Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad nisam cuo za ovu Maju dok je Feldin nije kresno..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ја ни даље не знам ко је она !

      Comment


      • hoces da kazes da je i ti trebas kresnuti da saznas ko je ona

        Comment


        • Омам преко два метра, прек осто кила, 120, ајде, де.
          Мислим да сам на правом путу, али много сам матор за њу.
          Или је она премлада за мене.
          Хвала на покушају.

          Comment


          • Ko vam je kriv sto ne slusate tu vrstu muzike koju ona peva

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Ko vam je kriv sto ne slusate tu vrstu muzike koju ona peva
              Ma jeste, pa da dobijemo tumor na rak.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Ko vam je kriv sto ne slusate tu vrstu muzike koju ona peva
                Ne sluša ni Feldin
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ne sluša ni Feldin
                  ...zato Maja i odigrala ,,preuzimanje".

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Moja je greska sto nisam napisao IMHO u recenici...A ti nemas potrebu da solis pamet bilo kome ovde i klasifikujes ljude na taj primitivan nacin...Bilo je ovde mnogo "strucnih komentara" od pocetka ove sezone i nesto ne vidim da su ti strucnjaci lizali to sto su pisali...
                    Sta znaci IMHO? Primitivno klasifikujem ljude? Sta pricas ti? Kazem ti prostu stvar, a to je da je glupost okarakterisati bilo kog igraca, bilo kog kluba u bilo kom sportu kao najvece pojacanje ikada. Pogotovo kada je u pitanju 'nacionalni' klub.
                    Ne vidim ni ja da lizu, niti treba da lizu. Uvek je bilo i uvek ce biti i dobrih i loših kriticara za bilo koji javni posao. Onog trenutka kada toga ne bude bilo znacemo svi da to nikom nije bitnije od pisljivog boba.

                    Comment


                    • In My Humble Opinion

                      Comment


                      • Lično, preferiram IMO akronim
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Vaistinu... nego Drakone, kako ti se čini suđenje protiv Žalgirisa?
                          Pitam zato što ima ovde forumaša koji su videli "najstrašniju krađu i otimanje od Zvezde" ovo pod navodnicima nije napisano ovim rečima nego je moja slobodna interpretacija komentara ma suđenje i kritike dragog nam Lamonike.
                          Nije ovo bilo toliko lose (daleko da je to bilo najgore sudjenje), ali bilo je WTF momenata. U 1. poluvremenu su bile neke situacije na koje je Jasikevicius poludeo pa dobio opomenu od Lamonice pred tehnicku gresku. Svirali su u tom periodu korektno faulove na prodoru i sankcionisali losu odbranu (koriscenje ruku, ilegalno postavljanje itd.). Ne smemo zaboraviti, to nas je u 1. poluvremenu drzalo u zivotu kad ama bas nista nismo uspeli da ubodemo iz igre.

                          U 2. poluvremenu su sudili svasta pomalo, a onda opet nista. Lazicev 4. faul ili posebno Dangubicev iza toga su bili prelagano odsudjeni ili odsudjeni u pogresnom momentu (pustena tuca pred sviranje faula, a onda faul sviran za blagi dodir). To je bilo iritirajuce, pogotovo kad se pogledaju no-call situacije u kontranapadu (npr. Pangos na Feldeine ili White na Davidovcu). To su pustili na iznenadjenje svih. Dosta iritirajuce je i bilo sto su dozvolili relativno vrlo cvrst pritisak i udvajanje na nasim igracima pri prevodjenju lopte.

                          Ne mislim da je ista planski uradjeno od strane sudija. Svirali su sta su videli ili sta su mislili da su videli (recimo zadnje polje od Antica mada je Vasa izbio na kratko loptu Rochestie). Nesto i nisu videli u nasu korist (gazenje sredisnje liniji od Rochestie pri udvajanju na kraju utakmice). Mislim da nisu imali neki plan da ovako odsude faulove kako su odsudili. Imam utisak da se jednostavno tako poklopilo. I ne mislim da je to bilo nesto protiv nas, nije ni Litvancima bas bilo pravo kod nekoliko odluka. Slazem se da bismo do danas govorili o sudijama da smo izgubili (sto je bilo sasvim moguce dok se nije pojavio Davidovac). Dakle nikakve kradje, nego cudan ili nekonstantan kriterijum (ako ga je uopste bilo i pod uslovom da su sve situacije videli). S druge strane, Lamonica i Perez su bili dosta iskusni da su znali kada treba sta kompenzovati tako da je sve bilo ujednaceno na kraju (manje-vise). Sudije nisu odlucile utakmicu.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            In My Humble Opinion
                            Ciljao sam neki I mean obviously. Al' pogresih. Ne poznaVam anglosaksonske skracenice, ocigledno.

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Ciljao sam neki I mean obviously. Al' pogresih. Ne poznaVam anglosaksonske skracenice, ocigledno.
                              I ja prvi put cujem ovo.. Dobro nam je dosla ova lekcija, da znamo u buduce

                              Comment


                              • Opste poznato..neko ne zna ko je ova pevaljka..neko ne zna sta je IMO sto je pravilno.

                                Nismo isti.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X