Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Џенкинс се правилно зове брат Ђенка а чита српски и у контра смеру ако треба.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ne dirajte mi Đenku da vam ne dođem tamo!
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Vecerasnji mec je za mene ispit dosadasnjeg dela sezone ta ovaj tim.
        Mec pod dozom imperativa, pritiska.

        Comment


        • Цела сезона на крају стане у тих неколико утакмица у плеј офу. Ако треба да их добијемо у гостима, боље да то буде утакмица у плеј офу. Наравно, вечерашња победа би добро дошла због крајње позиције и предности домаћег терена, али нема баш толики пресудни значај.

          Comment


          • Večeras nam je pobeda bitna iz bar dva razloga, zbog dokazivanja sebi da smo bolji i zbog prednosti domaćeg terena u plej ofu.
            Nakon dobre igre u EL potrebno je imati i snage i koncentracije za ABA ligu i derbi, atmosfera u "Morači" će biti prilično bučna, ekipa Budućnosti agresivna (jedno na taj način i imaju šanse) a parket će kao i u (Pioniru) dvorani A. Nikolić biti klizav već u drugoj četvrtini.
            Nadam se da večeras neće ostavljati samog Danila Nikolića na liniji za tri poena (to jedino i zna) i da će naći načina da zaustave Gordićeve ulaze.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • I ostali klubovi žele trofeje, EL ... ne može uvek da se osvaja i pobeđuje, al može da se navija i voli svoj klub ...
              i treba uživati u svakoj utakmici.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post


                Nemoj bas da ga uzurpiras toliko

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Buducnost je dobro sklopljen tim. Bez izrazite zvezde u timu i bez nekog ekstra pojedinca.
                  Gordic se izdvojio kao vodja i igra odlicno.
                  Nadam se da Laza i Danguba to mogu da rese.
                  Ocekujem vrlo ruzan mec, na mali broj poena, sa 100 bacanja

                  Comment


                  • Sve osim naše pobede bi bilo veliko iznenađenje. Oni mogu da se drže dok im ključni igrači ne dođu u problem sa faulovima, što će se sasvim izvesno desiti jer smo brži i fizički jači kudikamo od njih.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Baš bi bilo veliko iznenađenje izgubiti od prvoplasiranog tima na njegovom terenu setih se neke priče Dude Ivkovića gde se
                      predsednik Efesa u čudu pitao, kako je moguće izgubiti utakmicu od kluba koji ima manji budžet od njih ...
                      sve je to nepredvidivo, što je dobro.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Bitan meč u Podgorici, ali ne i presudan. Važno je u plej-ofu biti pravi, a jači smo i od njih i od Cedevite za 10ak koševa minimum. Danas nije meč koji odlučuje sve, jer ako danas dobijemo onda će protiv Cedevite biti meč za 1. mjesto, a vidim to niko i ne spominje. Očekujem nekih 7-10 razlike za nas u Podgorici.
                        Last edited by mikara92; 08-01-18, 12:15.

                        Comment


                        • Saša Pukl, Damir Javor, Mario Majkić ... valjda neće biti svadbarska svirka, nadam se.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Prodaja polusezonskih karata počinje!
                            Prodaja polusezonskih ulaznica za takmičarsku sezonu 2017-2018. počinje od utorka 9.januara i trajaće 7 dana do 16.janauara. Prodaja u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu.

                            KK Crvena zvezda mts nastavlja praksu ustanovljenu prethodnih sezona i pušta u prodaju polusezonske karte po povoljnim cenama.

                            Prodaja polusezonskih ulaznica KK Crvena zvezda MTS za takmičarsku sezonu 2017/2018, vršiće se u klupskim prostorijama na Malom Kalemegdanu, i trajaće od 9. januara 2018.godine do 16.januara 2018.godine.

                            Radno vreme za kupovinu polusezonskih ulaznica na Malom Kalemegdanu biće od 10 do 18 sati svim danima, a u subotu i nedelju (13. i 14. 01. 2018.godine) od 12 do 18 časova.

                            Kupovinom polusezonske ulaznice, svi zainteresovani stiču mogućnost da po znatno povoljnijoj ceni prate više od 30 utakmica crveno-belih do kraja sezone u Evroligi, regionalnoj ABA ligi jtd, i domaćem šampionatu.

                            Polusezonske karte KK Crvena zvezda mts za takmičarsku sezonu 2017-2018 prodavaće se po sledećim cenama:

                            Kategorija karte Cena polusezonske karte
                            Tribina A 10.000,00
                            Tribina B 10.000,00
                            Tribina C 10.000,00
                            Tribina D 10.000,00
                            Parter B 16.000,00
                            Parter 4 16.000,00
                            Loža 40.000,00
                            Plava loža 30.000,00
                            Bela loža 25.000,00
                            Počasno mesto - bočno I RED 75.000,00
                            Počasno mesto - bočno II RED 60.000,00
                            Počasno mesto - bočno III RED 45.000,00
                            Počasno mesto II 90.000,00
                            Počasno mesto I 150.000,00

                            POKLON ZA KUPCE POLUSEZONSKIH KARATA !!!

                            KK Crvena zvezda mts daje još jednu pogodnost uz kupovinu svake polusezonske ulaznice, svaki kupac dobija i vaučer za FAN STORE online prodavnicu sa popustom od 20 posto za kupovinu svakog proizvoda.

                            KK Crvena zvezda mts podseća da će sve preostale utakmice u Evroligi, ABA ligi i KLS, igrati u dvorani "Aleksandar Nikolić” koja je ograničenog kapaciteta, kao i da kupovinom karata svi zainteresovani direktno pomažu normalnom funkcionisanju i daljem razvoju kluba, koji i ove sezone beleži vrhunske rezultate.

                            KK Crvena zvezda mts
                            http://kkcrvenazvezda.rs/prodaja-pol...8-01-2018.html
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Polomih dvojku. Alimpije pamet u glavu
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Mozete koristiti i PMSM (po mom skromnom misljenju)....ja vec odavno u firmi koristim ZVI (za vasu informaciju) umesto FYI i svi su vec usvojili
                                Umesto "firma" možeš da koristiš reč "preduzeće". Firma je, zapravo, natpis na preduzeću, a uz to i pozajmljenica. Ukoliko ti zvuči staromodno, možemo uvesti, recimo, reč "radilište".

                                Za informaciju nemamo domaću reč, ali kad već izmišljamo, može "saznateljstvo" ili "ovomijenovost".

                                Umesto "Za vašu ovomijenovost" možeš da koristiš skraćenicu ZVO. Siguran sam da će je u radilištu brzo usvojiti.

                                Comment

                                Working...
                                X