralo.
                    Pa mi igramo dobar pick and pop ali lose branimo isti....tim koji ima niske petice koje znaju da sutnu i da preuzmu..brane pick and pop...nama su pretnja pa to bio i Mornar.. to je jasno kao dan...Koliko god znali spori smo..ubili su nas ali ubili iz picka...unakazili..a isao je i nas sut...nije da nije..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nema veze ni prvi meč, ni ovaj večeras.
                      Samo ono na proleće je bitno kad dođe play-off.
                      Tu njih neće biti nigde, nadam se protiv nas.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Pazi CSKA ove godine ima dve sigurno, a mozda i tri sa slicnim procentom za 3 u EL. Primera ima puno. Nije to ludilo od procenta kad si potpuno sam kao sto su oni bili...

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Znaš koji je sledeći najuspešniji procenat za tri koji je Budućnost uspela da ostvari u ABA? 53% na uzetih 15 šuteva protiv Mornara, a sledeći 43% protiv FMP-a na istih kao večeras 23 šuta.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • No, možda bude i nekog berićeta od ovoga, ako ovo bude signal da se dovede jedan ozbiljan unutrašnji igrač koji ne bi dozvoljavao ovakve sprdnje i kraj koga se kojekakvi Nikolići i ostali Lendriji ne bi leba najeli.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                            Nema veze ni prvi meč, ni ovaj večeras.
                            Samo ono na proleće je bitno kad dođe play-off.
                            Tu njih neće biti nigde, nadam se protiv nas.
                            Momčino, ove godine Budućnost ima trenera. Samo preispoljna budala bi ih podcenila.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • U prvom mecu nas dobili beztog suta u sred Pionira.
                              Veceras je odlucio sut.
                              Nije nista do nas. Bice da je tako.
                              Na poslednjem tajm autu Antic pita Alimpijevica,, Reci mi sta da radim,, kako da branim,,??????????????

                              Comment


                              • Feldin inace na poslednja 4 meca u ABA 20-58 FG...
                                On i Bjelica su danas bili katastofa, Feldin je toliko poceo na onu stvar da mi ide da ne mogu da opisem.
                                Toliko nekog srljanja, bespotrebnih suteva i silovanja lopte.
                                Svaka njemu cast za partije u EL, ali ja ne znam ni jednu njegovu partiju gde je on uzeo manji broj suteva,a imao dobar ucinak.
                                Bjelica no comment...

                                Comment

                                Working...
                                X