Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Odgledah tek snimak što je počeo u pola četiri, ne mogoh na žalost prenos. Možda i bolje, ne znam kako bih preživeo sve ono uživo. Ovo je definitivno najveća i najznačajnija pobeda ove sezone, protiv protivnika koji se baš zainatio da pobedi. Na ovakvim mečevima se gradi karakter ekipe, gde mora da se ispiša krv da bi se dobilo. Beskrajno sam sretan što smo uspeli da odigramo muški, u kost i da ih dobijemo njihovim oružjem. Dobar posao je odradio Šarunas, zaustavio nam glavne poluge, ali su epizodni protagonisti preuzeli stvar u svoje ruke i sjebali mu koncepciju. Alimpije je perfektno pripremio meč, imali smo odgovor za sve što su igrali, odlično je zapažanje dao na presici, dobili smo isključivo jer smo bili TIM!!!

    Herojska pobeda bukvalno. Nadam se da ćemo se psihofizički opraviti do Titograda i tamo odigrati što se ozbiljnosti i pristupa tiče sličan meč.
    Sex&novac peva Lakiju
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      a ko je ono palamudio da je Milaknis cudo od igraca,bolji od svih nasih trenutno ,doktor za Simonovica ....kako je Jankunas top 2 krila u el ....
      Pa Milankis jeste top igrac I suter...Desavaju se losi mecevi nije Curry jbga...Jankunas je isto jedan of boljih a domaci je igrac plus...Ima se los dan, ne mora se pisati po igracima koji su imali I imaju strasne karijere...

      Budi velik u pobedi ali I porazu...Nema potreba biti takav, oni su jos uvek jedni of glavnih kandidata za f8...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa Milankis jeste top igrac I suter...Desavaju se losi mecevi nije Curry jbga...Jankunas je isto jedan of boljih a domaci je igrac plus...Ima se los dan, ne mora se pisati po igracima koji su imali I imaju strasne karijere...

        Budi velik u pobedi ali I porazu...Nema potreba biti takav, oni su jos uvek jedni of glavnih kandidata za f8...
        Jankunasu svaka cast ,Milaknis je prosecan El igrac ....sto je svakako ok karijera ali velicati Milknisa to je smesno

        Comment


        • Mislim da je ovde darko pancev hteo nešto drugo da kaže, otpočetka sezone potcenjuju se naši igrači, svako ko je ikada držao loptu duže od 15 minuta je proglašavan za doktora košarke "u odnosu na ove naše", i nije se to smanjilo reciprocitetno u odnosu na rezultate koje smo ostvarili, a koji, u najmanju ruku, nisu za nipodaštavanje. Parafrazirao bih jednog gurua košarkaške misli "setite se gde smo bili u avgustu 2017-te", a gde smo sada, pa se zapitajte, ima li smisla da i dalje NAŠI košarkaši imaju takav tretman?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Bravo Zvezdo! Ono sinoc je napokon bila ozbiljna takmičarska košarka na EL nivou. Puno energije, borbe za svaku loptu, ništa nije palo sa neba svaki poen je bio zaradjen sa naše a i sa njihove strane. Dobru predstavu smo sinoc gledali, pošten i profi pristup igri obe ekipe veoma sam zadovoljan onim sto sam video i doživeo. Naravno iz takve igre i pristupa iskaču neki pojedinci veceras je to bio Davidovac i mnogo mi je drago zbog toga. Ono sinoc je bilo Gudura style od pre dve godine.
            Danga bi trebalo da se izbori za veću ulogu u napadu može on to da iznese, sinoc je bio dobar ali može on više. Roch i Pera su doktori košarke.
            I mnogo mi je drago sto je Sarunas dobio aplauz opet kao i prošle godine, to pokazuje ko smo i šta smo, ponosan sam zbog toga na nas navijače kkcz (nažalost kod fk neki drugi likove obitavaju na tribinama i nameću svoja ludila). Bilo bi sjajno kada bi se ovaj tihi bojkot tzv “navijačke grupe” nastavio i prerastao u potpuni pa da više nikada ne dodju na EL i ABA utakmice.

            Comment


            • Milaknis ima odličan šut, sinoć je samo u jednom slučaju pobegao kroz blokove Dangubi i pala je trojka, nakon toga ga ni na trenutak nisu ostavljali samog (a ni on ne daje baš lako "preko ruke" koševe). Naš jedini pouzdan spot ap šuter je Feldain, koji je takođe čuvan i nije imao učinak (može se reći da je neka glupa rešenja radio usled frustacije zbog odbrane na njemu...) i hvala bogu da je DD iskočio (ima izvanredno "hladnu glavu") i rutinirano kao da mu je 101 EL meč ubo trojke, lupiobanane...
              Izuzetno dobru utakmicu je i Janković odigrao (o Peri ne treba trošiti reči), kao i Danguba i Laza.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  Jankunasu svaka cast ,Milaknis je prosecan El igrac ....sto je svakako ok karijera ali velicati Milknisa to je smesno
                  Milaknis je veliki igrac, 9 sezona u Zalgirisu, tu je i poceo karijeru. Voleo bih da mi imamo igrace kao sto imaju oni, verne klubu.

                  Nije top igrac ali on pa Javtokas i Jnakunas su veliki igraci koji su posvetili karijeru jednom klub. Meni je to za postovanje.

