Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem odlicnu partiju Enisa

    Comment


    • Jedino me brine da smo se ispraznili protiv Žalgirisa. Treba nam kontrola skoka i malo brža igra.

      Comment


      • Originally posted by Wilde View Post
        Umesto "firma" možeš da koristiš reč "preduzeće". Firma je, zapravo, natpis na preduzeću, a uz to i pozajmljenica. Ukoliko ti zvuči staromodno, možemo uvesti, recimo, reč "radilište".

        Za informaciju nemamo domaću reč, ali kad već izmišljamo, može "saznateljstvo" ili "ovomijenovost".

        Umesto "Za vašu ovomijenovost" možeš da koristiš skraćenicu ZVO. Siguran sam da će je u radilištu brzo usvojiti.
        Zanimljive ideje, uzecu ih u razmatranje....ali i "Firma" i "Informacija" rade posao posto su to nase reci stranog porekla za razliku od "For Your Information" koje su ocigledno strane reci.

        Comment


        • Ajde nek neko overi sa Panchevom dal veceras igra Bjelica ili obilazi rodbinu po CG.

          Lenstina stetna...

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Kakva odbrana™ sunce ti jebem. Alimpije još zelen za Džikića.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Nisu nas odbranom dobili nego nerealnim šutem za tri.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sto se mene tice, a verovatno i veceg dela ljudi na forumu Bjelica moze da ostane tamo, da se ne vraca sa ekipom, olaksao bi svima.

                Comment


                • Dobili su nas jer su u 90% situacija bili sami na sutu.
                  I Lesor da tako neometano sutira za 3 pogodio bi preko 50%

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Sto se mene tice, a verovatno i veceg dela ljudi na forumu Bjelica moze da ostane tamo, da se ne vraca sa ekipom, olaksao bi svima.
                    Sta vise placao bih mu kiriju za gajbu tamo dok se ne skrasi...

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Jebi ga,treba biti realan i priznati da je Buducnost trenutno bolja ekipa od nas.Nisu nas slucajno dobili dva puta u ovoj sezoni.

                      Comment


                      • 70% niko ne šutira na utakmici za 3, ma koliko bio otvoren. Nije to trening.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Nisu nas odbranom dobili nego nerealnim šutem za tri.
                          Pustilli smo ih da šutiraju 16/23 trojke. Amaterizam, jbg, odigrali samo odbranu a la Partizan, Muta♥ style.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Trenutno....
                            Videćemo kad dođe proleće i play off.
                            Polako, namestiće se i oni na zicer.
                            Neće biti prvi put.

                            Comment


                            • Buducnosti i Dzikicu skidam kapu, razorili su nas napadacki iskoristili svaku manu...Slabo so branili pick pop...spori smo tu...Nudili se sa dva promasena zicera, ali zasluzena pobeda odigrali su mec za 10...

                              Bez Antica dobrana nula..Bez Rocestog napad nula...

                              Enis vidi samo kos, org. napada nula...

                              Lesort dobar, Dangubic isto...Laza bez doprinosa...Davidovac skroz ok rola...Jankovic nit smrdi nit mirise...

                              Pricam i dalje da je Alimpije zelen za Zdovca i Dzikica...nadigrali su nas, bzvze smo se potrosili previse protiv Zalgirisa...

                              Mora se dobiti Cedevita, nije jos kraj za prvo mesto, mogu se oni okliznuti na strani dva puta ali mi moramo dobiti svaku....

                              Alimpije pu derbijima sa Dzikicem i Zdovcom 0-3...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Pustilli smo ih da šutiraju 16/23 trojke. Amaterizam, jbg, odigrali samo odbranu a la Partizan, Muta♥ style.
                                Pa za dva nisu kos dali...sta da se radi..tako smo i mi Realu uvalili
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X