Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamerka Alimpijevicu na vodjenu utakmice, nije izmenio Davidovca na kraju da covek dobije zasluzene ovacije

    Comment


    • HAHAHHAHAHA. Kralju!!!

      2018-01-05 21_22_08-vuk nikša on Twitter_ _A u svlačionici Maya Berović😉_.jpg

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        HAHAHHAHAHA. Kralju!!!

        [ATTACH=CONFIG]15631[/ATTACH]
        Došla po Davidovca ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          cuva rezultat.
          A crni Dejo....

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A crni Dejo....
            Ne kontam sta sad ovo znaci?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ne kontam sta sad ovo znaci?
              Kako ćemo bez Deja, gasi klub i ta patetika......

              Comment


              • Cestitke komsije na pobedi
                @ Dekkard
                Jugoplastiku `80-ih ne bi pobedio niko iz ove "sadasnje" postave bilo kog kluba. JBG, ono su bili majstori per se
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ne, nisam pogrešio, Metaloplastiku, s obzirom kako smo igrali
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • A što se tiče majstora, ova Zvezda bi dobila Partizan iz ''92, reprezentaciju Jugoslavije iz '95, Cibonu sa Draženom i Jugoplastiku sa Rađom i Kukočem, i to bi svaka bila preko 20 razlike
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Seks novac Davidovac

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ne, nisam pogrešio, Metaloplastiku, s obzirom kako smo igrali
                        Originally posted by dekkard View Post
                        A što se tiče majstora, ova Zvezda bi dobila Partizan iz ''92, reprezentaciju Jugoslavije iz '95, Cibonu sa Draženom i Jugoplastiku sa Rađom i Kukočem, i to bi svaka bila preko 20 razlike
                        Smanji, Cigo
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Al' ništa slađe nego da dobiješ jedan od dva najodvratnija tima u EL, i to njihovom kurtonskom igrom
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Konacno ono sto ja zelim licno. Jaka odbrana, ogroman pritisak na loptu i igrace u defanzivi od svih.

                            Alimpijevic postavio dobro mec, odlicno je nalozio igrace.

                            Davidovac faktor x, Rocesti odlicana pobeda i bez Feldina...

                            Ovo je ono sto pisem, pobeda tima, svih igraca..svi su bili manje vise u mecu i to je nesto sto me raduje....

                            Bjelica bio dobar kad je trebao...Manny suze

                            Odlican of skok i konacno tim ispod 70 poena....


                            Enis dobar ali losa organizacija igre...Davidovac stvarno tri trojke sa glave, greska velika Sarunasa...imali SMO KONACNO STRANU POMOCI I DA SE PREKRSTIM STO PUTA ZA OVO..Lesort odlican u defanzivi sto raduje JAKO BAR MENE...

                            Lazic i Dangubic na standardnom niovu..Samo da se ovako nastavi i bice odlicno...TIM TIM TIM....Vodja i general na parketu Rocesti...ona trojka njegova iz TO i Perino iskakanjeodlicno..naravno uz trojke Davidovca odlucile mec...
                            Amater?

                            Comment


                            • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Amater?
                                Kad pohvalis ne valja, kad kritikujes tek ne valja... Rekao sam sta treba da izadje iz cizama amatera...Po meni...Dok to ne uradi tako ce i biti...Vidan je napredak i samopozudanje ali ovo je prvi mec u EL po mom ukusu i gde je bio na niovu da je pomerao figure..

                                Ne kazem da na drugim nije bilo ali tako gledam ja...Dug je put, ABA liga pa da pricamo o necemu vise...Nemam problema da pojedem moje reci..sta vise bice mi drago...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X