                  Odlican spot up suter, ne merim ga sa nasim ali kao sto sam rekao takvi igraci se moraju postovati...Top igrac za njihove uslove, kao sto je za nase Lazic,Simonovic, Dangubic...naravno da su u EL formatu osrednji igraci ali su za klub dusha i telo....

                  Prozivanje DR u ovakvim momentima dovoljno govori o ljudima koji to rade, nesto se kao sprdaju a ne znaju gde je levo.Nijedan pravi navijac CZ to ne bi radio...a sezona je duga i polako sa trcanjem pred rudu. Kao sto vidite ja posle svakog meca posteno kazem, dobili ili izgubili..Mogli bi neki da se ugledaju...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Biju naši al biju i ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      Biju naši al biju i ...
                      Klasični mesari.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Srećna Badnjica braćo, da ste živi, zdravi, srećni i uspješni tokom cijele godine
                        Što se tiče meča sa Žalgirisom, presrećan sam! Napisao sam prije meča da dobijamo s dvocifrenom razlikom, mada daleko je to bilo od lake pobjede. Žalgiris došao u Pionir kao ekipa koja igra najbolju košarku u Evropi, 5 pobjeda su imali u nizu, zbog toga ovaj trijumf dobija još više na značaju. Samo nas 1 pobjeda dijeli od plej-of zone, tako da se do kraja borimo ravnopravno za top 8! Da nam je neko prije malo više od mjesec dana (pred meč sa Realom) pričao o top 8 rekli bi mu da je lud! Imali smo skor 2-7, očekivao se poraz u Madridu, realno je bilo da imamo skor 2-8 i to bi bilo to što se tiče Evrolige! Međutim, u Madridu se desilo košarkaško čudo, Radičević poslat na klupu, Davidovac postaje X faktor i dolazi do preokreta sezone! Dobili jedan Real u Madridu, dali Efesu 100 poena, dobili Valensiju u gostima a 6 minuta do kraja smo gubili 13 razlike, dobili Armani u gostima, dobili Žalgiris koji je do našeg meča bio u najboljoj formi u Evropi, za sve to naklon do poda Alimpijeviću i igračima! Ova ekipa ima nešto posebno,ova ekipa za razliku od prethodnih uglavnom dobija neizvjesne završnice, a ključ svega leži u Peri Antiću! Prošlosezonski tim je u januaru igrao najbolju košarku u Evropi, znalo se da je to vrhunac i samo je bilo pitanje vremena kad ćemo pasti. Na kraju nismo otišli u top 8. Za ovaj tim stalno imam osjećaj kako još nisu ni blizu vrhunca, što je odlično! Imamo fenomenalan raspored do kraja, te nam i to ide na ruku. Ja vjerujem da ćemo igrati plej-of Evrolige, koliko god to nekom čudno zvučalo. Gdje je Pero Antić, tu je i rezultat! Čovjek sa 3 osvojene Evrolige mnogo znači ovom timu kad se lomi utakmica! To se vidjelo i sinoć!
                        Sada idemo po pobjedu u Podgoricu da zacementiramo poziciju 1 na Jadranu.
                        Last edited by mikara92; 06-01-18, 12:40.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Mislim da je ovde darko pancev hteo nešto drugo da kaže, otpočetka sezone potcenjuju se naši igrači, svako ko je ikada držao loptu duže od 15 minuta je proglašavan za doktora košarke "u odnosu na ove naše", i nije se to smanjilo reciprocitetno u odnosu na rezultate koje smo ostvarili, a koji, u najmanju ruku, nisu za nipodaštavanje. Parafrazirao bih jednog gurua košarkaške misli "setite se gde smo bili u avgustu 2017-te", a gde smo sada, pa se zapitajte, ima li smisla da i dalje NAŠI košarkaši imaju takav tretman?
                          Upravo se o tome radi ! Velica se Milaknis a mi imamo u ekipi Antica ,Bjelicu,Rocestija koji tu El igraju (da ne kazem osvajaju ili su bili najbolji skoreri iste) i koji bivaju omalovazavani i etiketirani raznim pogrdnim imenima . Ovo sto su uradili do sada je FANTAZIJA!!!
                          upamtite to i budite realni i iskreni pa recite koliko ste ocekivali pre pocetka sezone pobeda u EL ...ja sam prvi mislio da ako predjemo 6-8 pobeda da ce to biti cudo !

                          Tako malo ulozeno u EL okvirima sa trenerom koji je El gledao samo na tv mi se borimo za 8 mesto ..

                          Comment


                          • Comment


                            • Jako mi se sviđa razvojni put Bore Šnajdera Stefana Jankovića. Za samo par meseci od najklasičnijeg klasičnog basketaša koji pripali loptu čim je ugleda, odbranu igra ali kad bi se zajebavali, timske štetočine i sveukupno čoveka koji bukvalno kao da je pao s Marsa, do veoma zajebanog člana ekipe, odbrambeno već sada veoma zeznutog, pored kog nema ni lakih koševa ni 2+1, a u napadu ako se oslobodi na vidiku je potencijalna zver.

                              Samo guraj dječače!!!
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Ovo da je ukucao ubili bi ih sa 20+ razlike do kraja
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X